entry 3341 galeri 155 video 32 ses iyilertrends
  1. 3341.
    Negan'ın sözlerini şarkı yapmışlar bence gayet başarılı:
    https://m.youtube.com/watch?v=_97h5jbGT8s +

https://m.youtube.com/watch?v=lj7k-eJTmhc +

https://m.youtube.com/watch?v=Is9H_KtxjHg +
    iyi eğlenceler.
    #36709303 :)
  2. 3340.
    Gene silinmiş acaba link yok mu ?
    #36626769 :)
  3. 3339.
    7. sezon, diğer tüm sezonlar içerisinde en berbat, en sönük, en sıkıcı, en gereksiz boş muhabbetlerle dolu bir sezon.. tam bir hayal kırıklığı.. koskoca bir sezon içerisinde topu topu güzel izlenebilecek 5-6 güzel bölüm ancak çıkar onun dışındaki bölümler çöptü.. çok gereksiz küçük küçük gruplar var, bir o kadar da çok gereksiz ve saçma karakterler var bu sezonda.. bu gereksiz ve saçma karakterlerden biri de "ezekiel" dir.. şehrin ortasında kızıldereli kılıklı bir adam ve bu adama kralım majesteleri diye hitap eden bir grup ve bir kaplan hey allam çok saçma, gereksiz ve komik olmuş gerçekten.. baştan aşağı açık ara en kötü sezondu.. umarım 8. sezon biraz toparlarlar ve eski haline geri dönerler.
    #36618109 :)
  4. 3338.

ben de immunoloji calisiyorum. Bulacagim asiyi, az kaldi.
    #36492068 :)
  5. 3337.
    Saçma sapan bir bölümle sezon finaline giren dizi. Eskiden her hafta pazartesi günlerini iple çekerken, artık atlaya atlaya izliyorum. Dizi iyice dağıttı.

---Spoiler 7x16-------

Herkesin beklediği şey rick'in etrafına topladığı insanlarla beraber negan'a saldırmasıydı. Tamamen negan'ı bitirebileceklerine zaten ihtimal vermiyorduk ama yine de kısmen başarılı olabileceklerini düşünüyorduk. Neyse beklediğimiz gibi olmadı. Rick negan'ın gelmesini bekledi. Tuzaklar hazırladı. O da fark etti falan filan. Ikna ettiği diğer grup da sattı bunları vesaire.

Ana karakterleri mahvettiler bu sezon. Rick, daryl, maggie doğru dürüst gozukmediler bile. Eugene, sasha(rahmetli), tara üzerinden sezon çevirdiler. Iyice de içine ettiler. Bomboş bi sezondu. Nerde ilk sezonlar. Yazıklar olsun amc. 8. Sezon ekimde başlayacak ve zerre merak etmiyoruz.

----spoiler 7x16------
    #36489555 :)
  6. 3336.
    Benim için 1. ve 2. sezondur. Simcity gibi yerleşik hayata geçtikten sonra bir numarası kalmadı zombiden çok insanlarla uğraşır oldular.
    #36476663 :)
  7. 3335.
    2 x 10. saygılar.
    #36476631 :)
  8. 3334.
    tamamen monotonlaşmış ya da sıradanlaşmış bir dizi. eski bölümlerini izledikçe ağlayasım gelir, stajyerlere mi bıraktılar anlamadım ama mantık hataları bol bir sezondu bu 7. sezon. özellikle o geyiği google görseller'den aratıp mı yapıştırdınız diziye, ne yaptınız ? cgi bu kadar kötü kullanılamaz.
    #36436792 :)
  9. 3333.
    Bu diziye başladığımdan beri 3-4 ayrı kadınla sevgili olup ayrıldık.
    Bit artık
    #36426005 :)
  10. 3332.
    iyice türk pembe dizilerine benzediği ve boka sardığı için bu sezondan itibaren izlemeyi bıraktığım dizi.
    #36397002 :)
  11. 3331.
    nereden hangi siteden izleyebilirim acaba her yer telifli.
    #36300224 :)
  12. 3330.
    Neganin hayircilari tokatladığı dizi.
    #36265486 :)
  13. 3329.
    ilk sezonundan bu yana ergen dizisi olduğunu söylüyordum. şimdi bir çok kişi aynını söylüyor.
    #36265448 :)
  14. 3328.
    son sahnede carl kafaya sopayı yiyor, ortalık kan gölüne dönüyor, bunu gören judith yerden kaptığı ak-47le saviors'ı kurşuna diziyor. sağ ele geçirilen vegan bundan böyle et ve süt ürünlerini kullanacağına dair yemin içiyor ama rick colt phyton'unu ağzına sokup üç el ateş ediyor. iskenderiye, kırallık ve hildob kolkola girip ateşin üstünden atlayarak nevruzu kutluyor ve maggie birden doğuruyor. çocuk zenci! velhasılı harika bir sezon finaliydi.
    #36264268 :)
  15. 3327.
    Negan'in hayircilari öttürdüğü dizi allah için vur negan.

We are negan.
    #36259219 :)
  16. 3326.
    --spoiler--
    üzgünüm lan sözlük. haftasonunun bana verdiği yetkiye ve işsizliğin yardımıyla (yazar haftasonu yapacak bi işi olmadığını belirtiyor) cuma akşamı başlayıp pazar akşamına kadar 7. sezonu izledim. aslında film izlemek dizi izlemekten daha güzel. daha doğrusu film izlemeyi dizi izlemekten daha çok seviyor olmam lazım ama öyle değil. diziler böyle sezon finali yapınca gıcık oluyorum arkadaş. ben hikayeyi baştan sona izlemeliyim. beklemeye tahammülüm sıfır. o yüzden 7. sezon bitene kadar tamamının yayınlanmasını bekledim. hatta tamamen bittikten sonra başladığım dizilerde oldu veya en azından 5-6 sezonu hali hazırda yayınlanmış olanları tercih ediyorum. ilk cümlenin sebebi bu yüzdendir. şimdi bekleki 8. sezon yayınlansın.

bence gayet eğlenceliydi doğrusu ama benim gibiler izlerken etinden et kopmadıysa başka bişey bilmiyoruım. rickin o çaresizliği, neganın şerefsizliği, neganın adamlarının istedikleri gibi ona buna vurması ama kimsenin ses çıkaramaması karşısında deliye dönmemek işten bile değil. yer yer sıkılmadım desem yalan değil özellikle ikili diyalogların uzun olması beni bayıyor. sadece bu dizide değil biçoğu için aynısı geçerli bende.

eugene'e kızanlar kaynayanlar olmuştur muhakkak ama adamada hak vermemek mümkün değil arkadaş. korku insanın doğasında var kiminde eksik kiminde fazla. aynı dünyada biz olsak bu sözlüğün yüzde doksanı negan beni istediği gibi tersli düzlü.. demezse bende birşey bilmiyorum.

sevgili rick; sen ki ekibe birini alırken bile kırk türlü sorgu sual yapan adam gittin çöpçülere şak diye silahları verip yanında olmalarını bekledin. gerçi çaresizlik sende haklısın.

sasha'yı gözümüze bu kadar sokmaya gerek var mıydı bilemedim.

finaldeki çatışma sahnelerinin çakmalığı çok konuşulmuş ama ben ona çok takılmadım nedense. heyecanla izledim geçtim.

gelecek sezonda neganın piç edileceği aşikar. gerçi şu grev davasından dolayı gelecek sezon hakkaten gelecek mi şu an meçhul sanırım. belkide dizinin komple finalini bile izlemiş olabiliriz farkında olmadan artık göreceğiz yaz sonrası.

kabul etmek lazım cgi geyik üzerinde çok uğraşılmamış. yakalasalardı cgi söğüş, cgi kavurma.

diziyle alakalı ileriye dönük en büyük temennim artık çatışmalar falan değilde bu hastalığın veya işte ölenlerin zombi olmasının engellenmesi gibi konular işlense. doktor, ilaç, bilimsel çalışma, ciddi anlamda medeniyet kurma vs. zira şu anki durumun sonu yok.

bu kadar yüzeysel yorumlama yeter. aklıma gelirse ekleme yapacağım. belirtmeden geçemiyorum dizinin 1080p ve 6 kanal ses ile kaydedilmiş halini bulana kadar canım çıktı. üzerine altyazı bulması da mesele oldu ama öyle böyle derken tam istediğim şeye ulaştım. bunların engellenmesinde emeği geçenlerede selam olsun lakin bizide anlayın.
    --spoiler--
    #36259175 :)
  17. 3325.
    7. sezon finalinin bu kadar eleştiri almasını haksızlık olarak görüyorum. bu sezon, önceki sezonlara göre biraz sönük kaldı ama piyasadaki diğer rakiplerine göre yine de çok üst seviyede. bizi en iyisine alıştırdılar, iyi bile az geliyor.
    #36236673 :)
  18. 3324.
    --spoiler--
    alexandria will not fall. not on this day.
    --spoiler--

kral adamsın ezekiel. bu arada bu dizinin kurgusunu yapan tayfa çok mal.
    #36236608 :)
  19. 3323.
    Sezon finalini izleyince duygu karmaşası yaşayıp kustum.
    #36233264 :)
  20. 3322.
    7. sezon final özeti,
    --spoiler--
    tabutta rövaşata / god bless shiva olan dizi.
    --spoiler--
    #36233215 :)
  21. 3321.
    an itibariyle finalini izlemekteyim. spoiler almadan bu zamana kadar da gelebildim.
    ağlıyorum sözlük, bil bakalım hangi sahnedeyim?*
    #36231134 :)
  22. 3320.
    Başlasam mı acaba güzel mi bu dizi sarar mı.
    #36219894 :)
  23. 3319.
    7.sezonun özeti
    Resimde 3 bölüm diyor ama dizide 7 bölüm oldu.

#36218023 :)
  24. 3318.
    Lisede ilk 3 sezonu izleyip biraktigim dizidir. Neden biraktigimi hatirlamiyorum halbuki cok severek izliyordum. Sanirim herkes birbirini kondiklemye baslamisti ondan birakmistim.
    #36216317 :)
  25. 3317.
    Şimdi izledim geldim,; çöpçülerden bir yamuk beklemiyordum desem yanılmış olurum bir kadın hiç mi güven vermez insan! Rick her zaman ki gibi çuvalladı krallık olmasa bu sefer elinde var yok hepsini kaybedecekti. Neganı kolay kolay devirtmeyeceklerini bilmek zor değil. Sashaya üzüldüm şahsen benim için as kadrodandı. Ayrıca yaşasın kral, neganın o kaplan sahneleri oldukça eğlenceliydi işin komik yanı kimse neganı öldürme derdine girmemiş.
    #36208537 :)