bugün

entry'ler (1079)

gecenin şarkısı

Umut Kaya- Gül Güzeli.

2 gb ram i olan telefon

Lg G2 de mevcuttur. Laptopumla yarışıyor o ramiyle pezevenk.

sözlük yazarlarının itirafları

her akşam okey oynamaktan artık ciğerim soldu amk.

bitirilemeyen kitaplar

adam fawer empati.

gecenin şarkısı

sia chandiler.

sözlük yazarlarının itirafları

Geçen yaz tam tatile gidecekken eniştemin dayılarının ikisinin de aynı anda ölmesi,bu yazda yine tam tatile gidecekken eniştemin annesinin ölmesi sonucunda yine tatilim yattı.Yav arkadaş benim tatilimimi buluyorsunuz amk ya.

tolga sarıtaş

Bu akşam enfes oynamış genç oyuncudur.Bu ismi bir yerlere yazın buralar entry dolacak.

mustafa sarıgül ün din sömürüsü yapması

Yıllardır akp yapıyor da sesiniz çıkmıyor koyunlar gibi izliyorsunuz adam iki şey söyleyince mi çıkıyor sesiniz.

kardeş payı

Sene nin en iyi dizisi bence baştan ilk bölümden belli etmiştir kendisini.Oyuncu kadrosuyla verdiği ayarla seçtiği tarafla 60 dakika olmasıyla ince esprileriyle gönüllerde taht kurmaya hazırlanmis bir dizi.

yaran zaytung haberleri

"Galatasaray Real Madrid ayarında bir takım " açıklamasını yapan yeni transfer Alex Telles tekrardan sağlık kontrolünden geçirildi.

luis suarez

Tek başına hücum hattı resmen.Bir futbolcu da bütün özellikler toplanır mi ya. Suan dünyanın en iyi 2.futbolcusudur bana göre.

1352389

Bir serefsizi savunarak kendisini de sereften yoksun bırakan yazar.Bir caniyi bir katili bir ... yu savunan akilsizin teki.

flappy bird

Evet sinir bozucu bir oyun.Ama yok telefonu attım yok vazoyu devirdim yok arkadaşımı dovdum gibi olaylara neden olacak kadar abartılı sinir eden bir oyun değil sallamayin ya.Rekor 51,

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

Beni burda opmustun ahhh
Yagmurlarda yürümüştük
Bana burda küsmüştün ahhh
Ağustos'da usumustum.

şehirlerarası otobüse binerken kulaklığı unutmak

Hassiktir ya denecek bir olaydır.Böyle hafif kızarırsin,gözlerin kararir falan.Bak düşündüm de ben bile kötü oldum şimdi evlerden irak ya.

içi çikolata sosuyla dolu bir havuzda yüzmek

Manyak misiniz ya ne kadar gereksiz bi kere yuzemezsiniz ki.Kaldırma kuvveti yok yoğunluğu daha fazla en kötü tarafı da her yerin çikolata olacak yapış yapış olacak iğrenç.

telefon numarasını veren sözlük kızı

Normal kızdır ne yani bir numara vermekle orospuluk mu oluyor.

sözlük yazarlarının yarın yapacağı ilk iş

fizik bütüne girmek ve masa tenisi oynamak.

rüyada recep tayyip erdoğan ı görmek

tövbe estağfurullah yaa o rüya değil kabustur.Rüyalardan irak.

ülke neden ilerlemiyor

uretmek yerine tuketmeyi para bitince de yerler satıp tekrar yemeği benimsemiş gerici zihniyete sahip olan insanlar yönettiği için.