bugün

entry'ler (378)

sözlük yazarlarının itirafları

pipim üşüdü.

pegasus airlines

8 ekim 2013 tarihi itibariyle sabiha gökçen-moskova parkurunu hayata geçirecek olan havayolu şirketi.

kavgaya çağırılacak futbolcular

tek başına gattuso.

önemli bir karar almadan önce mastürbasyon yapmak

söz konusu karar bir kızla ilgiliyse, netice %98 negatif olacaktır.

lordi

izmire turneye geldikleri yıl, arkadaşımın kız arkadaşı ile işi pişirip, beni arkadaş tesellisi yapmaya mecbur bırakan soliste sahip gruptur.

"- olm takma ya kızın yolu varmış, bugün lordi olmasaydı seneye belki the rasmus olurdu. iyi oldu rengini belli etti."

harry kewell

"benim adım harry kewell, galatasaray'lı kewell. futbol hayatımda çok düştüm, düşürüldüm. bitti dediler. ayağa kalkamaz, oynayamaz dediler. galatasaray'da yeniden doğdum. arkadaşlığı, mutluluğu bulduğum galatasaray'da bir şeyi çok iyi öğrendim; galatasaray'lı olmanın ne büyük ayrıcalık olduğunu. " diyen güzel insan, aslan parçası.

özledik. çok özledim.

tam dükkanı kapatırken gelen müşteri

(bkz: amnk)

kore gelenekleri

koredeki herhangi bir platformda(sozluk-forum vs.) turk gelenekleri tarzi konu var midir diye dusunduren gelenek.

2 mayıs 2013 benfica fenerbahçe maçı

iy 1.5ust oynanabilecek musabaka. benfica bastiracak, atabilir. fener kontraya kalkar, atabilir. iy 2 gol olma olasiligi yuksek mactir.

kızların boşalma belirtileri

iç bölge daha da kayganlaşır ve ısı artar. vajina kasılır, peniste baskı hissedersiniz. nefes alış-veriş periyodunda değişiklikler olur. kısaca böyle.

trying not to love you

klip konusunda basarili olan nickelback'in, yine guzel klipli guzel sarkisi.

havacılık alfabesi

her havacının bilmesi gereken kodlama sistemidir.

a: alpha
b: bravo
c: charlie
d: delta
e: echo
f: foxtrot
g: golf
h: hotel
i: india
j: juliet
k: kilo
l: lima
m: mike
n: november
o: oscar
p: papa
q: quebec
r: romeo
s: sierra
t: tango
u: uniform
v: victor
w: whiskey
x: xray
y: yankee
z: zulu

emirates

gecmiste arsenal formalarina asik olmamiza neden olan sponsor. simdilerde cimbomum icin sponsor olmasi gundemde. umarim olur, cok da guzel olur.

whatsapp

sarj yer.

birisi bütün itiraflarıma seri artı oy vermiş. neden anlamadım. şukela delisi falan değilim açıkçası umrumda da değil karmamın yüksek olması falan. ama nedenini merak ettim. bunu da okuyorsan eğer, bi çaldır kapat. ben seni ararım.

galatasaray

real madrid'e son 3 sezonda aynı maçta 3 gol atabilen tek takımdır. çok büyüktür çook.

rodi

sahnede enstrumanlardan sorumlu kişiye verilen ad.

şu yaşıma kadar henüz sevinçten ağlayabileceğim bir sevincim olmadı. ya da oldu da ben ağlamadım. ne bileyim.

kim milyoner olmak ister

an itibariyle kopartan program. yunanca olsa yuri derim dedi lan bildigin ahaha. kahkaha patlamasi yasadim amk.

sneijder in sene sonunda kaçma planları yapması

birakin haberi bilmemneyi de sneijderi izleyin sadece dedirten durumdur. izlein abi golden sonraki hareketlerini, schalke macinda umutun attigi golden sonraki mutlulugunu..birakin onlari, schalke macindan sonra skysporta verdigi roportaji dinleyin. dediklerini iyi idrak edin anlarsiniz neyi planladigini. lafim renkdaslara gelsin. diger taraftarlar beni baglamaz.