bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    memento gibi şahane bir filmin yönetmeni olan Christopher Nolan'ın son filmi. filmde batman Begins'te olduğu gibi Christian Bale'ye başrolü vermiş.

rekabet içinde olan iki sihirbazın hikayesini anlatan bir filmmiş.

memento'nun hatrına bu adamın yaptığı bütün filmleri izlerim ben.
    25 -3 ... pulp fiction
  2. 2.
    22 aralık 2006 tarihinde ülkemizde gösterime girecek izlenilesi film.
    8 -2 ... pulp fiction
  3. 3.
    bir sihirbaz filmi. bu sene sihirbazların tavan yaptığı yıl oldu. yavaş giden bir senaryo ama film momento gibi kesitlere bolunmuş. ama kesitleri toplayabiliyorsunuz. filmin sonu ancak ortalarında tahmin edilebiliyor. bu yuzden 2. yarıdan itibaren zevk artıyor. filmi sinemadan zevk alan insanlar sevecektir.
    6 ... cupra
  4. 4.
    harika traiseri olan film çalışmasıdır.

http://www.youtube.com/watch?v=kZ72tcCYJOg+
    3 ... cennetten kovulan
  5. 5.
    memento nun yönetmeni christopher nolan ın yönettiği ve hugh jackman, christian bale, michael caine ile piper perabo nun oynadığı film . ha unutmadan scarlett johansson da filmde yer alan bir başka oyuncu.
    Dün gece pazar olmasından kaynaklanıyor olsa gerek bilet fiyatları 5-6 ytl olan bir sinemada biletler 8.5 ytl olmuştu. ve bir arkadaşımı da yanımda götürünce iki bilete 17 milyon verdim. 2-3 gün içimde bir evlat acısı taşıyacağımı düşünürken öyle bir film izledim ki yediğim kazığı unuttum.
    11 -1 ... pygmalion
  6. 6.
    Hugh Jackman ve Christian Bale'in baş rolelri paylaştığı, Christopher Nolan
    yönetmenliğindeki iki sihirbazın sürükleyici rekabetini anlatan gidilesi film. bilim kurgu fantastik ve dram severlere 128. dk.lık özgün bir film.
    7 ... juju
  7. 7.
    güzel işlenmiş bir senaryo, kaliteli oyuncular, güçlü meslek hırsına sahip 3(!) sihirbaz, ölümler, acılar, vaat, dönüşüm ve prestij...
    4 ... leoking
  8. 8.
    10 uzerinden 9 luk film.
    5 ... cupra
  9. 9.
    dün akşam ismail aq witch ve suran ın izleyip beğendiğini film.
    tanım : fragmanı süper olan, ilk yarıda fragman filmden daha güzelmiş diye düşündürüp ikinci yarısında bizi şaşırtan film. harikaymış cidden.
    3 ... witch
  10. 10.
    harika bir senaryo, iyi oyunculuklar, şaşırtıcı bir final..
    6 ... mmtyvs
kapat