1. 1.
  the machinist filmi için yirmibeş kilo veren ve tanınmayan hale gelen oyuncu.
  6 ... paladinius
 2. 2.
  equilibrium da gosterdigi muhte$em, a$mi$, yarmi$, bitirmi$ performansiyla beni benden alan, yaki$ikli, karizmatik, kasli aktor.benim icin bir idol.
  7 -2 ... master
 3. 3.
  empire of the sun ilk izlediğim filmidir.daha oradan belliydi ne olacağı zaten.the machinist filminde oynadığı trevor reznik rolü için zaten zayıf olduğu halde yanılmıyorsam 27 kilo veren işine hayatını adamış başarılı aktör.
  2 ... disco inferno
 4. 4.
  bruce wayne e hayat veren aktörler içerisinde en uygunu olmuş,en inandırıcı kompozisyonu çizmiştir kendileri
  6 ... panapa
 5. 5.
  makinist filminde karşımıza midesi sırtına yapışmış olarak çıkan, ardından batman başlıyor filminde izbandut olarak karşımıza çıkarak takdir toplayan oyuncu.
  4 ... gigantic
 6. 6.
  the prestige'in izlenirliğinin bu derece yüksek olmasının en önemli sebebi. kesinlikle çok yetenekli ve vücut dilini harikulade kullanıyor.
  6 ... insomniac
 7. 7.
  the machinist filmi için verdiği kilolardan sonra verdiği kiloları bir güzel alan, batman begins ve the prestige'de yapılı bir vücuda sahip olduğu belli olan soğuk ve bir o kadar da karizmatik aktör..christopher nolan ile de yakın arkadaşlığı var..
  3 ... beholderr
 8. 8.
  hafif peltek konusan, gayet guzel bakan, mimik kirliligi yapmayan,rol icin her turlu kiliga giren, rollerinin de hakkini veren,adi gecen filmlerin baska bir seyine bakilmadan alip izlenmesine sebep insan
  4 ... nuttien
 9. 9.
  equilibrium (isyan) ve prestige (prestij) filmleriyle aştığını gözümün içine sokmuş aktördür. izleyin, izletin.
  3 ... wolf
 10. 10.
  sinemalarda izlediğimiz son batmandir. ama aslında ilk batmandir.
  (bkz: batman begins)
  3 ... taharetmuslugu