1. 1.
  halisülasyonların efendisi.
  4 ... ysg
 2. 2.
  Bir tür sprey gargara. iki fıs sonunda iyileşme garantisi verme olasılığı yüksektir, kekremsi bir tadı vardır.
  2 ... recepx
 3. 3.
  bir arkadaşımın gecenin bir yarısı beni güzel uykumdan uyandırıp "olum yatağımda spider man oturuyo lan" şeklinde bir beyanat vermesine sebep olan ilaç.
  16 ... murphy
 4. 4.
  (bkz: tantum verde)
  1 ... bettyboop
 5. 5.
  gençler tarafından halusinasyon gormek için kullanılan ilaç. halusinasyon gosterirmi ? evet gosterir. yuttugunuz yarım kutu veya bir kutu tantuma karışılık 3 saat halusinasyon görür, 1 hafta miğde bulantısı çekersiniz. asla kullandığınız gün uyutmaz uzak durunuz.
  3 ... set me free
 6. 6.
  insanın tüm vücudunu ve beynini ele geçirebilen bir kimyaya sahip olan ilaç.
  ciddi korkuları olan zayıf bünyeli kişilere asla verilmemesi gereken ilaç.
  asla ergen gençlerin eline geçmemesi gereken ilaç.
  asla 'eğlence olsun sanrılar görelim' diye destelerce içilmemesi gereken ilaç.
  piyasadan kaldırılması veya yeşil receteyle satılması gereken ilaç.
  4 ... gayetkendihalinde
 7. 7.
  geçen fatihle oturuyoruz. hafif bi yanma var, azıcık da bulantı. rahat konuşamıyorum. azıcık ilaç aldıydım. onun etkisi herhal. neyse... biraz uzanıcam dedim. "dur abi!" dedi. bi planı varmış. sonra konuşuruz dedim. "olmaz" dedi. kaybedecek vakit yok diye acele etti. "çabuk söyle o zaman, midem kötü" dedim. "abi yeni toplar döktürdüm" dedi. "ne yapacaksın topu?" diye sordum. "lazım" dedi. "çağı değiştiricem" falan dediydi. anlamadım. kendimi kötü hissettiğim için pek üstünde durmadım. "çok güzel yapmışsın" dedim odaya geçtim. kapı tıklatıldı biraz sonra. yine fatih! "son bi şey daha soracağım" dedi. peki dedim. "gemiler karada gider mi?" diye sordu. "olur mu öyle şey, hadi sen de uyu" dedim. tantum gerçekten ferahlatıyor. hafif bulantı ve yanma... başka bir yan etki yok. kesinlikle yok.

  ek: ben ona ezelden beri fatih derdim. bi kişi de dememiş ya "aga bu ne?"
  4 ... ptah
 8. 8.
  "bi tantum verde yolumuzu bulalım" tarzında diyaloglara sebebiyet veren, halusilasyonların kralını yaratan ilaç.

  3arkadaş evde otururlar, biri tuvalete gider ve koşarak içeride oturan arkadaşlarının yanına gider.
  "lan kamil tuvalette bir adam var, sıçıyor lan." der ve 3 arkadaş gidip tuvalete bakar.
  orada bir adam vardır ve sıçıyordur.

  kimi zaman tavşanın insan kovaladığı da görülebilmektedir.

  balkonda saatlerce megasus havayollarının gelip onu alacağını düşünenler de bulunmaktadır.
  6 ... ramospec
 9. 9.
  (bkz: tanflex)
  ... david addison
 10. 10.
  eczaneden 4 lira tutarında faiş bir fiyata; 'babaannem hasta' demeye bile gerek kalmadan alınabilen halüsinasyon etkisi yüksek hatta zirve olan hap. bir kutudan çıkan 20 hapın; bünyeye göre değişmekle beraber yaklaşık 15 tanesi kafanızın taşak gibi olmasına sebep olabilir. LAkin! panikatak etkisi 1 haftaya kadar sürmekte, ani hareketlere olan gereksiz refleksleriniz durmadan çalışmakta. Son zamanlarda rocker modda takılan denyo arkadaşlarımızın sokakta bağıra bağıra söyleyerek hikayelerini anlattığı ürün, maalesef ayağa düştü. *
  gerçek kesit için bir kaç diyalog ve yaşanmışlık adına;

  yağmur yağmadığı halde yağıyor gibi gelebilir.
  bulutlar isminizi yazıyor yahut resimler yapıyor olabilir.
  yağmur damlaları ağır çekimde yağıyor gibi gelebilir.
  Gördüğünüz resimler; aklınızdaki zaata göre değişebilir.
  yatağa kafanızı koyduğunuzda uyku girmez; eğer müzik dinlemeyi seven biriyseniz mırıldandığınız şarkıları canlı olarak beyninizde dinleme imkanına sahipsiniz. *
  eğer yalnız kalırsanız; bilgisayar ekranından yansıyan gölgenizi arkanızdaki bir canavar yada başka bir şey sanıp altınıza sıçmanızda muhtemel. ışık açık olsun. *

  kişisel gözlem ve denemiş olmanın rahatlığıyla; ilk sefer; denemek için ikinci sefer; inanmayanlara ıspat olsun diye kullanılabilir. fazlası kesinlikle mallaştırır insanı.

  ayrıca insan beyninin ne kadar zeki olduğunu anlayabilirsiniz. sobaya dokunan bir çocuk, bir daha dokunmaz. bu hapın etkisiyle doğal reflekslerinizi kaybedersiniz. yani arabaya baktığınızda aslında o arabaya çok benzeyen bir çizgi film karesi aklınıza gelebilir yada şöyle izah edeyim; yolda gördüğünüz direk aslında uzun boylu bir adam gibi gelebilir. yada uzakta gördüğünüz renkli bir çicek eğer yaprakları aşağıya sarkmışsa; sizin onu balkondan sarkan bir kadın ve onu tutmaya çalışan adam olarak görmeniz mümkün. tamamen beyin fonksiyonlarının sınırsız bir şekilde nirvanaya ulaşmasına bağlıyorum olayı. ikinci kullanım esnasında artık halüsinasyonları kendinizin yönetmesi mümkün yada kontrolunuzde olması lakin panikatak etkisi berbat bir durum. eğer bir salıncağa bakıyorsanız kesinlikle o salıncakta bir kız sallanıyor, kişiden kişiye değişmekle olan korkutucu, bazen ağlamanıza sebep olan etkileri var. maksimum olarak; yanımdan geçen iki ruh gördüm (bildiğin bembeyaz iki erkek) o an bitti herşey. daha da içmem. one minutes.
  7 -2 ... wecihii