bugün

entry'ler (447)

memur olmak

bugünü çok sevmektir. canım benim ayın 15i.

ışık forex

spread ile müşteri kazanmaya çalışma ahmaklığını anca tr de yapabilirler zaten diye düşündüren firmadır. tl li hiç bir parite de işlem mantıklı değildir. çünkü manipülasyona çok açık bir ülkeyiz ve defaatle gördük. herşeyi geçtim spread uygun olsa swap girecek zaten tl olan paritelerde. bir gecede 4k swap ödediğimi biliyorum.
sonuç olarak sizin spread ilgi çekici değil, yabancı paritelerde hem spread hem swap maliyetleri uygun. ne kaybettiysek tl olan paritelerde kaybettik zaten.

evli sözlük yazarları

bazen olur, herşey üst üste gelir...
benim o.

gezi parkı direnişi

kazanmak demesek daha iyi olur. yoksa iyiydi yani.

100 bin tl bütçe ile nasıl bir iş kurulabilir

fx te 10lot swapsız bir parite de işlem açarım. sigaramı yakıp izlerim, terse giderse teminat sağlam bi sigara daha yakarım. sonra da kar realizasyonu yapıp parayı yerim. ve böyle de yaptım zaten.

polis

tr dışında acaba hangi ülkelerde terör ile bu kadar ilgili olmak zorundadır polis diye düşünmüyor değilim. baya çevik kuvvet ten tutun, organize şube ye kadar geçici görevle terör bölgelerinde görevlendiriliyor polis. diğer işleri kim kovalıyor acaba.

postacıya izin vermişler çıkmış şehri dolaşmış

bir diğer versiyon için,
(bkz: bekçiye izin vermişler karakola çay içmeye gelmiş)

1 milyon dolar verseler zall ile yatar mısın

sadece uyuyacak mıyız dedirten sorudur.

kavgam

okumadığım kitaptır.

silik karakterli başbakan aranıyor

ben olabilirim galiba geçen silik yemiştim.

bu güne kadar yaptığın en iyi şey

sanırım tek bir şey var. oda oğlumdur.

timsaha tecavüz eden adam

korkularınızla savaşın olayını yanlış anlamış adamdır. sonra ise savaşmamış sevişmiştir.

ak 47

vietnam savaşında, abd m16 yerine bunu tercih etmiştir. o derece.

kilis e roket adan ışid e uçak gönderememek

sınırda diye Nusaybin e bile kaldıramamaktır. putin korkusu böyle birşey demek ki.

hem yakışıklı olmak hem de sözlükte yazmak

kendimi frame de görünce heycan yaptım. yu beybi.

kürtüm şerefliyim

emoji aramak. bulamamak.

bir kadını seksi yapan unsurlar

dili. evet dili.

sevgilinin yanında 50 kuruş yere düşse alır mısın

tabi ki. sonra ona ışıklar da su alırım.

bir chp li ile tartışmak

ellerin de sadece Atatürk kaldı. onu da kaybettiler gerçi de bırakmıyorlar. sonrasında tartışılmayacaklar bile.

yazarlar sabah ne yapıyor

saçma bir seminer için saçma sapan bir otelde, yaşlı alman turistlerle kahvaltı yapıyor.