bugün

entry'ler (74)

cep telefonunu arka cebine koyan kız modeli

Yankesici tarafından çarpılması muhtemel olan kızdır.

neden erkeklerin kimliği mavi kizlarinki pembedir

zamanında nüfus cüzdanları tasarlanırken yapılan çalıştayda birinin çıkıp:" hadi erkeklerinki mavi kızlarınki de pembe oluversin, biz de yarım kalan çaylarımızı içelim artık o zaman" demiş olma olasığını da akla getiren sorudur.

yurt dışındaki taharet musluğu sorunsalı

mesela tuvalete giderken yanımızda götürdüğümüz birer bardak suyun bir gelenek olarak ihtiyacımızı giderirken içildiğini zannettirecek kadar vahim bir durumdur. ihtiyaç giderirken su içen şu çılgın türkler!

sözlük yazarlarının favori şarkıları

metallica - astronomy.

dprk

democratic people's republic of korea(kore demokratik halk cumhuriyeti); kuzey kore'nin resmi adı.

apo nun bahçeli ye seslenişi

bahçeli: "benim babam senin babanı döver" demez herhalde.

sevgilisi ağlarken ne yapacağını şaşıran insan

"ben 'playboy' değilim"! deyip sevgilisini rahatlatmaya çalışan kişidir.

klimasız arabayla uzun yol gitmek

bütün yol boyunca yanınızdan geçip giden, camları kapalı arabaların içindeki insanların size acıyan gözlerle baktığı bir yolculuktur.

iddaa

bir süre sonra para hırsının değil de maç sonuçlarını doğru tahmin etme hırsının insanı kasıp kavurduğu bir şeydir.

nesine com

(bkz: iddaa)

mutsuz olmayi basarmak

aslında mutluluğun içinde yaşarken bunun farkında olamadan, değişik sebepler uydurup mutsuzluk moduna geçiş yapmasıdır insanoğlunun. zor olanı başarmak da denilebilir.

yagmurlu havalarda sevisme istegi

BUNU ASLINDA ROMANTiZM DiYE BiRAZ iNCELTEBiLiRSEK AŞKI TAVANA ÇIKARABiLECEK BiR MEKAN: BOLU GÖLCÜK...
YEMYEŞiL BiR GÜZELLiK iÇiNDE TOPRAK KOKUSU VE YAĞMUR SESiNDEN BAŞKA HiÇBiR ŞEY DUYMADAN, SISRILSIKLAM VAZiYETTE ÖPÜŞMEK...

avustralya açık tenis turnuvası

2009 yılının bayanlarda kazananı serena williams olurken, erkeklerde roger federe'i 5 set sonunda mağlup eden ispanya'lı rafael nadal olmuştur.

va vis et deviens

(bkz: falasalar)

bugün allah için ne yaptın

(bkz: o benim için ne yaptı)

time for english

ilköğretim 5. sınıf ingilizce ders kitabı.

simdi alaska da olmak vardi

work and travel programıyla buraya aslında hem gezmeye hem de para kazanmaya gelen Türk öğrencilerini 'dollar' hırsı esir aldığı için, gezme kısmını yap(a)mayan; doğal olarak da tabiat harikası olan bu yerin güzelliklerini göremeyenlerin dediği bir serzeniş cümlesi.

hayatın en zor anları

insanın içinin sıkıldığı, hatta nefes borusuyla midesi arasında bir kesintinin meydana gelip kasıldığı, herşeyin bir çıkmaza girdiği düşünülen anlardır.

perspektif

(bkz: minyatür)

sigaranın yararları

seks yaptıktan kısa bir süre sonra içine düştüğünüz boşluğun doldurulmasında yardımcı olur.