bugün

ust solunum yolu enfeksiyonunda kullanılan harika bir sprey.
anında rahatlatıyor bogazı, o gıcık gıcıklık hemen geciyor.
santa farma'nın urunudur. *
en önemli yan etkisi halüsinasyondur.

edit: daha doğrusu, aşırı doz sonrası olabilecekler. normal dozda ben ihç görmedim bir şey. yıllardır kullanırım. * değil mi snoopy? *
ağızda çıkan yaralar, aftlar için kullanılan gargara.
agızda cıkan yaralar, aftlar icin kullanılan sprey ve gargara. fakat doktorun soyledigine gore sadece yara bolgesini lokal olarak uyusturarak ferahlık hissi veriyormus. yarayı gecirme ozelligi yokmus. yara zaten bir hafta icerisinde kendi kendine iyilesiyormus -tabi beslenmeye dikkat edilir ve b vitamini alınırsa-. siz bu spreye cok guvenmeyin hakkaten. iyilestirmiyor sadece rahatlatıyor. hatta aftların tedavisi yokmus. her final donemi agzımı dolduran bu sinir bozucu yaralardan kurtulmak icin doktora gittim ama kadın sadece vitamin verdi bana. ama rahatlatması da buyuk fayda saglıyor insana. oyle durumlarda kucuk sprey yanınızda bulunsun. acıdıkca fısfıs ismail gibi cıkarır sıkarsınız. hem nane de kokuyor, oh.
Ağızda çıkan yaralar için birebirdir. Eski adı sadece tantum'dur ama zamanla şu diyalog sayesinde tantum verde olmuştur
-Ağzımda yara var. Bir Tantum verde iyileşeyim
-Al
(bkz: tantum ver de gerisi önemli değil) *
(bkz: santa farma)
öksürük nedeniyle tahriş olan boğazı yumuşatır. tahribatı iyileştirir.
geceleri öksürük nöbetine tutulanlara önerim; yatağınızın baş ucuna koyun bu şeyi. öksürük gelince iki kez fıslayın ve her seferinde tekrar edin. taa ki tantum bitene kadar. bitince gidin eczaneden yenisini alın. bunu da tekrar edin, taa ki iyileşene kadar. over dose olmazsınız korkmayın. bağımlılıkta yapmaz. kurtarıcı gibidir. rengi iç açar, tadı hoş, fiyatı da ucuz.
ağız içinde çıkan problemlere yardımcı olur. Gargarasında spreyi daha çok tercih edilir.
gerek tadı gerekse ağız ve dişle alakalı meselerde birkaç fısla olayı çözmesi sebebiyle çok başarılı bir adet ilaç.
an itibariyle iki gündür bana dünyayı dar eden boğaz ağrısı için kullandığım, ama henüz bir allah kuruş faydasını görmediğim aptal sıvı.
Tadi rakiya benziyor. Yan etkilerinde halusinasyon da varmis. Bildigin raki olmasin la bu?
tablet tantum doz aşımı halüsinasyon ve korku-endişe haline yol açar, gözlerinizin her hareketinde güçlü anlık flash etkisi oluşur. gölgeler, duvardaki pürüzler gibi detaylara anlam yükleyebilir ve bundan korkabilirsiniz. En yakın arkadaşınızın yüz derisinin olmadığını hayretler içerisinde izleyerek kaçma teşebbüsünde bulunabilirsiniz. Korku filmi izlemeyi seven mazoşist insanlar için yine de denemeyiniz son söz olur.

Edit. Şuna değinmekte fayda var. Ağız spreyi olan değil tablet şeklinde kas gevşetici olan tantum un kafası var. Ağız spreyini kafanıza sıkmayın.
söylenene göre çok fena kafası varmış. içen arkadaşlar hayatta korktukları ne kadar durum varsa hepsinin halüsinasyonlarını gördüklerini anlatmıştı. hamamböceğinden tiksinen için hamamböcekli halüsinasyon, fareden korkan için omuzlarında gezen kocaman fareler. korku filmi severlere duyrulur. sinemaya gideceğinize bunun tabletini enerji drink ile için hayatınızın en pis korku filmini seyredin.
Bademcik agrisini kestigi soylenen ilac. Bu sebeple An itibari ile kullanmaya basladigim sprey. Etki etmesi umidi ile, gelismeleri paylasmicam. merak edin amk.
tantum verde başka bişey verme.
Hiçbir etki etmiyor. Nane etkisi sayesinde biraz uyusturuyor.

Bir ilaç değil.
güncel Önemli Başlıklar