bugün

Bana hayatın gerçekliğini sorgulatmış hap.
Yasaklanmadan önce merak edip dozaşımı şeklinde kullanmıştım.
Zaten bir kez denedikten sonra 1 ay filan sonra yasaklandı.
Bendeki Etkileri şu şekilde oldu.

Sabaha kadar odanın her yerinden üstüme örümcekler yağdı ki benim böcek fobim vardır tüm korkularınızı karşınıza çıkarıyor bu hap.

başka bir etkisi müziği ×2 şeklinde duyuyorsunuz.
Açtığım müzikleri en az ×2 şeklinde duydum.

Diğer bir etkisi Balkondayken, Yukarıdan geçen uçağın evin üstüne doğru gelmesini düşündüm ve 10 saniye sonra üstüme doģru gelmeye başladı sonra korkup eve kaçtım hemen.

O gece benim için cehennemdi.
Siz siz olun sakın internette yazılanları okuyup bu tür şeyleri denemeye kalkmayın.

Zaten istesenizde alamazsınız çünkü 2013'te reçeteye kondu yani reçetesiz alınmıyor.

Bende kalıcı bir etkisi-hasarı olmadı ama o günü hatırladığım her zaman kötü olurum.

Bu ilaç bir psyhcedelic değil, bir deliryumdur(geçici delilik yapan ilaç)

Sinir sistemini s.ker atar.
Bu tür şeylere meraklıysanız, Yasal olan bir ülkede Dmt'yi deneyin.
Bu bokun merak edilecek birş yoktur.
latince "sadece".
Saygılar..

dün ki bebeler tarafından alisunalasyon görüldüğü bahsedilen diş ilacı. Lan görme bozukluğundan başka bir sike yaramıyor bu meret. zaten yan etkilerinde de belirtiliyor bu durum doz aşımı durumunda etrafı matrix bandı gibi görüyorsunuz ışıklar sizinle taşak geçiyor hepsi bu. ha sabaha dek hayatını sikecek bir mide bulantısına katlanırım diyorsan dene sen bil.

ha illa kullanıcam diyorsan at bi 10 tane 1-2 saate tamamsın.
hadi bir jest daha yapayım şunu açın ve izleyin o kafadayken;

https://www.youtube.com/watch?v=xw3C03Ba8Dk

:)
bir zamanların efsanesi. tedavi olarak kullanmaktan ziyade halüsinasyon etkisi için aşırı doz kullanılan ilaç.
Adamı madam eder madam.
bı zamanlar bagımlısı oldugum ılactır.
tarihin en karizma isimli ilaçlarından.
birazdan 9. yu atacağım hap.

kafası var mı? evet var ama acayip bi mide bulantısı yapıyor.
Dünyanın en gereksiz halüsinatifi. Aslında tam halüsinatif de degil sadece göz kayması yaratıyor. Bir de gözlerinizi kapatırsanız tüm bilinçaltınız sizinle konuşmaya başlar. Ha uykusuzluga, kusmaya, düşüşe değer mi derseniz değmez.
Bu tantum muhabbetini eskiden beri duyardık sağdan soldan. Ama birgün deneyeceğim pek aklıma gelmezdi. Evde üç kız dört erkeğiz. Her zamanki arkadaşlar falan. Bayanlardan biri ablam. Daha önceden tecrübeli. Anlata anlata bitiremedi. Biz de zar zor alabildik iki kutu. Önce bir kutuyu yarı yarıya paylaştık. iki kişi içioruz diğerleri başka şeyler içiyor. Bi yarım saat sonra kafası yok zannedip beş tane daha attım ben. Aradan geçti bi yarım saat daha. Tabi yanında alkol vs. içioruz. Kış gecesiydi kaloriferin önünde oturmuşuz hepimiz yere. Sonra farkettim ki ara ara artçı depremler oluyor. Ama biz buna gülüyoruz filan. Ben tabi halüsinasyon görcem die bekliorum. Aradan biraz daha zaman geçti. Arkadaşın birine bi baktım. Gözler pörtlemiş. Ortamda da müzikle birlikte yanıp sönen ışıklar fln var. Haliyle gözleri oldukça etkiliyor. Ben arkadaşı görünce korktum, içen arkadaşa sarılıp başladım ağlamaya... Hem ona soruyorum görüyor musun diye, hem halüsinasyon olduğunu biliyorum ama korkuooommm diye böğürerek ağlıyorum. Neyse o geçti. Işıkları açtılar o arada. Biz arkadaşla odaya gittik karanlıkta daha eğlenceli olur diye. Yere oturduk yine sigara fln içiyoruz konuşuoruz derkenn içerde birisi bira şişesini devirdi. Biz de duyuyoruz konuşmaları. Ve saniyeler geçmeden ikimiz aynı anda zıpladık yerimizden. Çünkü kapının altından sular geliyo... Biz tepki verince içerdekiler duyup kapıyı açtılar ışığı yaktılar. Soruyorlar ne oldu diye. Bi baktık yerde hiçbirşey yok. Biz şokk... Onlara da malzeme lazımdı zaten. Durumu da anlatınca bayağı güldüler. Neyse bi ara yine geçtik salona müzik ışıklar falan. Bi baktım ellerimi oynattıkça parmaklarım uzuyo... Çok hoşuma gitti başladım dans etmeye. Dışardaki sokaklardaki ışıklara bakıorum. Kafamı bi sallıyorum hepsi etrafımda uçuşuyorrr wuuhuuuu çok eğlenceli... Dans ederken ellerimden dumanlar çıkıyor herşey etrafımda dönüyor fln süperim. Öylece bayağı eğlendik biz. Arkadaş sabah işe gidecek hadi yatalım uyuyalım dedik. Biz ikimiz uzandık. O gözlerini kapadı. Ben de döndüm cama doğru ful camdı odamın penceresi. Açtım perdeyi dışarıyı izliorum. Karşıda bi apartman var dört katlı. Baktım en üst katta beyaz böle babaanne geceliği giymiş yaşlı bi teyze balkondan kendini atmaya çalışıyo. Demirlere çıktı kendini attı derken hoop kayboldu. Düştüğünü göremedim ama çok üzüldüm. Sonra baktım onun altındaki dairede bi tane lise üniformalı bi çocuk öyle bekliyo hazırolda. Birde kafam da güzel. Konuşuyom onlarla. Anladım ki çocuk intihar edecek. Elinde bir de kürek var. Öylece sabit duruyo. Anlattım yalvardım. Dedim sen küçüksün yapma etme oğlum dedim. Bu arada yanımda yatan arkadaş zaten suamadığım için uyuyamamıştı. Gösterdim ona o da görüyo çocuğu... Uzun süre dil döktüm ben çocuğa. Sonra bi baktım. Meğer çocuk kendini asmış zaten orda. Ben de diorum nie hiç tepki vermiyo... Ölmüş zaten. Elinde de kürek. Ona hiç anlam veremedim zaten. Neyse bir alt kata baktım. Önce salon penceresine yansıyan gölgeleri gördüm. içerde bi kalabalık bişi yapıyo. Arkadaşa gösterdim. Dedi cemaat namaz kılıyo. Ben de önce öyle düşündüm falan ama sonra mutfaktaki kadını gördüm. Başı kapalı ama altında mini etek... Bi baktım adamın biri de arkasından sarılmış ona sırnaşıyo... Aha dedim buldum. Bunlar dedim fuhuş yapıyo. içerde kalabalık bi parti(!) var... Çünkü ablaya bakıom başı kapalı mini etekli bide adamla oynaşıyo... Neyse bakmaktan vazgeötim oraya. Penceremin önünde balkon demirleri var. Bi baktım onlar dans ediyo... Yani dans derken dalgalanıp duruolar, kıvrılıolar falan. Arada dürtüp arkadaşa gösteriorum o da görüyo aynısını... Ama ben hıphızlı bi şekilde nefes almadan konuşuyorum hala kendi kendime. Arkadaş bi sus artık diyince arada susuyorum ama içinden konuşmaya devam... Artık dayanamadım gittim lavaboya. Orda anlattım anlattım. Bi senaryo yazdım akıllara zarar... Bi yarım saat lavaboda kalmışım. Arkadaş kapıyı tıklattı en son. Çıktım. Telefonla konuştuğumu sanmış. Kızdı biraz yatırdı yine beni. Sabah oldu zaten. Arkadaş hiç uyuyamadan kalktı işe gitti. Bnm de canım sıkıldı. Kalktım resim yapmaya başladım. Tuvali boyaları koydum önüme. Nasıl yapıyorum ama var yaa denemek isteyip cesaret edemediğim şeyler vardı. Onları denedim. Oldu. Bozdum bi daha yaptım. Bozdum yaptım bızdum yaptım. En son ablam uyandı saat dört olmuş ben hala resim yapıom... Öyle değişik bi gündü. iki gün yemek yiyemedik. Acaip bi tokluk hissi. Ve uyuyamadık iki gün. Daha da kötüsü günlerce belki de bir iki ay sürekli olarak bacaklarımda bi kas seyirmesi. Sürekli deprem oluyor hissi. Gece uyurken boşluğa adım atmalar falan. O kötüydü bayağı. Sonrasında onun yol açtığını düşündüğüm patlayan kafa sendromu... Belki de iki yıl süren uyku felci bile ondandı. Bilemiyorum. Tavsiye etmiyorum...
halüsinasyon makinası. ben değil ya bi arkadaşım şeyapmış.
lise yıllarında 3-4 kafadar arkadaşla beraber hayatımın en eğlenceli ve en berbat deneyimini yaşamama sebep olan ilaç.. kullanmaya niyetli arkadaşlar için şimdiden söyliyeyim öyle aman aman bi halisünasyon göstermiyor tabii bünyeye göre değişir. birde içtiğiniz gün kulak çınlaması, aşırı derece de idrara gitme gibi durumları var. haa bide böbreğin, kalbin, karaciğerin uğradığı harabiyeti söylemiyorum bile..
kendisi ilginç deneyimler yaşatmasına rağmen çok kirli bir kafaya sahiptir.

iğrenç bir ağız kokusu yapar ve mideden gelen bu koku sakızla diş fırçalamayla geçmez. Yanınıza (abartmıyorum) 30 santimden fazla yaklaşan her insan "bu ne mınakoyum?! peeh" diyerek kaçacaktır. Garanti.

Ayrıca mide bulantısı yapar bazı kişilerde.

ağzınız kurur, sürekli dudaklarınızı silme hissi yaratır ama dudaklarınızın ıslaklık hissi geçmez.**

o gece uykuyu kesinlikle unutabilirsiniz.

ve göz altları ertesi gün boyunca mosmor olur, yumruk yemiş gibi. garip bir etki.

ayrıca hiç saklanabilecek bir kafa değildir. ağız kokusu ve mor göz altlarının yanında elleriniz kollarınız deli gibi titriyor. bir bardak kaldırırken bile "ben tantum içtim" diye bağırıyorsunuz.

uzak durmakta fayda olduğunu düşünüyorum.

eski lise eğlencelerinden sonra hortlatılmaya değmeyecek bir hadise kendisi.
artık reçetesiz almanın mümkün olmadığı ilaç.
içmeyin kokoin alın bunu yapmayın kafa değil bu diye özetlenebilir.
hakkında merak edilenleri açıklayabileceğim ilaç.
Alındığında yan etki olarak halüsinasyon göreceğiniz hap. Ne kadar zararlı ne kadar zararsız olduğu konusunda internet ortamında çeşitli söylentiler dolanmaktadır.

Biraz zorlayınca sahip olduğum bilinçle halüsinasyon gördüğümü varsayarsak, on aldığımda neler göreceğimi merak etmiyor değilim.
tableti reçetesiz satılmıyor. Yaklaşık 5 6 eczane gezdim, hepsi aynısını söyledi.
Eczaneden alırken ne tür bir yalan uyduracağımı düşündüğüm hap.

Hayalet, cin, şeytan olaylarına bir zamanlar kafayı taktığımı göz önünde bulundurursak kesinlikle bunlar benim bilinçaltımda yer etmiştir ve tek başıma alırsam görüntülerin beni delirtmesi kaçınılmaz. En iyisi bu planı biraz erteliyelim.
Eczacı için Uygun yalan bulanlar bana ulaşsın.
Kesinlikle deneyecegim ilactir cok merak ediyorum. Uygun bir zaman ve yer onemli. Tek basima denemek yemiyo da..
eczacının bunu da böyle satmak yasak ama neyse diyerek verdiği ilaçtır. yasaksa satma olum satacaksan da laf etme.
eczanelerde kolaylıkla bulabileceğiniz mide ilacı lakin bu işlevinden çok gençler arasında halk tabiriyle "kafa yapmak" için kullanılmakta yirmi tane içildiğinde korkulu halüsilasyonlar görülebilir lakin bünyeden bünyeye vucutta, beyinde çeşitli hasarlar bırakabilir, kişi kafa bulayım derken yaşamını yitirebilir, nitekim sonuç itibarıyla sağlık bakanlığının tantum hapı konusunda önlem alıp satışını kontrol etmesinde fayda var.
şu ana kadar 5 kere içtiğim ama istediğimi bulamadığım ilaç. Müzik dinlerken 2x veya 0.5x te dinliyomuş gibi hissedebilirsiniz veya olmayan çalgıların sesini duyabilirsiniz(bazen çok sinir bozucu olabiliyor), fare izi etkisi yapar(ayna karşısında bruce lee hareketlerini deneyin görüceksiniz), gölgeler şekilden şekile girmekte mesela ben çubuk adamların dövüştüğünü görmüştüm, ışık oyunları(lambaya uzun süre bakarsanız parlaklığın değiştiğini fark edersiniz) onun haricinde at, eşek, ejderha, pegasus veya yıldız kayması göremedim(14 tane az geliyo yada bende bi sorun var) ayrıca uykusuzluk yapar ve moraliniz bozukken alırsanız kötü olur(ertesi gün ben niye böyle bi hayat yaşıyorum tarzında umutsuzluğa kapılabilirsiniz), mide bulantısı bende olmadı.
her yeri sis yapan ilaç.
1 kutu atmama rağmen hiç bir halisülasyon görmediğim, sadece küçük küçük ışık şoklarının gözümün önünden kaydıran kas gevşetici.
güncel Önemli Başlıklar