1. 438.
    Ülkede kendilerine yönelik var olan nefreti artırmak için ellerinden geleni yapıyorlar, ben artık buna eminim. Çünkü ülke bu kadar ayrışmışken ve Ülkede adalet yürüyüşüne dahi saldırılar ve tepkiler varken; onur yürüyüşünde ısrar etmelerinin, onur yürüyüşü dedikleri yürüyüşteki hareketlerde ve pankartlarda ısrar etmelerinin, abuk subuk kıyafetlerle yürüyüş ısrarının mantıklı bir açıklaması olamaz.

Twitter da etiket açmışlar valiliğin yasak kararından sonra. Kendilerine tepki gösterenlere verdikleri cevaplar şaka gibi. Az önce birini okudum, gayet mantıklı bir tepki göstermiş eleman. Ama gelen cevap ensest üzerinden. Yahu böyle bir şey olabilir mi? Lgbt bireylerinin dokunulmazlığı mı var bu ülkede, eleştirilemezler mi? Herhangi bir lgbt bireyini yahut lgbt nin bir organizasyonunu eleştirince homofobik mi oluyoruz?

Herkes gibi toplumda normal yaşam sürmeye hakları var tabii ki. Bunu ben de savunuyorum. Cinsel yaşamları da umurumda değil. Ama kendilerini toplumdan özellikle kendileri soyutluyor farkında değiller. Kusura bakmayın ama kabe yi lgbt renklerine boyarsanız, aptalca pankartlarla yürürseniz ve abuk subuk kıyafetlerle yürürseniz eh birileri size tepki gösterir.
    #37024373 :)
  2. 439.
    Yollarda çıplak dolaşıp, zina yapan ve onur yürüyüşü adında bu ahlaksızlığı gerçekleştiren hastalıklı topluluk.
    #37024413 :)