evet beyler en pahalı ne aldınız şu aralar?
Sıfır TL.
1 kilo pirzola aldım anneme süpriz eve gönderdim.
500 liraya elektronik sigara aldım 1 hafta kullanıp beğenemediğim kanaatine varıp attım.
1500 liraya arkadaşıma hediye kıyafet aldım bu gün.
yeni guess saat aldım hayat bitti ama saatim cohos. intiharımı 2 ay geciktirdi.
Borç.
Yanlış anlaşılmasın veren benim. Verince, almış sayılıyorsun ya. 11 bin verdik bakalım bir iki güne dediler, bir iki yıla gelir inş.

Kısmet, bazan da ismet...
iphone 15 pro ,golden goose marka kazak.
Taksi.

Arabayla beraber Toplam 3 milyon 600 bin TL tuttu.
Saçlarım için venatura biotin takviyesi, 95'ten 125'e zamlandığını görmek üzdü. :(
Hayatta en pahalı şey huzur. Kimi huzuru hayatını idame ettirecek kadar parayla dahi sağlarken, kimi de sadece zengin ya da pahalı şeylere sahip olarak mutluluğa erişeceğine inanır Ve Böyle ergen ergen başlıklar açar. Öğrenicen çoçuumm öğrenicen! Sen öğrenmesen de hayat sana ne pahalı ne ucuz öğretecek…
babama araba aldım 6.5 milyona.
Dün simit aldım ve kazıklandığımı hissettim.
Kürtler ve cumhuriyet kitabına 600 lira verdim.
Yves Saint Laurent marka kadın parfümüdür, galiba biraz pahalıya aldım sanırım, hala içimde uktedir nedense.
bozulan tv'nin yerine 3 taksitle yeni bir tv aldım. şimdilerde mont bakıyorum fiyatları yakalamak için avmlerde koşuya çıkmak yerine internet üzerinden almak üzereyim. 1 sene borç öderim artık.
Tom ford bitter peach.
Parfum gibi parfum.
etek gömlek takım. 1000 tl.
philips tam otomatik espresso makinesi aldım, her gün mutlaka iki bardak kahve içiyorum yanında çikolatayla nefis oluyor.. eğer bu kahveleri her gün dışarıda bir kafede içersem daha pahalıya geliyor yeminle..
ev.

peşin olarak 9.560.000 tl gömdüm, mis.
2. el ipad pro. 20k
su böreği ; 350 tl olmuş amq !..
ikinci el telefon aldım.
Diş tedavisi 100k.
Diş tedavisine param yetmiyor zaten.