bugün

entry'ler (6248)

true nun yetkili olması

Bu vesile ile bana vereceksen neden mutlu olmayayım.

hoppili gillini

görsel

kamala harris

Verse sikmem, O derece antipatik bir kadın.

hoppili gillini

La daha dün hesabı devraldık ne gerçek yüzü aq, ha abim gereksiz tartışmalara girmezdi orasını biliyorum ama. Zaten adamın zamanı da yoktu da.

hoppili gillini

Abim benim kadar sözlükte bu kadar takılmaz, savunma sanayi ve otomotiv meraklısı olduğu için tanım girer bırakırdı. Kafana göre takıl dedi bizde kafamıza göre takılıyoruz başkan. Adamın işi gücü var la, sözlükte vakit mi öldürecekti.

gün gelecek yapay zeka dünyayı ele geçirecek

Ellerim boş gönlüm hoş hocaya sorun olum, manyak bir gelişme var bu alanda. Ama bir yandanda korkmuyor değilim, Bizi sikecekler hacı bence bunlar, kendi elimizle sonumuzu hazırlıyoruz.

gün gelecek yapay zeka dünyayı ele geçirecek

Şimdi gördüğüm kadarı ile bu işler baya ilerlemiş, yine gördüğüm kadarı ile yüksek bir tb lik bir platform tabanlı pc ile bunlar inanılmaz bir bilgi kütüphanesine sahip oluyorlar eğer insansı bir robota kendilerini to upload ederlerse ne olacak, bizim gibi yıllarca kendi aralarında savaşmış sikik bir ırk olan insanoğlunu niye kabül etsinler, bence bunlar Bizi sikecek arkadaşlar herkes götüne tıpa alsın analdan girme ihtimalleri var çünkü.

hoppili gillini

Özelden mesajlar alıyorum saraca değilim arkadaşlar, abim maalesef sözlüğü bıraktı, lütfen dm den beni rahatsız etmeyin aq.

internet kapalıyken her şeyi yanıtlayan yapay zeka

Olum bu hangi program ismi nedir. Bir bende konuşayım la şunla.

bi derdim var

Saraca abim dün itibari bıraktı sözlüğü artık, abimin selamı var bu arada nihavend abi sana. Hesabını ben kullanıyorum tamamen artık.

atatürk le obama mario da bowser a karşı savaşsa

Bu yapay zeka programının ismi nedir la, birde ben bakayım şuna gerçekten zekaya dair birşey var mı?

polonya da mültecilere siktir git şarkısı

Bütün dünya savaşlarında 10 dakikada işgal edilen korkak millettir bu ibneler, ciddiye almayınız.

sokak hayvanları yasası geçerse yeni gezi başlar

La bi siktirgit yeni gezi başlayacakmış, milletin çoluk çocuğunu ıstıran itler yüzünden, olum CHP neden iktidar olamıyorun canlı kanıtıdır bu söylem, halka inememişsiniz yarram, nerede köpek it besleyen beyaz Türk var onları kemik kitle edinmişsiniz, CHP den bir sikim olmaz aq.

Sen yoksa öylemi yapıyon la, bu kadar uzun yazman bunu gösteriyor anasını satayım, özet geç biraz piç diyesim geliyor her zaman.

bi derdim var

Vur masaya buda benim yarrak de kanka, kısaca unutma kızlar piç erkeklerden hoşlanır, senin gibi adamlarla sohbet ederler, birde tipin yoksa vay haline kanka modunda yıllarca kızlarla takılırsın, ama hiç birine sahip olamazsın.

bi derdim var

Bi derdim var lafım sana gardaş kendini biraz sal artık, tamam entelektüelsin kimseye zararın yok burada ama, real ortamlarda ve gerçek hayatta ezilirsin kanka, iyi niyetin suistimal edilir, biraz piç ol, gavat ol, ibne ol, şerefsiz ol, götçü ol, edepsiz ol, yarrak kafalı ol, nonoş ol, küfürbaz ol, kısaca biraz daha atak bir insan olla bune böyle.

bi derdim var

Bi derdim var naifliği diye birşey var lan bu sözlükte amına goim, bizde yıllardır naif takıldıkta ne oldu, sırtımızdan vurdular, onun için am, göt, meme üçgeninde takılması gereken yazardır.

traveler of secret moments

Toptur, nonoştur, belkide vurduruyordur bilemeyiz ama, iyi çocuktur bu travel.

şu an üzerinizde ne var

Ne yapacan yarram banamı verecen yoksa.

Şimdi burada önemli olan etken elektrik kanka, çek gitsin fişini yarram, ne uğraşıyorsun yapay zeka ile felan onun için bir sikim olmaz, insanoğlu şeytana rahmet okutturur, yapay zekada nedir aq.