bugün

entry'ler (57)

sözlük yazarlarının şu aralar aldığı en pahalı şey

Dün simit aldım ve kazıklandığımı hissettim.

dibe vurmuş insanlara tavsiyeler

Canı yanacak belki ama içindeki sen, asla seni bırakmayacak. Sözlükdaşım ne güzel söylemiş...

kadir mısıroğlu

Atatürk düşmanı “DELi KADiR” değil mi la bu!

yatıya misafirim var

Corona zamanı bu nasıl saçma yarışmadır??Allah belanızı verecek!
Edit: An itibariyle tekrarı Kanal D’de.

evli kadınlar neden genç erkeklere bakar

Orospu olduğu için mi?
Ben neden buradayım. Başlığınızı sikeyim.

sokak kedilerini yakalayıp yiyen kadın

Dinimize göre et yiyen pençeli hayvanları yemek haram kılınmıştır. Bunu bilmeyen, dinsiz, midesiz, çeyrek beyinliler “ne yani tavuk, koyun yenir de neden kedi yenmez” der. A..na kodumun çocukları madem kedi, köpek yenir, seni de afiyetle yesinler o zaman. Ben, sizin kesilir dediğiniz kedime sarılıp uyuyorum madem kedi ve tavuk sizin nazarınızda aynı, o halde siz de koynunuza tavuk alıp yatıyorsunuz denektir.
Eksileyin şimdi pis hanniballar.

bige önal

Oyunculuğu kötü, çirkin oyuncu.

survivor cemal can

Yahu ne terbiyesiz insanlarsınız! Yok nonoşmuş, yok gaymiş, nerden biliyorsunuz, adamın yatağına mı girdiniz! ayrıca sizi ne ilgilendiriyor, ne pislik, kıskanç yaratıklarsınız! Gücünüz yetiyorsa Kerimcan gibi çoluk çoçuğa pipisini gösterenlere zehirinizi akıtın. Cemal can gibi güzel bakan, güzel yürekli insanlara değil!

sema aydemir

Mıy, mıy, mıy sevemedim seni hiç ya!

hayattan zevk almamak

Sevin, hiç bir şey yapamıyorsanız kendinizi sevin, sevin ki üzüntü, keder sizden tat almasın.

normalleşme süreci

Vurduymaz ve cahil insanlar sayesinde ikinci dalganın geleceğini haber veren süreçtir. Yok arkadaş biz bireysel korunmayı falan başaramıyoruz illaki o yasak, bu yasak denilecek evet bu bize pahalıya mal olacak, ekonomimiz yaz aylarından nasibini alamayacak belki ama daha çok insan hayatta kalacak.

33 yaşında anne olup sevinen kadın

Evlilik yaşını 13 olarak gören kişinin açtığı başlıktır. Mal mısınız siz ya, gelişmiş ülke ve şehirlerde kadınların aktif olarak iş hayatında olması ve kariyer yapmasıyla annelik yaşı 40-45 lere çıktı. ister 23, ister 43 yaşında anne olur, size mi soracak, ahaha...Kaçıncı yüzyılda yaşıyorsunuz? bre cahiller sizi...

serenay sarıkaya insansa ulu sözlük kadınları ne

Serenay’ı çok seviyorum, kendisiyle tanışma fırsatım olmuştu. Bir insan hem şeker, hem naif, hem de bu kadar havalıysa o bir serenay sarıkaya’dır, gerisi fosstur. minnoşum benim yaa!

elmander vs kewell

Ergen yazar. Prim yapmak için starlara sataşan çay bahçesi şarkıcılarına benzetiyorum lan ben bunu. Bir de dışarıdan kendi hakkında yazılanlara bakıyormuş, net bilgi. Komik lan bu bildiğin, sözlüğe neşe katan bebe. Muck.
Edit: mesaj attı ergen bebe bana yaa, iyiki var ya, nasıl oramla gülüyorum, hakkımda yazı yazacakmış, ohaaa çok komik, çok iyi lan bu

3 aylık yavru köpeği yere vura vura katleden cani

Ahanda bu orospu çoçuğudur, yakalanmış ve ev karantina ödülü verilmiş.
görsel

ibb nin reklam panolarında içki rehberi skandalı

Bu iftiralar imamoğlu’nun ne kadar başarılı olduğunu ve olacağını gösterir.
Meyve veren ağaç taşlanırmış.
Edit: O taşlar sekip, sizin başınızı yarmasın sonra...

masterchef güzide

Torpilin gözümüzü yakıyor guzideee. Hani nerede kaldı kul hakkı. Sen varken Ekin’in gitmesi, Mehmet Şef’in utancından kafasını kaldıramaması, gözünü kaçırması... Acun yazıklar olsun sana be...

masterchef güzide

Türbanlı yarışmacı olmaz demiyoruz, torpilli yarışmacı olmaz diyoruz. Bizi bozar.

aslı enver

Buz gibi kadın, o kadar büyük ağzı var ki, gülmeyi misyon edinmiş. Murat boş çocuksun ama hoşsun, ne işin var bu ölü balık duruşlu kadınla acep?

masterchef güzide nin lüks villası

evde yarım saat zarfında 3 çocuğuma 3 çeşit yemek yetirmek zorundayım, diyerek fakir edebiyatı ve ajitasyon yapmış kişidir kendisi.
Hizmetçisinin, aşçısının maaşını ödemeyince onlar da işten çıktı zahır.
Edit: Şimdi birileri çıkıp 20 odalı malikanede çalışanı yok der. Hee babam hee...