bugün

entry'ler (184)

liseden mezun olduğunuz an ne hissettiniz

üniversite sınavına hazırlık aşamasında olup daha yoğun ders çalıştığım için pek bir şey hissetmemiştim..

bekarlık sultanlıktır

bu hayattaki en sevdiğim şey bekarlık.. çünkü bekar olduğun zaman son derece özgür olabiliyorsun..

mesela izmir'de yalnız yaşıyorum.. iki ayda bir annem ziyaretime geliyor birkaç gün kalıp gidiyor.. bu pazar günü uzun zamandır görmediği bir arkadaşını ziyaret etmek istediğini söyledi.. neyse pazar öğlen uyandım, arabayla istediği yere götürdüm bıraktım..

eve döndüm tam kahvaltı hazırladım telefon çaldı.. arkadaşının başka misafirleri gelmiş aşırı kalabalık olmuş bu da sıkılmış erken kalkmış.. ee ben kahvaltı yapacaktım yaa.. neyse orada yerel bir semt pazarı varmış orada turlayayım dedi.. ben kahvaltımı apartopar bitirdim yeniden yola düştüm..

söylediği yere ulaştım ortam feci kalabalık trafik kaos telefonla arıyorum duymuyor.. neyse sonra o beni aradı neredesin diyorum bilmiyor çevredekilere soruyor vs derken finalde nihayet buluştuk dönüş yoluna girdik..

bu sefer de hava güzel olduğundan bütün izmirliler dışarı çıkmış tabi trafik kilit.. eve dönene kadar saat 5 oldu.. bakın ben öğlen 12'de uyanmıştım ve 5 saattir saçmasapan şeylerle uğraşmışım.. oysa evde tek olduğum zaman kahvaltımı yapmıştım keyif çayımı içmiştim biraz oyun oynayıp biraz kitap okumuştum youtube'da bir şeyler izlemiştim vs vs ama onun yerine bir sürü koşturmaca sonrasında yorgun düştüm..

hayır bir de evli olup eşinizle bu hayatı ömürboyu yaşadığınızı düşünün.. aman aman kalsın!

tanrı var mıdır sorunsalı

dünya üzerinde sadece 3 farklı din olduğunu sananlar var aramızda.. şu ana kadar adı konulabilen 3 bin farklı din var.. tabi ki tanrı diye bir şey yok, insanoğlunun hayalgücü sınırsız olduğu için canı sıkılan bir hikaye uydurmuş bu hikayeyi ballandırarak anlatabilenlerin daha çok takipçisi olmuş işte hepsi bu!

insanların pislik olması

bir ülkenin gelişmişlik seviyesi azaldıkça o ülkenin insanlarındaki p.ştluk seviyesi hızla artıyor..

sözlük yazarlarının şu aralar aldığı en pahalı şey

philips tam otomatik espresso makinesi aldım, her gün mutlaka iki bardak kahve içiyorum yanında çikolatayla nefis oluyor.. eğer bu kahveleri her gün dışarıda bir kafede içersem daha pahalıya geliyor yeminle..

izmir

tunç devri gidecek daha kötüsü gelecek çünkü hamur böyle.. yapacak bir şey yok!

seks isteyen erkek profili

susayınca su içiyorsun, acıkınca yemek yiyorsun.. ee hormanlar çoşunca da susup oturacak değilsin ya!

orgazmdan daha fazla zevk veren şeyler

uzun bisiklet turu..

ekşi sözlük

hayat tabiki sözlükten ibaret değil ama paylaşmak güzeldir sayın ibiş!

trafikte korna çalmazsa ölecek hastalığı

sadece kırmızı ışıkta kornaya basıldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.. kaldırımda arkadaşını gören de kornaya basıyor karşıdan karşıya geçen yayanın yürüyüşünü beğenmeyen de kornaya basıyor.. daha bir sürü örnek verilebilir..

trafikte korna çalmazsa ölecek hastalığı

var böyle bir hastalık.. ehliyete ilk başvurduğunuz anda belirtiler de baş göstermeye başlıyor, ehliyetinizi aldığınız anda da tüm bünyeyi çoktan ele geçirmiş oluyor.. yani yapacak bir şey yok işte görüyorsunuz..

götün göbeğin başını alıp gitmesi

düzenli bisiklete binmediğinizin işaretidir.. biniyoruz da konuşuyoruz burada.. heh!

mazot 50 tl de olsa oyum akp ye

(bkz: gerizekalıyım çünkü)

kadınınızı çalıştırır mısınız

şu başlıktaki yobazlığa bakar mısın.. kadınınız nedir la!

rte giderse mekke medine kudüs düşer

rte giderse dünya yörüngeden çıkar uzayda sürüklenmeye başlar..

aktrollere ülke önerisi

katar'dan daha güzel bir alternatif düşünemiyorum..

4 yıllık sevgililer sevişmiş midir sorunsalı

anormal olan 4 yıl boyunca sevişmemeleridir..
ama gel de bunu anlat örümceksporlulara..

sözlükte kız kalmaması

çekmecelere de bakın, bazen en arkada çıkıyor bir iki tane..

neden suriye bataklığına girdik

birileri kandırmıştır yine..

ülke yanarken 404 tane millet bahçesi hazırlamak

müthiş bir belediyecilik örneğidir.. mesela dükkanın içi komple yanıyor ama siz vitrini yenilemekle uğraşıyorsunuz.. esas yangını söndürmek asla umrunuzda değil.. onu da dükkanı devredersek satın alan söndürsün bana ne.. nefis ulan!

kaynak: https://emlakkulisi.com/2...hcesi-tamamlanacak/686541