bugün

2.bölüm
--spoiler--
bölümünde ahunun çocukluğundan gençliğine kadar olan kısımlar yer almaktadır. ahu mahallenin kızı olmuştur annesini kaybettiğinden dolayı ve herkes ona sahip çıkmaktadır.
--spoiler--

lan bir an kavak yellerini hatırlattı bana ahu lise uniforması içinde.. minenin de anası babası alamanyalardaydı.anneannesi ile büyük babası büyütmüştü. çok korktum bir yandan efe diğer taraftan deniz çıkacak diye neyse ki çıkmadılar..
müziklerinin niye sürekli tarz boyutunda değiştirildiğini anlamadığım dizi.

ilk bölümde ne güzeldi, sırf müzikleri için ben bile izlemiştim. sanırım izleyici kitlesine nasıl hitap edeceklerine henüz karar veremediler.
her izlediğimde ağladığım ve bir daha izlemeyeceğim diye kendi kendime söz verip tutamadığım dizi.
Tek bir şey söylenebilr
(bkz: kardeş gibiydiler)
dört gözle yeni bölüm bekleyenler. müjde, oğlunuz oldu! malesef bugün yeni bölüm felan yok. kolaj var.
yeni bölümünü beklerken baştan beri olanların anlatılması beni üzdü. kolajmış
muhteşem diye adlandırabileceğimiz show yapımı olan dizi.
harbi muhteşem.
bir ezel değil.
6. haftasında kolaja bağlamış dizi. ne izlicez la şimdi. ayrıca birkaç bölüm sonra cem yılmaz konuk olacakmış takoz irfan'ın düşmanı olarak. ne kadar doğru bilemem, ramiz dayı da giriyordu güyya kadroya yalan oldu bu da öyle olabilir.
çok güzel dizi.
iddialara göre tuncel kurtiz'in dahil olacağı dizi.ezel için de kadroya kenan birkkan karakteri için şener şen dahil olacak diyolardı. gerçi yine çok kaliteli bir oyuncu olan haluk bilginer dahil olmuştur. beklentileri karşılamıştır. aynısını suskunlar içinde beklemekteyiz. ramiz dayı bir yaygara olabilir ama dahil edilecekse birileri beklentiyi karşılasın boka sarmasın dizi.
5.bölüm için

--spoiler--
çılgın bilal artık esip kükrememektedir.tavırları biraz sıkmaya başlamıştı. lakin gardiyan hüseyin'i öldürürken ki soğuk kanlılığı ile diziye adeta yeni bir karakter katmıştır.
--spoiler--
kaliteli bir dizi. en azından başlangıcı öyle. konuyu saptırmamasını ve bu şekilde kaliteli devam etmesini gönülden istediğimiz bir yapımdır.
Her bölümünde yüreğime dokunmayı başarıp sonunda lanet okumama sebep olan dizidir.
senaryosunun çıkış noktası (bkz: kardeş gibiydiler)den çakma olsa da bir ezelden daha fazla kaliteli ve insanın içine çok fena dokunmayı başaran güzel dizi.
mükemmel bir dizi. harbiden kaliteli oyuncular ve senaryoya sahip. tebrik dileklerimi yolluyorum.
6.bölümünün fragmanlarıyla iyice aksiyona bağlamış dizidir.
6. bölüm fragmanıyla meraklandıran dizidir.
13 bölümde tutularak kısa bir hikaye formunda yayınlansaydı ve her bölmü ilk üç bölüm kalitesinde olsaydı aşılmaz bir efsane olurdu.
reklam arasında dizi izlemeye çevirdiler işi. razıyım 15 dk'lık reklama. yeter ki 10 saniyede bir reklam çıkmasın..
ecevit karakterinin birazdan aşırı zeka yüklenmesinden error vereceği yapımdır.

adam her şeye illa ki mantıklı bir açıklama buluyor yahu. delireceğim.

bir de, gurur, seni yerim.
ahu'nun (aslı'nın) çok can yaktığı dizi. negzel kız lan.
--spoiler--
ağlama ecevit. sen ağlayınca yer gök yer değiştiriyor oğlum.. ağlarken konuşma bir de. kitlenip kalıyoruz lan!
--spoiler--
yarım yarım yarıyor, engel olamıyoruz.
--spoiler--
anı değil, yara topladım.
--spoiler--

ecevit, sus lan, mahvettin beni.
belalı naim'le daha bir fantastik.
güncel Önemli Başlıklar