bugün

entry'ler (3247)

tekfen holding

Işten çıkarma yasaklanmadan, sigortasını kendilerinin karşıladıkları stajyerleri işten kovan ve bununla kâr yaptığını düşünen şirket.

pazar günü sisi mi diyeceğiz binali mi

Rte tarafından yapılan talihsiz açıklama. Pontus ile düşmeye başlayan seviye, sisi açıklaması ile dibe vurmuş, koskoca cb bir belediye başkanı adayı ile yarışa girmiştir.

Neyse,

Biz ismini çok sevdiğimiz ve çok iyi bildiğimiz birinden yana kullanacağız oyumuzu.

Her şey çok güzel olacak Ekrem abi!

buket aydın

Altın Küre ödül törenine katılan ablamız.

görsel

Buyurun efendim, yoğurmak isteyen yoğursun, resmi görmek istemeyen başlığı kapasın.*

börü

Bugün itibarı ile izlemiş olduğum filmdir. Eksiklikler, kopukluklar olmasına rağmen gözleri dolduran, insanın duygularını harekete geçiren ve bize kim olduğumuzu hatırlatan bir film olmuştur.

Balyoz göndermesi, Ömer halisdemir ve atatürk sahneleri en çok akılda kalan sahnelerdendi.

Ayrıca görsel açıdan inanılmaz kaliteli bir film olmuş sırf bu yüzden bile izlenmeye değer. Görsel açıdan gördüğüm en kaliteli türk filmlerindendi.

Son olarak,
Alper çağlar çaldın yine kalbimi. Göktürk üçlemesini heyecanla bekliyoruz.

dizi önerisi

(bkz: suits)
(bkz: entourage)

yazarların şu an dinlediği şarkılar

The blue van - I'm a man.

müslüm

Hazır olun, yeni bir gişe rekoru geliyor.

Oyuncusundan yönetmenine, senaristinden şarkılarına, her şeyi ile her seçimi ile harika bir film. Bu kadar nokta atışı doğrulukta olan bir işe de ancak muhteşem denir.

Her zaman saygı duyduğum ve severek dinlediğim birinin hayatının bu kadar kaliteli bir şekilde film haline getirilmesi ise ancak alkışlanır.

Ne mutlu ki, ölmeden önce de kıymetini biliyordum babanın.

Not: bu hayatta çekilen çileler, öbür dünyanın kefareti ise, müslüm baba şu an cennettedir.

avlu

Akıllara kazınacak bir bölüm ile izleyici karşısına unutulmaz. Tecavuz, kadına şiddet ve taciz gerçeklerini yüzümüze çarpmış ve en son Jale finali ile salya sümük ağlatmıştır.

Not: Kudret ve Zerrin, sizi bulacağım ulen.

euro 2024

Ülkemizde düzenlenmesini umduğum turnuva. Ev sahipliğini alalım da buralar mutluluk dolu entryler ile dolsun.

anın görüntüsü

görsel

Çile is coming.

bu sabah nasıl uyandınız

Keşfettiği Amerikayı Hindistan sanan Kolomb kadar şaşkın.

eskişehir

görsel
görsel

iki gözümün çiçeği, memleketim.

hayatı yalan olan insan

Bir süre sonra kendisi de o yalana dahil olur ve uydurdugu o hikaye içinde yaşamaya başlar. Yalan söylediğini ısrarla kabul etmez, çünkü o kadar büyümüştur ki yalanı, kendisi de inanmaya başlamıştır.

oğuzhan uğur

Babası beyefendinin vatan partisi ile munasebetini, kendisinin de vatan partisine seçim şarkısı yaptığını öğrendiğim günden beri mesafeli durduğum kişi.

birden gelen evlenme isteği

Geldiği gibi gider.

asuregibisurat

Hem tatlı hem samimi yazar. Adını sol framede görünce dayanamıyor, hemen entryi yapıştırıyorum.

anın görüntüsü

görsel

Şimdi kulaklar düşünsün.

gecenin şarkısı

Neşet Ertaş - cahildim dünyanın rengine kandım.

nişantaşı üniversitesine burssuz girmek

Çölde kutup ayısıyla karşılaşmak ile eşdeğerdir.

23 haziran 2018 muharrem ince istanbul mitingi

ince beyefendiyi bedavacı olduğumuz için değil, gönülden desteklediğimiz için ulaşıma para verip katılacağımız miting. Ulaşımı kitlesinler, gerekirse yürüyerek gideriz o mitinge. Biz kazanacağız.