bugün

Kendisi aslanlara yem edilmelidir.
O değil niye böyle şeyler hep Sakarya'dan çıkıyor lan. Suriyeli kadına tecavüz edip öldürenler, 1,5 ton eroin. Memleketin çoluk çocuğu bile cani. Ne istedin kediden?
onun bunun çocuğu. ahlaksız, şerefsizin önde gideni. tedaviye ihtiyacı olan ruh hastası. dilerim en yakın zamanda cezasını bulur.
Psikopatik kişilik bozukluğu sahibidir.
Bu tipler genelde fiziksel olarak çekici olurlar.
Vicdansız ve insafsızdırlar.

Kendisi literatür tanımı ile bir: psikopat.

Edit: her fiziksel çekici insan psikopattIR demiyorum. Siz adam akıllı okuyamıyorsanız bu benim suçum değil.
Sude andaş cezasız kalmasın.

https://www.change.org/p/sude-andaş-cezasız-kalmasın
(bkz: up) bakın ergenler şu başlığı biraz hortlatın da belki aklı başında bir kaç abiniz ablanız görür destek verirler, sizin de (bkz: goygoy)unuzu bölüyorum ama kusura bakmazsınız artık.
Ömür boyunca bir klinikte yatıp tedavi görmesi gereken ruh hastası bir şahıstır.
umarım aynı şekilde kendisinin de gözlerini oyarlar. hiç acımam gebersin ama acı çekerek. geçenlerde yine bir kedi tekmelenerek öldürülmüştü. bu hayvanlara işkence çektirenlerin daha ağır cezalar alması lazım sadece para cezası değil.
Gerçekten ben artık bu orul orul orospulara küfretmekle yetinemiyorum, bunlar kırılmamış tek parça kemikleri kalmayana dek dovulup oylece birakilmali.
ALLAH aşkına, insanlık adına bu şahsı egm'ye, bimer'e, cimer'e şikayet edelim hepimiz, evet birimizin bunu yapmasıyla bir sonuç elde edemeyiz ama hepimizin bu konuda başvurması olumlu sonuçlar doğurabilir. bu vahşi, cani, adi yaratığın dışarda başka canlara zarar vermemesi için bi şeyler yapmalıyız.
işkence çektirdiği hayvanların fotoğraflarına bakarken kalbim dayanmadı hemen kapattım. çok kötü ve acımasız bir canavar olduğu kesin. hayvanlardan korkmama rağmen onların kesinlikle masum olduklarının kanısına varıyorum. bu insanlık dışı bir şeydir. umarım bu problem kısa zamanda çözülür.
Gelecekte katil olma potansiyeli taşıyan kızdır.

Zannediyor musunuz bu insanlar hep hayvanlara zarar verecek. Bütün seri katiller böyle başlar, ergenliklerinde hayvanlara işkence ederek. Yetişkin olduklarında bir üst levele geçerler yani insanlara...

Tedavi edilmeye gelince bu insanlar tedavi edilemezler en azından klasik psikopat edilemez. Lakin bu kızın psikopatiden muzdarip olduğunu düşünmüyorum çünkü hiçbir psikopat kendini bu şekilde ifşa etmez.

Sadece ilgi çekmeye çalışan gerizekalı bir ergen ve toplumdan ihraç edilmesi lazım.
Eğer yakınlarda olsaydım harbi belasını sikerdim bu orospunun.
Eğer öğrenci olmasaydım gene sakaryaya gidip sikerdim belasını ve canlı yayında paylaşırdım.
Edit: öğrenci olmasaydım derken çalışan biri olsaydım para kazanıp yol yemek kalacak yer masrafı karşılayamam. Zira 3 gün acı çektiririm bu orospu çocuğuna.
hala bazı orospu çocuklarının katil olma potansiyeli taşıdığını iddia ettiği bir adet yürüyen kötülük. potansiyeli mi kalmış türcü fahişe? insan değil de hayvan öldürünce katil olmuyor size göre?

sizin düzeninizde bu orospu çocukları yaşar. benim düzenim olsaydı hayvan işkencesi yapan herkes sülalesine kadar sallandırılırdı.
Tamamen savunmasız bir yavru kedinin sahip olduğu en değerli şeyi, onun ışığını tarifi imkansız acılar çektirerek çalma hakkını kendinde görmüş bu kişi...

Yetmemiş, bunu marifetmiş gibi paylaşmış...

Yetmemiş, "ne yapıyorsun" diyene içindeki karaktersizi ortalığa seren cevaplar vermiş...

Kedisini bıçaklayıp üzerine dolu damacana atan sığır ile aynı haleti ruhiyeye sahip. Üstelik o davar alkol ya da o tarz bir maddenin etkisindeydi...

tutun ki "ben yapmadım, sadece kediyi buldum ve fotoğrafını çektim" dedi.
Tutun ki haklı, o yapmadı... Ama bu vaziyetteki bir hayvanın fotoğrafına "en sevdiğim" yorumunu yapmak nedir?

Eğer o halde bir hayvan bulsam yapacağım ilk şey hayvancağızı bir veterinere götürmek olur. Fotoğrafını çekmek ne aklıma gelir, ne de buna yüreğim dayanır...

Kaybettiği şeyin insan olma onuru olduğu çok açık...

Verilecek en iyi ceza -tabi ki TCK'da yok- şudur: Ortalama bir kedi ömrü 15 senedir.

Bu hayvana 15 sene boyunca çok iyi bakmakla, onu yedirip içirmekle zamanı geldiğinde veterinere götürmekle sorumlu olacaktır. eğer hayvan 15 seneden önce ölür ise bu yaratık, hayvancağızın yaşayamadığı her bir yıl için yedi yıl katıksız hapis yatacaktır. Eğer ilk baştaki görevlerini yapmazsa müebbeti, derhal başlayacaktır...

Yaptığının bedelini hem vicdan azabı hem de göt korkusuyla ödemelidir.
Yav ben kedim rahat uyusun diye yatağımda robot gibi yatıyorum bu insan saymadığım varlık bunu nasıl yapabilir! Acı çeke çeke ölürsün umarım.
Bu kadar vicdansız nasıl olabiliyor insanlar gerçekten hiç bir zaman anlayamayacağım. Bu kadar nefret, canilik çok çok fazla. Normal bir birey değil belli. Daha fazla toplumda var olmamasını diliyorum sadece.
insan değildir.

cindir o cin, Allah böyle vicdansız bir insan yaratmış olamaz herhalde, o canların katledilmesine razı olmamıştır dimi?

olmuşsa da bir kere, cezasını hem bu dünyada hem de öteki dünyada çekecek.

o masum canlara yaşattığının 10 katını senin ve senin gibilerin çekmedi dileğimle.

not: devletten bişey ummayın 1-2 ay hapis cezası birazcık da para alır bırakırlar.
çok kaliteli bir dayak yememiş olması düşündürücü olan.
bu kevaşe yakalansa bile en fazla para cezası alır çünkü kanunda bunun karşılığı ne yazık ki bu. hayvanlara karşı işlenen suçlara artık caydırıcı cezalar getirilmeli. hayvan hakları kanunlarla korunmalı, işlenen suçlar insanlara karşı işlenmiş gibi değerlendirilmeli.

ayrıca olayla ilgili change kampanyası başlatılmış pamuk eller cebe herkes imzalasın.

https://www.change.org/p/...p;utm_term=share_petition
o kadar nefret dolu söylemler dönüyor ki kız hakkında bunları söyleyenlerin yapılan eylemle arasında nasıl bir fark kalıyor anlamak mümkün değil.

belli ki kızın psikolojik sorunları var onu asmak sikmek süründürmek vb. nefret söylemleri yerine tam teşekküllü bir hastanede tedavi olmasını temenni etmek daha bir hümanist yaklaşım olur diye düşünüyorum.

eğer hayvansever ve insansavar insansiker kişiler iseniz tabii ki bu tarz iyi şeyler düşünmemeniz de gayet doğal. hayvanların insanlardan daha iyi olduğunu bende kabul ediyorum ve hayvan gibisin gibi tarzı söylemlerle aslında hayvanları aşağılıyoruz çünkü onlar bizlerden daha iyiler ve çokta güzel kanıtlıyorsunuz bunu.

psikolojik desteğe ihtiyacı olan bir sapiens türü.
su katılmamış orospu çocuğu , kanının son damlasına kadar işkence edeceksin,sonrada tarlabaşına bıracaksın çıplak vaziyette.
Bu entry ağır sövüş içerir, dikkat.

Şimdi başlıyorum, umarım bi şekilde bunu okursun, senin annenin amını götünden sikip o işkence ettiğin hayvanları ananın amına dolduriyim orospunun fışkırttığı babasının götü sikik amı sikik orospu çocuğu senin ecdadını yedi ceddini sülalene atlayayım lan amına kodumun kaşarı sen o 500 lirayla kurtulduğunu sanma seni sağda solda hayvanseverler yakalarsa amından kan çekerler inşallah, şimdi ben sana küfredez miyim, sen mi engelleyeceksin mahkemeye mi vereceksin, vermezsen ananla seni üst üste koyup sikeyim ibnenin dölü.

Sönmez reis mod off, ahmet çakar mod off.
Yaptığı cezasız kalacaktır. adaletsiz sistemimizde hangi suç cezasını buldu ki bu da karşılığını bulsun. Olan zavallı bir hayvanın gözlerine oldu.
Oldurulmeli. Annesi babasi da bu kadar basarisiz ebeveynler oldugu icin oldurulmeli. Bu orospu evladinin ve bu orospu evladinin yapiminda emegi gecenlerin yasam haklari olmamali. Umarim varsa bir ilahi adalet yerini bulur, ve kendini savunamayan canlara aci cektiren, dusununce bile insanin icini acitan seyleri yapan orospu evladinin ve ailesinin bundan sonraki hayatlari bir boka benzemez.