bugün

entry'ler (1238)

hasan ismail hikmet

At hırsızı kılıklı psikopat. Senin hukuk neyine boş beyinli. Seni bu hale getiren ana baban da işlediğin cinayete ortaktır bence.

sakarya da tüm patileri kesilen köpek

Kaza bile olsa sorumluları bulunup gereken cezanın verilmesi gereken olay. Böyle bir şeyi hasta ruhlu, şizofren bir insanın bile bilerek yapabileceğine ihtimal vermiyorum.

taner hepşen

Orospunun önde giden evladı. Aşağılık mahlukat. Şerefsiz.

özlem kumrular

bahçeşehir üniversitesinden istifa etmiş iyi ki de etmiş. büyük ihtimal istifa et yoksa kovulacaksın denmiştir kendisine. bahçeşehir üniversitesi öğrencileri daha kaliteli akademisyenler tarafından yetiştirilmeyi hakkediyorlar. ayrıca ben de kumruları çok severim soyadı olarak kendisine pek yakışmadığını söylemeden geçemiycem.

mine g kırıkkanat

hanfendi insanlıktan nasibini almamış özlem kumrular'a destek mesajı atmış. kendisinden inanılmaz soğudum. bundan sonra kitaplarını da alıp okumayı düşünmüyorum. gereksizmiş doğrusu.

sude andaş

onun bunun çocuğu. ahlaksız, şerefsizin önde gideni. tedaviye ihtiyacı olan ruh hastası. dilerim en yakın zamanda cezasını bulur.

kahveyle iyi giden şeyler

baileys.

en iyi antidepresan

lustral. kediler.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

etme bulma dünyası... yaa işte böyle..:)

can aksoy

orospu çocuğu. mikrop. sana da aynısını yapsalar ne güzel olurdu. dünya bir mikroptan temizlenirdi.

can aksoy a 3 yıl hapis cezası verilmesi

az olmuş. pislik katil. cani. psikopatın önde gideni.

22 aralık 2016 ışid in iki askerimizi şehit etmesi

Allah sizi yakmaktan beter etsin orospu çocukları. Döktüğünüz kanda boğulun inşallah. Elim ayağım titriyor ya. Beter olun hepiniz inşallah soysuz köpekler.

nejat işler

kafa yapısını sevdiğim, "gerçek hesap bu" adlı biyografi tarzı kitabından inebolulu olduğunu öğrendiğim, kendi gibi * bir adam.

yazarların sevdiği ilk üç içecek

su, çay, bira.

vişi cafe

yemekleri güzel ve uygun fiyatlı, bahçeli 7. cad üzerindeki mekan.

sözel bölüm öğrencisine tavsiye edilen bölümler

halkla ilişkiler, turizm, sosyoloji, işletme, iktisat

kalemimin sapını gülle donattım

an itibariyle okuduğum kitap. bir ferhan şensoy otobiyografisi. anı defteri tadında...

deniz seki

2016'da Deniz'in dibi adlı kitabı çıkmış ve 2. baskı yapmış olan şarkıcı.

seher çağla demir

şerefsiz, onursuz, beyinsizin önde gideni. orospulara kurban, doğduğu güne lanet olsun.

penguen

ankara'da güvenpark karşısında bulunan bir pastane. Müşterilerine dahi tuvalet kullandırtmama gibi bir politikası var. Sorulunca dolu deniyor ancak aslında tuvaletleri kitli.Özellikle çocuklu ailelerin buraya gitmemelerini öneririm.