bugün

entry'ler (752)

sevgilisi çay içerken 3 frozen 2 milkşeyk içen kız

Anasının babasının evinde de içiyorsa sıkıntı yok, yalnız anasınınevinde 3 ü 1 arada içiyorsa, taa o anasının amına kadar yolu var, pardon evine kadar.

bana bitmeyen bir şey söyle

Kadın dırdırı ve ben haklıyım düşünceleri, hiç bitmez abicim.

23 haziranda kömür dağıtmak

iktidar partisinin (bkz: haziran) ayında yani kömüre en çok ihtiyaç duyduğumuz bu soğuk haziran ayında, halkı düşünerek dağıttığı kömürdür, kesinlikle seçim dolayısıyla dağıtıldığını düşünmüyorum çünkü bu (bkz: temmuz) ayında beklenen (bkz: kar) ve soğuklar etkili olursa iktidar partisinin ne kadar doğru bir karar verdiğini herkes görecek, şimdi lokasyonumu vermek istemiyorum ama, kırsal kesimlerdeki akrabalarınıza dilerseniz sorabilirsiniz. Evet bu soğuk haziran ayında devletimiz kömür dağıtmıştır. Ve tabiki ihtiyaç sahiplerine değil iktidar seçmenine, çünkü iktidarı desteklemeyenler kesinlikle üşümeyeceklerdir.

sözlük yazarlarının hayalleri

Muharrem ince gelsinde hayal kurmayı öğrenelim bunu daha sonra konuşuruz.

evde ışıklar kapalı oturmak

(bkz: sinüzit)’e iyi gelir. Sinüziti olanlar anlar beni.

yeşil fasulye pişirebilen ve pilav yapabilen erkek

Hafif meşrep değilse (bkz: bolu)’ludur.

sözlük yazarlarının ilişki durumu

(bkz: başıboşbomboşbombok) evet tam olarak böyle. Nokta.

yazarların en son gördükleri ünlü

Burak özçivit, asker filminde askeri araçla ( tank ) yardım etmiştik, saolsun oda tank’ı yanaştırmamıza yardım edip değnekçiliğimizi yapmıştı. Bu da böyle bir anımdır.

ios için internetsiz müzik dinleme program

Siz sevgili yazarların arasında bu konuda beni aydınlatacak kişilerin olup olmadığını merak ettiğim konu, iphone telefonumda önce şarkıyı indirip sonra internet olmadan da dinleyebileceğim herhangi bir uygulama var mı? Var ise ismi nedir?

65 binim var ne araba almalıyım

Eğer paranın hepsini kullanmak istiyorsan iyi bir araştırma ile (bkz: golf 7 tdi) almanızı tavsiye ederim.

chevrolet cruze 1 6

Siz sevgili uludağ yazarları arasında daha önce bu aracı kullanan ya da deneyimi olan kişilerden bu araç hakkında bilgi almak istiyorum. Bu arada not hayırlı forumlar.

mezuniyet kınası yakan kızla sevgili olmak

Noldu kız, beğendiğin çocuk kına yakan arkadaşına mı çıkma teklif etti? Anlıyorum.

mezuniyet kınası

Yakılan yere göre anlamının çok değişeceği kına.

allah yoksa şu karşıki dağları kim yarattı

Tabiki tektonik hareketler sonucu meydana gelmiştir. Birbirine doğru hareket etmeye çalışan kara parçaları en sonunda kırılarak yükselmişlerdir. Çeşitli oluşum şekilleri vardır. Yanlış soru doğrusu toprağı kim yarattı olacaktı.

umudun rengi olsaydı

(bkz: bok rengi) olurdu.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

Aranızda psikolog varsa neden olmasın dediğim hede.

mezuniyet balosu

Iğdırda nişanlımın mezuniyet balosuna katılmışlığım var, bakın ığdır diyorum ve balo diyorum. Birbirine tezat iki kelime nasıl bir cümlede birleşir derseniz işte böyle. Bu arada düğünden halliceydi. Flash tv den çok halay çekildi.

aax plakalarının çoğalmasıı

aax şeklinde plakalarına son günlerde trafikte yolda sokakta çok sık raslıyorum. Bu bir tek benim mi dikkatimi çekiyor. Nerdeyse her şehirde her türlü araçta aa işe başlayan ve üç harfli plakaların artması durumudur. Söyleyin sayın yazarlar bu bir tek benim mi dikkatimi çekiyor? Yalnız baya da hoşuma gidiyor.

her günümü zehir ediyorsun diyen sevgili

(bkz: millet aç aç), benzin olmuş 6.13 tl. Camel beyaz 10 tl. Şeker fabrikaları satılıyor, taşeron işçiler kadro umuduyla girdiği sınavdan işten atılıyor. Dolar 4 euro 5 olmuş. Bu neyin derdi?

uludağ sözlük otomobil pazarı

Evet saygı değer uludağ sözlük sakinleri,

2010 model
100xxx (bin) km de
Siyah renk
Tsi

Model aracımı satıyorum. Siz uludağ sakinlerinden satılık araç arayanlara duyrulur.