bugün

iğrenç şarkılar yapan yaklasık 60 kilo ve 1.65 boya tekabül eden hatunlarla * her yerde görülmekten çekinmeyen popcu.
sevgilisinden dayak yiyerek sansasyon yaratan ve bu sayede popülerlik kazanan japon kişisi
mesnetsiz bir sevgi duyduğum adam. etrafımda ki kimse anlamıyor bu sevgimi ama ben bu kişiyi tv da görünce, sesini duyunca falan pozitif elekrikle doluyorum, içim kıpır kıpır oluyor.
-bu şarkıları nasıl yapıyorsunuz? sorusuna
eliyle boğaz manzarasını göstererek:
-bu boğaz var ya bu boğaz, öküze bile ilham verir
şeklinde bir cevap vermişti, samimiyet abidesi.
asrın hatasıdır.
sahnede ellerini ahtapot gibim bir sağa bir sola sallayan figuran.
mesafeli durulması gereken kişi.*
bi kadının göbeğinden beyaz peynir zeytin salam sucuk ne bulursa yiyen popçu şarkıcılardan hafif jopanlara benzeyen bi tip.
(bkz: ortaç)
10 dakikada şarkı yapabildiği için şarkıları dinlenmemesi gereken insan
"tarkan iki popo sallamakla mı türkiye'yi tanıtacak" diyerek tekrar ortalığını karıştıran gereksiz insan.

haberi okunduğumda acaba yeni albümü mü çıkacak diye baktım, mesafeyi gördüm... dedim tamam anladık biz senin derdini.

(bkz: bunlar reklam kokan hareketler)
"kader senin elinden çektiğim dertlerimden kurtulmanın yolunu bulamadım sonunu
seni unutmasını sensiz yaşamasını öğrendim aşka dair yanıp tutuşmasını"

bu sözleri ben yazmış olsam derim ki kendi kendime;

-boşver be olm illa söz yazmak zorunda değilsin ya. belki senin de bişeye yeteneğin vardır da farkında değilsindir.

ama yok adam bi de besteleyip sölüyo. koca bi yaz maruz kaldım ben bu şarkıya ya. kabustu her barda cıs cıs. beeeeeeeeniii uuuunuuut. cıs da cıs. etkileri hala üzerimde. tedavi görmem şart.
kendisi bir roportajinda artik halkin yaptigi muzigi yemedigini itiraf etmesine ragmen hala ayni tarzini surduren "sanatci"dir. fakat biz de yiyoruz ki hala kasetleri satiliyor, klipleri donuyor.
sarki soylememesi gereken insan.bir de yaptigi salakca sozlere beste demiyor mu deli eder adami.isi gucu kari kiz olan,popundirikten sarkici.
herkesin bir dönem gay dediği sonradan sosyetedeki bütün hatunları götürdüğü anlaşılan, müzik tarzı upçıs upçıs olan değişik insan türü.
2006 eurovision şarkı yarışması birincisi lordi için çok kötü yorumu yapan sanatçı.
"hadi diyelim biri çok deli sevdi *
senin için her şeyi verdi *
ya bir gün olur sana bel kıvırırsa *
binlerce dansözzzzzzzzzzzz var "diyerekten az önce beyaz showda gördüğüm zat. * * *
beyaz show'da görülen, taş gibi bi flörte(!) sahip insan. *
dünya starıymış gibi takıntıları olan, kaprisli şarkıcı.
yazlık cd yapan sarkıcıdır. tum yaz gıdecek sarkılar yapmıstır, ellerıne saglıktır.
tek dileğimdi... Bu seneyi de bari serdar ortaçsız atlatsaydık. 2 sene önce yeterince hışmına uğramıştık.(#273533) ama olmadı gene albüm yapmış. gene... herkese sabır diliyorum.
son albümünde bana yok artık dedirtecek kadar ve ilk defa başarılı olduğuna inandığım popçu.
zamanında "Ulan sen japonsun, Türk deilsin la sen!" sıçlamalarına marus kalmış bestekar.
4 haziran 2006 da yapılan ibo show programında, ibrahim tatlıses ve volkan konağın şarkılarının arasına girip, şarkıları berbat eden, tüm gece boyu hakkında kötü şeyler düşündüren gereksiz, sonradan görme kişi.
son albümüne üniversite gençliğinin bile ilgi gösterdiğini izleyip, şaşkınlıklara düştüğüm sanatcı.
bir magazin programında bodrumdaki beach clupların birinde spikerin * gündüz sizi kızlarla eğlenirken yakaladık sorusuna ne yapayım yani 12 erkek elde tespihlemi dolaşayım diyerek beni yaran yazlık şarkıcı