bugün

sadece para cezası uygulandı. sonra bir şekilde üstü örtüldü bu olayın. tekrar söylüyorum para cezası çözüm değil.
ben böyle adaletin anasına cuma günü küfretmek istemiyorum. bu yaratık bedellerin en ağırını öder inşallah.
bir kedinin gözlerini oyan; zavallı kedinin gözleri oyulmuş şekilde acı içinde kıvranırken fotoğraflarını çekip sosyal medyada paylaşan ruh hastası. acilen tımarhaneye kapatılması gerekiyor. normal biri bunu yapmaz. beni en çok sinir eden, bu deliye sadece para cezası verilmesi.
telefon numarasını bildiğim sadist bir liseli.
Sude Andaş diye değil de Vicdansız Kalpsiz diye okudum. Ülkemde adalet doğru düzgün yok fakat hayvanlara karşı çok güzel yasa çıkarsalar kural koysalar da böyle acımasız olmasak. Para cezası değil de daha ağır şeyler gerekiyor bu lanet kız için.
Sadist Allah seni var ya beter etsin ya. O hayvanların çektiği acının sen on katını çek. Lanet olsun böyle insanlara geberseler de böyle pisliklerden kurtulsak!
ödenmeyecek bir para değil. hadi ödedi kurtuldu diyelim. bu bir daha yapmayacağı anlamına mı geliyor? asla. bu canavarın içinde varsa her türlü yapar. para cezası bir ceza mı şimdi?
Ya seni doğuran ananın amını deşeyim ben orospunun evladı, nolur oku şu yazdıklarımı, senin göz deliğini sikeyim ben ecdadına soktuğum.
Kendisi için söylenecek kelimeleri terbiyem müsade etmediği için susmak ve içimden sövmek zorunda kaldıgım insanımsı yaratık.
nereden özeniyorsunuz amk anlayamıyorum. nasıl bir caniliktir sizinkisi. ulan amk kevaşe orosbusu suçsuz günahsız güçsüz bir kediden ne istiyorsun sevmek zorunda değilsin neden zarar veriyorsun. bunun gibilerinin hepsinin ta amına koyum derdim ama sikemem bile bunu gibilerini iğrenirim. allahından bul orosbu kadın.
bugün gördüğüm ve gördüğüm andan itibaren sinirden kudurdugum, elime verseler kafasını duvara surte surte kıvılcım çıkarabileceğim yaratık.
küçükken yanlışlıkla kelebek öldürmüştüm. bahçeye gömüp küçükce bir mezar taşı yapmıştım ki rahatca yerini bulayım diye. her gün oraya gider o kelebeğin beni affetmesi için dua ederdim... farelere karşı büyük bir fobim var, su an adını yazarken dahi huylanıyorum. ama evde karşıma çıksa yine de öldüremem. kaçıp kendimi kurtarmaya çalışırım. çünkü normal bir insanın doğasında işkence etmek yoktur. içinde allah korkusu olan kimse buna tenezzül edemez. umarım aynı şekilde geberirsin. o meleklerin, savunmaz, tek istediği şey sevgi ve biraz yemek, su olan bu küçücük canlıların yaşadığı acının 10 katını sen yaşarsın. ne bu dünyada ne de öbür dünyada iki yakan bir araya gelmesin. o kadar masumun, bu kadar insanın canını yaktın ya. senin can acın hiç dinmesin.
cezasız kalmasın. bir imza bekliyoruz:

https://www.change.org/p/...-sudeandascezasızkalmasın
Ya allahını seven şu orospuyu tokatlayıp ağzına sıçıp paylaşsın kefaretini ben ödeyecem, bu kadar kolay olamaz abi, canlılara böyle işkence bu kadar kolay olamaz, hani lan kamu vicdanı gözetmek, nerde milletvekilleri,kendi üç kuruşluk maaşları için sabahlara kadar otururlar, nasıl şu hayvanlar için zaman ayıramazlar,lanet olsun hepinize.
ya bir köpeğin kanlar içinde fotoğrafı vardı.

küçük sadist katil orospu.

seni yetiştiren ana babanın da aq.
Oldurulmeli. Annesi babasi da bu kadar basarisiz ebeveynler oldugu icin oldurulmeli. Bu orospu evladinin ve bu orospu evladinin yapiminda emegi gecenlerin yasam haklari olmamali. Umarim varsa bir ilahi adalet yerini bulur, ve kendini savunamayan canlara aci cektiren, dusununce bile insanin icini acitan seyleri yapan orospu evladinin ve ailesinin bundan sonraki hayatlari bir boka benzemez.
Yaptığı cezasız kalacaktır. adaletsiz sistemimizde hangi suç cezasını buldu ki bu da karşılığını bulsun. Olan zavallı bir hayvanın gözlerine oldu.
Bu entry ağır sövüş içerir, dikkat.

Şimdi başlıyorum, umarım bi şekilde bunu okursun, senin annenin amını götünden sikip o işkence ettiğin hayvanları ananın amına dolduriyim orospunun fışkırttığı babasının götü sikik amı sikik orospu çocuğu senin ecdadını yedi ceddini sülalene atlayayım lan amına kodumun kaşarı sen o 500 lirayla kurtulduğunu sanma seni sağda solda hayvanseverler yakalarsa amından kan çekerler inşallah, şimdi ben sana küfredez miyim, sen mi engelleyeceksin mahkemeye mi vereceksin, vermezsen ananla seni üst üste koyup sikeyim ibnenin dölü.

Sönmez reis mod off, ahmet çakar mod off.
su katılmamış orospu çocuğu , kanının son damlasına kadar işkence edeceksin,sonrada tarlabaşına bıracaksın çıplak vaziyette.
o kadar nefret dolu söylemler dönüyor ki kız hakkında bunları söyleyenlerin yapılan eylemle arasında nasıl bir fark kalıyor anlamak mümkün değil.

belli ki kızın psikolojik sorunları var onu asmak sikmek süründürmek vb. nefret söylemleri yerine tam teşekküllü bir hastanede tedavi olmasını temenni etmek daha bir hümanist yaklaşım olur diye düşünüyorum.

eğer hayvansever ve insansavar insansiker kişiler iseniz tabii ki bu tarz iyi şeyler düşünmemeniz de gayet doğal. hayvanların insanlardan daha iyi olduğunu bende kabul ediyorum ve hayvan gibisin gibi tarzı söylemlerle aslında hayvanları aşağılıyoruz çünkü onlar bizlerden daha iyiler ve çokta güzel kanıtlıyorsunuz bunu.

psikolojik desteğe ihtiyacı olan bir sapiens türü.
bu kevaşe yakalansa bile en fazla para cezası alır çünkü kanunda bunun karşılığı ne yazık ki bu. hayvanlara karşı işlenen suçlara artık caydırıcı cezalar getirilmeli. hayvan hakları kanunlarla korunmalı, işlenen suçlar insanlara karşı işlenmiş gibi değerlendirilmeli.

ayrıca olayla ilgili change kampanyası başlatılmış pamuk eller cebe herkes imzalasın.

https://www.change.org/p/...p;utm_term=share_petition
çok kaliteli bir dayak yememiş olması düşündürücü olan.
insan değildir.

cindir o cin, Allah böyle vicdansız bir insan yaratmış olamaz herhalde, o canların katledilmesine razı olmamıştır dimi?

olmuşsa da bir kere, cezasını hem bu dünyada hem de öteki dünyada çekecek.

o masum canlara yaşattığının 10 katını senin ve senin gibilerin çekmedi dileğimle.

not: devletten bişey ummayın 1-2 ay hapis cezası birazcık da para alır bırakırlar.
Bu kadar vicdansız nasıl olabiliyor insanlar gerçekten hiç bir zaman anlayamayacağım. Bu kadar nefret, canilik çok çok fazla. Normal bir birey değil belli. Daha fazla toplumda var olmamasını diliyorum sadece.
Yav ben kedim rahat uyusun diye yatağımda robot gibi yatıyorum bu insan saymadığım varlık bunu nasıl yapabilir! Acı çeke çeke ölürsün umarım.
Tamamen savunmasız bir yavru kedinin sahip olduğu en değerli şeyi, onun ışığını tarifi imkansız acılar çektirerek çalma hakkını kendinde görmüş bu kişi...

Yetmemiş, bunu marifetmiş gibi paylaşmış...

Yetmemiş, "ne yapıyorsun" diyene içindeki karaktersizi ortalığa seren cevaplar vermiş...

Kedisini bıçaklayıp üzerine dolu damacana atan sığır ile aynı haleti ruhiyeye sahip. Üstelik o davar alkol ya da o tarz bir maddenin etkisindeydi...

tutun ki "ben yapmadım, sadece kediyi buldum ve fotoğrafını çektim" dedi.
Tutun ki haklı, o yapmadı... Ama bu vaziyetteki bir hayvanın fotoğrafına "en sevdiğim" yorumunu yapmak nedir?

Eğer o halde bir hayvan bulsam yapacağım ilk şey hayvancağızı bir veterinere götürmek olur. Fotoğrafını çekmek ne aklıma gelir, ne de buna yüreğim dayanır...

Kaybettiği şeyin insan olma onuru olduğu çok açık...

Verilecek en iyi ceza -tabi ki TCK'da yok- şudur: Ortalama bir kedi ömrü 15 senedir.

Bu hayvana 15 sene boyunca çok iyi bakmakla, onu yedirip içirmekle zamanı geldiğinde veterinere götürmekle sorumlu olacaktır. eğer hayvan 15 seneden önce ölür ise bu yaratık, hayvancağızın yaşayamadığı her bir yıl için yedi yıl katıksız hapis yatacaktır. Eğer ilk baştaki görevlerini yapmazsa müebbeti, derhal başlayacaktır...

Yaptığının bedelini hem vicdan azabı hem de göt korkusuyla ödemelidir.
hala bazı orospu çocuklarının katil olma potansiyeli taşıdığını iddia ettiği bir adet yürüyen kötülük. potansiyeli mi kalmış türcü fahişe? insan değil de hayvan öldürünce katil olmuyor size göre?

sizin düzeninizde bu orospu çocukları yaşar. benim düzenim olsaydı hayvan işkencesi yapan herkes sülalesine kadar sallandırılırdı.