1. 1.
    hos gelmis 7. nesil gicir yazar.

ayrica durduk yere gozlerimi doldurmus, icimi burkmus olan yazardir.
    3 -1 ... mutlu vatandas
  2. 2.
    (bkz: #9620599)
    tek kelimeyle içimi yakan yazardır. gözlerim dolmakla kalmayıp üzerine hüngür hüngür ağladılar üstelik. hayat hiç beklenmedik şeylerle dolu. allah ım sonsuz sabırlar versin sana ve ailesine.
    ilerideki eşine gelince, onu da çok sev, sadece yalnızlığını örtmek amacıyla evlenme. çok zor olacak biliyorum ama sen feleğin çemberinden geçen biri olarak herşeye dayanabilirsin de. ve bence eşinden asla saklama bu hikayeyi.
    son olarak hoşgeldin diyorum. en başta söyleyeceğimi en sona attım yine ama anlaşıldıysam gerisi mühim değil.
    7 -1 ... ucaolimbera
  3. 3.
    (#9620599)

küçükken ufak tefek hoşlantılardan hariç birini sevmemiş, sahiplenmemiş olan beni iyiden iyiye sevmekten korkutmuş insan.
    daha sevdiğim dizinin bir gün bitebilme ihtimalinden korkup bazen saatlerce düşünen ben, birini bu kadar sevip kaybetme ihtimaliyle ölürdüm!

sabır sabır sabır!
    4 -1 ... jackmesrine
  4. 4.
    önce;

(bkz: öpüşmeden önce sevgiliye yaklaşıp gözlerine bakmak)

sonra da;

(bkz: bir kere veren kızın artık hep vermesi)

necidir, ne değildir anlamak için biraz zaman lazım.

(bkz: sevgilinin ölmesi/#9620599)

ayrıca başı sağolsun. diyecek söz bulamıyor insan.
    1 ... cany13
  5. 5.
    (bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
    5 -1 ... w for whatever
  6. 6.
    hoşgelmiş nesildaş yazarı.
    gelir gelmez de insanın içini burkmuştur.
    (#9620599)
    2 ... larex
  7. 7.
    insanın içini yakmış yazardır. Başı sağolsun.
    1 ... kucukkurbagaminikkurbaga
  8. 8.
    internet sözlüklerine dadandığımdan beri okuduğum ve en beğendiğim entry'e imza atmıştır. keşke atmasaymış ama. yaşamasaymış onları. başı sağolsun.

(bkz: sevgilinin ölmesi/#9620599)
    4 ... cit citli badi giyen tesisatci
  9. 9.
    Beni hüngür hüngür ağlatmış olan yazar. Ne diyim ki şimdi ben ulan.
    8 ... pembedianabenim
  10. 10.
    öncelikle hoş gelmiş yazar.

o meşhur yazısını okuyanlardan biri olarak acısını anlıyorum; ama böyle devam etmeyecek emin olsun. hiçbir şey sonsuz değil çünkü. mutlaka karşısına çok çok sevdiği bir insan çıkacak, hayat bu! o da böylece gelecekteki eşine ve kızına haksızlık yapmayacak. eski sevgilisi güzel bir anı olarak kalacak hep onda; ama acısı eminim küllenecek. kendisine tavsiyem -ister uyar, ister uymaz- artık normal hayatına dönmek için gayret sarfetmesi, yeniden birisini eski sevgilisine benzetmeden sevebilmesi, eski sevgilisine ait bir takım şeyleri yok etmesi; bu msn adresi olur, hattı olur, mesajlar olur, gelecekte kızına onun adını koymamasıdır. böyle yapmazsa bu açmaza daha çok sürüklenecek. henüz 2 sene olmuş acısı yeni, gerçekten çok da üzüldüm adına. ama hayat devam ediyor... lütfen kendini topla arkadaşım ve kimseye haksızlık etme, bunu haketmiyorlar, sen acı çekmeyi haketmiyorsun. bırak da sevdiceğin mutlu olduğunu görerek rahat uyusun... **
    3 -2 ... alev alev