bugün

entry'ler (1701)

seri eksilendiği halde hala yazan yazar

kimseyi s*klemeyen yazardır. devam etsin...

yemekteyiz in hayatımıza kattıkları

topları daha iyi tanımak.

oral seks

erkeklerin -itiraf etmek istemeseler de- yaptırmak için yaptıkları şeydir.

hoşlanılan kızın alevi çıkması

bir alevi için mutluluk verici olay olabilir. ne de olsa -hatta her zaman için- sizinle aynı duyguları paylaşan bir insanla birlikte olmak öncelikli tercihtir.*

sümük sürülebilecek yerler

mendil gibi şeyler hariç olmaması gereken yerlerdir. ama bazıları iğrençliği seçiyor oraya buraya sürüyor sümüğünü*. ben kendi adıma kınıyorum.
"gerçek bir beyfendi yalnızken de burnunu karıştırmaz"*
bence de gerçek bir hanfendi yahut beyfendi yalnızken de burnunu karıştırmaz ve sümüğünü olmadık yerlere sürmez.

evlenmeden önce cinsel ilişki yaşayan kadın

buradakilerinin yüzde 90ının göklere çıkardığı kadın. ama iş evlenmeye gelince yerin dibine batırılır o ayrı.

özgürcan çevik

son derece iyi bir oyuncu ve hoş bir adam. ayrıca orhan rolünün çok da yakıştığı kişi. ama keşke adı sadece özgür olsaydı özgürcan nedir allasen??

do you speak english e verilen salak cevaplar

- do you speak english?
- hello baban kello

bim

yaptığı indirimler bazen hiçbir işe yaramayan market. sabah çalışanlarla birlikte alacağını aldın alamadın alamadın durumu oluyor. geçen gün lorealin yüz temizleme jelini yarı fiyatına indirdiler. indirimin başladığı akşam gittim, bir tane bile bulamadım! kısacası stoklarını acilen genişletmesi gereken market, onun haricinde bi' sıkıntım yok kendisiyle.

http://www.bim.com.tr/

sözlük yazarlarının itirafları

emre aydın'dan beter boşluktayım...

rte nin uçak kazasında ölmesi

kötüye bir şey olmayacağı için boşuna hayalinin kurulmaması gereken olay. ona bir şey olmaz merak etmeyin zaten, olan iyilere oluyor... bu yüzdendir ki bu tarz başlıklar açmayın, köpekleri de durduk yere havlatmayın. *

fill in the blanks

(bkz: fill in the gaps)
bu da başka bir türevi efendim.

seviştiğin erkeğin külodunda babanın adını görmek

(bkz: şahinler iç çamaşırları)

recep tayyip erdoğan

(bkz: ucube)

heykele diyeceğine dön de bir kendine bak. suratın desen nursuz, kalbin desen küf tutmuş...

ayrıca acilenn insanlara ve emeğe saygı duymayı öğrenmesi gereken ayrıca padişah havalarında gezmekten vazgeçmesi gereken kişidir.

tam osurmuşken hoşlanılan kızın asansöre binmesi

okuyunca koptuğum cümle. kırk yıl düşünsem böyle bir olasılık aklıma gelmezdi vallahi, belki de asansörle ilgili bir fantezim olmadığından olabilir bu.

zorunlu tanım: düşülebilecek en güç durumlardan biridir, karşıdakini kazanmadan kaybetmekle sonuçlanması kuvvetle muhtemeldir. allah bütün düşmanlarımın başına versin inşallah.*

atatürk ü eleştirenlerin genel özellikleri

yobaz olmaları. iyilikten anlamamaları. nankör olmaları.
bu arada, hey sen! eleştiren, sözüm sana: sen eleştirmeden önce aç, oku, araştır. atatürk kimdir? neler yapmıştır? nasıl bir adamdır? sonra bir de kendine dön bak sen kimsin ve kime ne yaptın? sonra da desteklediklerine bir bak onlar kim ve kim için ne yapmışlar? dürüst ve adil olursan şimdiye kadar söylediklerinden ve yaptıklarından utanacaksın.

öyle bir geçer zaman ki

etkileyici sahneleri olan dizidir. en sonunucusu için, tıklayınız:

http://www.medyafaresi.co...cirmaktan-vazgeciyor.html

rte dünyayı ele geçirse olacaklar

(bkz: boku yediğimizin resmidir)*

üniversitelere inekle girişe izin verilmemesi

türbanla giriliyor da inekle niye girelemiyor diye tepki gösterilesi durum.

yalnızız

peyami safa şaheseri. kitapta çok güzel şeyler var, her şeyden önce simerenya... ancak bana göre kitabın asıl konusu: yalancı insanlar asla bir yere varamaz ve yaptıklarının cezasını çeker.

"kendi kendimden nefretimin çevrelediği ve çirkinlestirdiği bir dünyada yalnızım."

adam yazmış... kesinlikle okunası!