1. 1.
    şemsiye kurutma gözü gibi ilginç donanımlar bulunduran, vw passat şasisi ve yürüyen aksamlarını kullanan şık skoda modeli.
    2 ... noitjo
    #1536047 :)
  2. 2.
    2008 MODEL olanının arka tasarımı yeni laguna'nın neredeyse birebir aynısı olan skoda'nın üst klasman modeli.
    1 ... beyazyelkenli
    #2840079 :)
  3. 3.
    yeni versiyonunun arkası yeni lagunaya benzememektedir efendim, ikinci nesil lagunaya daha çok benziyor. ayrıca bagaj kapağı hem sedan hem hatchback olarak açılabilmektedir.
    -1 ... jordan pippen rodman
    #3467275 :)
  4. 4.
    çek asıllı alman arabası. tasarımı falan oldukça başarılı.
    ... siradan
    #14479244 :)
  5. 5.
    araba forumlarinda cok ovulen, tavsiye edilen ancak is almaya gelince pek tercih edilmeyen skodanin amiral gemisi. bir ara almayi dusunuyordum sonradan tercihimi grand scenicten yana kullandim.
    3 -2 ... dokuzuncu fosil yazar
    #15952108 :)
  6. 6.
    dolmuşta giderken kırmızı ışıkta yanıma durarak varlığını farkettirmiş, bakışlarımı üzerine kitlemiş arabadır.
    -1 ... altomunto
    #17463718 :)
  7. 7.
    Çok felaket bir araç. Özellikle 2.0 TDI DSG tadından yenmez valla. içi o kadar geniş ki arka koltukta ayak ayak üstüne atıp rahatlılla gazetenizi okuyabilirsiniz. Türkiye'de birçok milletvekili makam aracı olarak bundan kullanmaktadır
    1 ... keremmft
    #18068987 :)
  8. 8.
    50-70 bin parametresinde alınabilecek en iyi arabadır. iç hacmi, full otomatik olması ve passat motoruna sahip olmasıyla birlikte diğer araçlardan ayırarak farklı bir yere koymakta. özellikle yol tutuşu ve virajlarda savurmaması 1.4 motor'a göre muhteşemdir.
    yakıtı oldukça ekonomik, lpg takılabilir moddadır.
    ... black code
    #18234940 :)
  9. 9.
    dün yakından inceleme fırsatı bulduğum, ağzımı açık bırakan eserdir. araba denmez buna. herşeyi geçtim, o nasıl bir bagaj hacmidir arkadaş? iki oda bir salon ev sığar oraya.
    ... saykocepkin
    #20179434 :)
  10. 10.
    efenim arabayi bakima biraktigimda , garajdan bir gunlugune benim arabanin yerine verdikleri
    arabadir. iyi dir hostur. ben trafik sikisikligi olmayan bir bolgede , normal hiz sinirlari icerisinde kullandigim icin , gunun sonunda dikkatimi ceken tek sey az yakit sarfiyati olduydu. sehir ici dur kalk, yada hizli suratlerde kullanildiginda ne kadar harciyor fikrim yoktur. ama yakit tuketimi bayagi hos bir arac. kullanmasi, yol tutusu bayagi rahat geldiydi.
    ... minik pipili bermuda seytani
    #20179477 :)