bugün

entry'ler (898)

windows me

Microsoft'un en fiyasko işletim sistemi.

need for speed ii special edition

(bkz: gözümde canlanır koskoca mazi)

Bir tv programı vardı, bunu telefonla oynatırdı. Nfs'in milenyuma kadar olan serisinin en favori oyunları high stakes ve porsche unleashed'tir benim için.

mary and max

Hamur animasyonların * * en güzeli. Hiçbir animasyon bu kadar duygu yüklü olmamıştır.

hoşlanılan kızın mardinli çıkması

Haydaaa.* Başıma gelendir, eski sevgilidir. Mardinli serseriye diss attınız, başınıza bela aldınızdır, ona göredir.

her günü gergin ve stresli geçen kişi

Benim. Her günüm insanlara laf anlatmakla, zamanla yarışmakla geçiyor. Sinirlerimin yıprandığını hissediyorum, en ufak şeyde parlamaya başladım. Az önce de sinirden klavye parçaladım.

Çayırlara çıkıp çıplak ayakla yürüyesim var.

terminale gidip bilinmeyen bir şehre bilet almak

Bugüne kadar neden yapmadığımı sorguladığım aktivite. Kaç pazarı evde hiç ettim. Haftasonunu değerlendirmek için birebir.

tas kirilir tunc erir ama turkluk ebedidir

Arapçıların zoruna giden söz.

tanışılan erkeğin başak burcu çıkması

Senin tanıdığın şahıs obsesif kompülsif olmasın? Biriyle tanışıp, beğenmeyip ardından bütün kitleye bok atmak ne güzel. Evet bütün o burcun mensupları aynı özelliklere sahip, hıhı aynen.

Not: başak değilim.

1 mayıs işçi bayramı

Her sene olduğu gibi bu sene de çalışacağım, diğer günlerden zerre farkı olmayan bayram. (Gerçi 2015'te pazara denk gelmişti de gezmiştik sahi.)

Amacından sapmış; dhkpc, dev-sol ve halk cephesi gibi orospu çocuklarının ve bijilerin bayramı olmuştur. Beş para etmez, kuru kuruya esip gürleyen sendikalara da selamlar.

şamil tayyar

Döneklikleriyle, yalakalıklarıyla bir politikacı ne kadar adi olabilir, en güzel örneğidir. Amatördür, çok basit bir insandır. Şaklabanlıkları galerideki fotoğraflarda bol bol mevcut.

Ama gelin görün ki, bu memlekette böyle aciz insanlar milletvekili maaşıyla rahat rahat geçinirler. Yarın ben yazmadım, hesabım hacklendi veya oyuna gelip bölünmeyeceğiz gibisinden dönüşler görürseniz şaşırmayın.

ya ipek urgan ya gumus hancer

Güncel hayatta asla bir işe yaramayan tipleme diyen ama zerre bilgi entrysi olmayan yazarların; profilinde iki saat gezseler, ufuklarını iki kat açacak yazar.

Ayrıca güncel hayat nedir ya. Komiksiniz.

hoşlanılan kızın işkembe çorbası içek mi demesi

sonrasında da "ama kokarım ya boşver" demesi.

evet çıkmasına rağmen vicdanın rahat olması

şöyle bir oturup düşününce mantıklı olandır.

hayır çıksaydı ve ertesi gün bir yerde bomba patlasaydı, bizden bileceklerdi. siz istemediniz teröristten yana oldunuz diyeceklerdi.

Ekonomik kriz?
üretim?
satacak bir şey kalmadı? desek ama siz başkanlığa mani oldunuz diyeceklerdi. mal belli görünen köy kılavuz ister mi?

hayır çıkmasa da vicdanım rahat. neden biliyor musunuz?

bundan sonra olacak her şeyde cem yılmaz gibi geçeceğim karşılarına.

http://www.youtube.com/watch?v=HydXqAp9Pe0

sadece, gençliğe hitabeyi okuyup şu hale bakmak kanıma dokunuyor, okudukça ulan ne yapacağız diye kendimi yiyorum.

edit: ooo mallar belli etmiş bile kendilerini. naber lan geleceğini satan hainler? yakın kınaları, görücem ben sizi.

düşün ki o duş alıyor

Sıhhatler olsun.

rte nin bursa mitingine düşük katılım olması

görsel

O gördükleriniz de zaten otobüslerle minibüslerle ordan burdan toplayıp getirdikleri tayfaydı.

honda cbr 125

Görüntüsü de hikaye, motoru da. Üstüne bindiğinde, yolda giderken o iki grenajın bir güzelliği kalmıyor zaten. incecik teker, her yeri supersport olsa ne olur. Al cbf'ini pamuk gibi selesiyle gidonuyla konforunu yaşaya yaşaya sür, hiç gerek yok maceraya.

para alışverişi

(bkz: para basma yetkisi)

tohumu israil den gelen domatesi yiyen müslüman

Hasat uğruna yerli tohum kullanmayan, tek kullanımlık tohumla hem kendi tohumuna, hem toprağına, hem milletine hainlik eden, üstüne üstlük sertifikalı tohum bahanesiyle yerli tohumu kullandırtmayan ve israile bilerek ve isteyerek domalanlara oy veren müslümandır.

kim lan bu frida kahlo

Tek kaşlı kızların kurtarıcısı.

kahve falı bakmayı bilen yazarlar

Bi naneye de benzetemedim, zırt pırt kahve de içmem, dalgasına ters koydum açtım baktım.

görsel

Var mı bir şeye benzetebilen?*