bugün

entry'ler (117)

fifa 15

Xbox 360 da oynandigi zaman cok bir tat vermeyecek Fifa nin yeni versiyon oyunudur, PC veya X One ile oynarsaniz gercek bir futbol maci deneyimini yasayabilirsiniz.

türkiye takımları hariç favori takımınız

Celtic.

ulan ne karılar var be

cok fazla taninmamis, kendi alemin de bir adam demis ki ; obilgisayar,otomobil ve kadin aynidir, ne kadar cok paran varsa o kadar cok donanimlisina sahip olursun.

kedi

Arabamin bagajinda kutu kutu mama tasiyip, bir tanesini bile ziyan etmemek adina oto yikama da bagaji supurmeyin sokak kedilerinin mamalari onlar diye uyardigim beslemeyi cok sevdigim hayvanlardir.

karşı masadaki iş arkadaşının iguana ya benzemesi

Yazar bir arkadas okuduktan sonra karsi masamdaki iguana ya bakip kahkahalara boguldugumuz durumdur.

yatakta acıt acıtabildiğin kadar diyen bayan

Ne besliyosun kizim bilincaltinda dedirten bayandir.

sözlük yazarlarının şu an ihtiyacı olan şeyler

Bedelli askerlik ucretinin eksik kalan 1200 tl si.

türk bayrağını sevmeyen insan

Birinci kosova savasi sirasinda bayragin suanki seklini almasina hasil olan gece yerde bulunan kanlarin, atalarinin kani olma ihtimali yuksek olan kisilerin bayraga olan antipatisidir.

evlilikte tatil olmaması

Evlilik iki kisinin bir hayati yasamasidir, reklam arasi iliskisi degil dedirtir insana.

hakan hepcan

Ara sira vine de gordugum vine kullanicisi idi en son da cakallarla dans 3 te taksici rolunde karsima cikinca iyice heriften nefret etmeye basladim, ulan unlu olmak icin yapmayacaginiz bok yok.

gecenin şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=geig9DCpucI

sinemada izlenen son film

Exodus tanrilar ve krallar.

okula gitmek için en havalı öğrenci arabası

Seat leon sc 1.4 tsi fr led farlar + sunroof, apollo mavi, geriye paranda kalir.

bim de satılan muhteşem ürünler

Gecen hafta komsuma gectigimde orta sehpasinda duran dilimlenmis beyaz peynir den bir dilim agzima attim, aman tanrim didim bu da ne enfes bir peynir. Komsuma markasini ve nereden aldigini sordugumda bim den almis oldugunu ogrendim, markasi aknaz modeli de tam yagli beyaz peynirdi tadi mukemmel ve agizda lokum hissi vermesi harikaydi. Aklima getirdin sozluk yarin gidip alacagim unutmustum.

800 dilde seni seviyorum diyebilen insan

Soylenilen insanin 800 dil de seni seviyorumun karsiligini bilmedigini dusunursek bosa zaman kaybidir. Bir deyim var bizim oralar da ebem esti tavuk sicti.

ulan daha güzelini bulurum diye sevgili yapmamak

Eve gelirken az kalan sigara paketinin yerine yenisi almayip, uzun bir gece olacagindan habersiz bir sekilde saat 02:30 civarinda sigaranin bitmesiyle esdegerdir.

ücretli öğretmenlik

ulke de yillardir sure gelen atama problemi ve birikmis binlerce atanmayi bekleyen ogretmen var iken israrla bilmedigim ve anlamadigim nedenlerden dolayi ogretmenlik okuyup, okul bittikten sonra atanamayip yapilan istir.

yazarların en sevmediği meslek grubu

emlakci, komisyoncu gibi emeksiz para kazanmaya calisilan meslekler.

bu tarz benim yarışmasına alternatif isimler

Tarzsizsaniz tarzsizsiniz.

bim in çıkaracağı kuruyemişe isim önerileri

la havle vela kuvvete.