bugün

entry'ler (1676)

ahmet şıkın bu devleti yıkmamız gerek sözü

afedersiniz ağzımı bozacağım ama adamdan kan alırlar. densize bak. bir de milleti sokağa çağırıyor. düşmanlığın bu kadarına pes.

dark rift

god is an astronaut'un en iyi parçası.

23 şubat 2016 arsenal fc barcelona maçı

cüneyt Çakır'ın iyi yönettiği maç. emin olun seyircinin coştuğu o pozisyonlarda cücü yanlış kararlar vermiş olsaydı ingiliz reji o pozisyonları gözümüze sokardı.

erkek çocuğa isim önerileri

efraim. karizmaya gel.

en leş filmler

requiem for a dream. boktan bir filmdir.

21 şubat 2016 galatasaray trabzonspor maçı

Hami mandıralı'nın hoca olmadığını ispatladığı maç. ben bu kadar gerizekalıca hamle görmedim. bitmiş galatasaray'a karşı ilk yarı hücum bile yapmadılar. ileride top taşıyabilecek iki adam vardı; Marco marin ve muhammet demir. Hami kabızı bu iki oyuncuyu oyundan alarak resmen fişi çekti. vizyonuna tüküreyim Hami.

21 şubat 2016 galatasaray trabzonspor maçı

Maçı izleyemeyen arkadaşlar için özet geçeyim; galatasaray'lı futbolcular sahaya silah zoruyla çıkmışlar. penaltı pozisyonunda erkan zengin roketle vurulmuş gibi kendini yere attı. Marco marin'in pozisyonunda hakem penaltıyı yedi.

17 şubat 2016 polisin linç edilişi

Devlet eğer devletse bunu yapanları bulup ibret-i âlem için kafalarına sıkar sonra da bok çuvalı gibi yolun ortasına atar. Hukuk, adalet vs.. geçin bunları.

14 şubat 2016 medipol başakşehir beşiktaş maçı

doka'nın e az dört defa oyundan atılması gerekirken oyundan atılmadığı maç olmuştur.

trump türkiye de olsa akp den aday olurdu

hangi partiden aday olurdu bilemem. fakat trump denilen herif dünyanın en faşist adamlarından biridir. üstelik bu faşistliğinde ironinin odak noktasıdır. yer yüzünün en itici ve en dümbük adamıdır. bu lavuğu başkan seçerlerse amerikalılarda gerçekten boka sürülecek akıl yok demektir. bu lavuk abd yi 5 yıl içinde batırır. gene o meymenetsiz sufatı aklıma geldi tövbe bismillah ya.

en iyi biyografi filmleri

a beautiful mind. ötesini tanımam. müziklerine birleşince insanı içine çekiyor film.

nereli olduğunu söylemeden anlatmak

ölim sıfatan.

dizi önerisi

Dexter der ve sessizce çekilirim.

okula gitmek istemiyorum ne yapmalıyım

sopalık derttir. Bu nasıl rahatlık lan? böyle dert mi olur pis herif?

7 şubat 2016 beşiktaş gaziantepspor maçı

transfere rekor para harcayan fenerbahçe'min baygınlık geçirten berbat futbolundan sonra şiir gibi gelen maçtır. ileri uç nasıl paslaşıyor öyle yahu? antep 30 dakika anca direndi. kalecinin ilk golde hatası olabilir ama illa ki Beşiktaş antep'i açacaktı. Beşiktaş ta ismail köybaşı diye bir herif var aman allahım. sosa, oğuzhan, Olcay, töre, gomez...hangi birini sayalım? bir takımda herkes yıldız olur mu lan?

5 şubat 2016 antalyaspor fenerbahçe maçı

Simon kjaer yok, Gökhan Gönül yok, Hasan ali kaldırım yok. peki hoca kimleri oynatmıyor bir bakalım; rvp, Diego ribas, volkan şen, Alper potuk. kimler oyunda kaldı; hiç bir şey yapmayıp zararı olan caner ve Josef. maçın ilk yarısında Fenerbahçe'nin bu maçı kazanamayacağı çok belliydi. maalesef vitor bunu görmesine rağmen oyuna müdahale etmedi. 45. dakikada rvp'yi oyuna aldı. top o bölgeye gelmedikten sonra rvp ne yapabilir? sonuç; vitor hoca değil, caner bu formuyla defolsun, Josef fırıncı olsun, alves bu gaddarlıkla sporcu olmamalı.

turabi nin mike tyson ile dövüşmek istemesi

Turabi denilen organizmanın boks sporundan bi haber olduğunu gösterir. tyson oğlum bu, adamın nakavtlarının çoğu yumruğun sıyırması ile olmuştur. yani yumruğunun tam isabet etmesine bile gerek kalmıyor. Burada tyson'ın yaşı önemli değil. power punch etkisini hâlâ koruyordur. olası maçta Turabi anca 3 ay sonra uyanır.

iç sesin konuşkanlığı

Benim için kontrolden çıkan konuşmadır ve bundan son derece rahatsızım. aniden uyandırıldığımda veya çok bunaldığımda kendimi düşündüklerimi söylerken buluyorum. genelde içimden hep kendi kendime sevdiğim kişiye ithafen "ben iyi degilim, hiç iyi değilim" diye seslenirken artık bu cümleyi dillendirir oldum. bazen cümlenin ortasında ne dediğimi farkedip sesimi kesiyorum.

unutulan şarkılar

tayfun - yalan.

gecenin gerçeği

Bir hayal serabıyla aldatıyor ülkemi
bir alev çığlığımla tutuşturup yaktığım yine aynı sarhoşluk kehkeşanlar uğruna yine aynı katafalk ruhumu bıraktığım.