bugün

erkek ama kadın kılığına girmiş izlenimi veren kadındır çünkü bir kadın bu düşünceleri sahip olamaz olmamalı.kendini ve hemcinslerini bu kadar küçük düşürmemelidir.
(bkz: #12675108)
Abuk sabuk şeyler söyleyerek insanların dikkatini çekmeye çalışan, çocukluğuna inilmesi farz olan kadındır. Sanırım çevresi tarafından çok ezilmiş.
konusurken s*çmak bu olsa gerek.
çok eşliliği savunan bayandır. nasıl bir bayan olduğunu hala anlamış değilim. artık üremez umarım.
kadın haftalardır açıklama yapıyor, çok eşliliği savunmuyorum diyor ama hala çok eşliliği savunuyor deniliyor. metres hayatı yaşayan kadınların bir paçavra gibi kullanılıp atılmasına ve mağdur edilmelerine karşı olduğunu söylüyor. "kocan üstüne kuma getirse kabul eder misin" sorusuna verdiği kinayeli cevabı bile anlamamışlar. kadın zaten bıyık altından gülüyordu kabul edebileceğini söylerken. gerçekten bunu kabul edebileceğini mi sanıyorsunuz? bir parça da gündem oluşturdu işte amk, tanıdık kendisini.
inandığı şeyleri yanlış yerlerde ve zamanlarda söyleyerek başına iş açmasının yanı sıra, böyle yaparak başka amaçlara hizmet ettiği de düşünülebilir. sanki kasıtlı olarak provoke etmek için ortalığı karıştırma amacıyla yapıyor. haha berna laçin ile diğer yandaşlarının ve yandaş seyircisinin karşısında ne kadar dinleneceğini veya derdini ne kadar anlatabileceğini sandı ki?

ha ayrıca çok eşlilik konusunda hiç ama hiç katılmıyorum. nasıl katılabilirim? bir kadın olarak bunu kabullenmesi bile tezatlığı daniskası. ne yapmaya çalışıyor acaba? amerikanın işi mi acaba bu da? programda eliyle üçgen işareti falan da yaptı. yoksa illüminatiye mi çalışıyor.. belki de. hmm...

edit: üçgen işareti ne amk?
çok eşliliği isteyen bi kadın görmek ilginç, gururlarını yutmuş bu kadın.
"salın ortaya, eşeysiz üresin kaltak" demek istediğim kadındır.
toplumumuzdaki ajitasyon kültürünün ve zamansız, patavatsız tarzının kurbanı olmuştur. kendisini sevmesem de bu söylediğini sonuna kadar desteklerim. çünkü mantıklı bir öneri. bu böyle olmaz diyenler de öneri üretsin madem. ona salak buna salak diyerek nereye kadar?
hayatımdan 7-8 dakikasını boşuna harcağım insan . Bu enyry i girerken bile harcıyorum hey allahım ya.
gizlice aldatılma riski için kocasını kendi eliyle başka bir kadına teslim edebilecek ilginç kişi.
grup sever sanırım. üçlüye itirazı yokmuş.
bir inci sözlük yazarının açtığı sibel üredi başlığı altındaki rezerved entrysiyle yardıran gazateci.
çok eş yasal olsun sibel üresin.
üremese daha iyi.
bırak üremesin.
ürese de olur üremese de. kimden ne çıkacağı belli olmaz. *
Kadınların yüz karası.
--spoiler--
galiba havada, karada, çarşıda, pazarda üremeye devam ediyormuş...
--spoiler--
--spoiler--
eşime hanım gösterdim almak ister misin diye fakat o istemedi.
--spoiler--

yukarıdaki cümleler bu hanımefendinin son bombası.

tanım yapmak gerekirse; esmekte olan rüzgara kendini kaptırmış ne dediğini kendisi de bilmeyen, kadın erkek ilişkilerinde kadın toplumunu 2.sınıftan daha aşağı gören bir insan.
kadın cinsine bir hakarettir.
soy isminin hakkını veren kadındır.
(bkz: sibel üresin türkiye büyüsün)*
sürekli gündeme gelmeye kasan itici insan. maddi açıdan zor durumda herhalde.