entry'ler (58)

kediden nefret eden insan

vardır efendim. benim o insan. kediler çok sinsi gelir bana, kem gözlü. her an saldırabilir, tırmıklayabilir. uzaktan seviyoruz efendim biz. iyidir iyi.

fakirlik belirten cümleler

le cola mı alsak dediğimiz andır o fakirlik anı.

bilgi yarışmalarında verilen yaran cevaplar

- memeliler takımının gökyüzündeki temsilcisi nedir?
- hostes

Ve herkes yarılır.

bayramın en güzel yanı

tabi ki annemizin yaptığı yaprak sarmasıdır. her canınız istediğinizde orda hazır dururlar. tabi bir de baklavadır vazgeçilmezlerden.

yıllar sonra görülen platonik aşk

ölsen daha iyi olcağın durumdur. hele bir de başkasıyla gördüysen, koy götüne rahvan gitsin. başka yapacak bir şey yok. ne kadar çabuk atlatılırsa o kadar iyi.

bakire olmayan bir kıza aşık olmak

bir kızın en büyük çeyizi öpülmemiş dudaklarıdır dostum ne yaptın sen ya diyeceğim durumdur. yapma etme, sakın öyle bi hataya düşme. öyle pislik olurlar ki bir daha yakanı bırakmazlar bak. çünkü hepsi erkek düşkünü, erkek olsun yeter diyor, herkes kabulümdür diyor. anlamayanlar için bu bir ironidir.

söylemekten zevk alınan kelimeler

(bkz: ben demiştim)

teyze para çocuğa değil gence lazım

robin hood bayramda mesai yapsın, çocuktan alıp gence versin dediğim durumdur. davamda haklıyım, vazgeçmem arkadaş.

sevişirken hiç kıpırdamayan tüfek gibi yatan kız

bir anlık hazla şişme kadını gerçeğe benzetme durumudur. sen de tık yok tabi, cansız nasıl hareket etsin dostum.

şakirtlerin izmirli kızlara çıldırmaları

şakirtler sadece izmirli kızlara mı çıldırıyor diye sitem ettiğim durumdur. onlar nefes alan her canlıya çıldırıyor dostlar. onların o kıyafetlerinin, uzun sakallarının, bıyıklarının altında bir fantezist yatıyor.

yazarların içinde olmak istedikleri filmler

(bkz: great expectations)

allahtan ve kur an dan soğumak

(bkz: recep tayyip erdoğan)

edit: şakirtler eksileyin lan

müzik gruplarını namusu gibi savunan tip

(bkz: ergen gördün kaç)

nefes alan kızın asıl niyeti

artık erkeklerin son noktaya geldiği andır. artık bir kızın nefesi yetmektedir onlara. o kadar abazan olmuştur. (bkz: nefes alsın yeter)

otobüste karın gurultusu

yaşanan kabus dolu anlardır. güzel bir kızın yanına oturursunuz. cool bir şekilde kulaklığınızı takar ve şarkı dinlemeye başlarsınız. hassiktir karında yavaştan yavaştan sesler oluşuyor. acaba duyuluyor mu diye düşünmeye başlarsınız. ve karın gurultusundaki doruk noktası. kulaklığı çıkarır ve etrafa bakınırsınız. kimse duymamıştır ve şarkı dinlemeye devam edersiniz. ya (bkz: yalnız değilim biliyorum dostlar)

artistlik yapıp sofra terkedildikten sonraki süreç

"doyduktan sonra terketseydim bari lan" dersiniz. ders alırsınız. bir dahakine hayvan gibi yersiniz ve paşa paşa terkedersiniz.

sevgilisi olmadığı halde mutlu olan insan

o mükemmel insan benim. peşine kuyruk gibi birini istemeyen biriyim galiba dostlar. (bkz: koy götüne rahvan gitsin)

aşka dair anlamlı sözler

şimdi yönlendiriliyorsunuz... facebook ergenlerin aşkları grubu.

laikçi kızla evlenip onu tesettüre sokmak

efsaneden öteye geçemez dostlar. laikçi biri şakirtle evlenmez. aşk dedik ama o kadar da demedik.

entelektuel yobaz

yobazdır ne yapsa yeridir. takmıyorum, takmıyorsun, takmıyoruz.