bugün

çok eş yasal olsun diyerek şaşırtmıştır. (bkz: üreme merakı)
görsel
soyisim ve söylem uyumu.

çok eşli derken, sadece erkekler mi istedikleri kadar kadınla eş olabilecek, yoksa kadınlarda istedikleri kadar erkek eş alabilecek mi? gibi bir soru sormama sebep olmuş kişidir.
Çok eşliliğin yasallaşması gerektiğini savunan hanım kişi.

Ortaya koyduğu nedenler teorikte doğru olmasına karşın, pratikte pek sağlıklı görülmemektedir.

Zira evlilik bir anlamda çocuk sahibi olmak anlamına geldiğinden, eve getirilecek ikinci bir eşin çocuklar üzerindeki
etkisinin çok da olumlu olacağını söyleyemeyiz.

Yedi sekiz yaşlarındaki bir çocuğun bu durumda psikolojisinde meydana gelebilecek dalgalanmayı bir düşünün. Onun bünyesinde varolan o huzur dolu çekirdek aile kavramı yerle bir olmaz mı?

Ha, baba çocuklarının psikolojisini sallamıyor, bana ne ulan ben keyfime bakarım diyorsa o başka.

Demek ki neymiş, bir fikri ortaya atmadan önce onu her yönüyle analiz etmek gerekirmiş...
çok güzel bir kadın. kabul ederse ikinci eş olarak kendisini alabilirim..
(bkz: çok eş yasal olsun)
eşinin bir gün kendisiyle başka bir gün başka bir kadınla aynı yatağa girmesinde sakınca görmeyen hatta bunu isteyen zavallı. yazık lan, acıyorum buna.
--spoiler--
üremesin.
--spoiler--
feci kusmuştur.
gizliden var olan şeyi dile getirmiş.
ama bilmeli ki her doğru her yerde söylenmez.

yasal olması sakınca ötesi akıllara ziyan.
kendi ailesinde rahatça uygulasın bu hanımefendi bu dediğini.millete karışmasın.
bir de bunun internet sitesindeki yazısına olumlu yorum yapan kadınlar var. ben asıl onlara acıyorum. nasıl bir zihniyet bu. anlamak imkansız.
gang bang'in yasallaşmasını istemektedir.
(bkz: doktor kendi haline bırakın dedi)

edit: biri ters anlayıp eksilemiş. bir daha düşün ey seovi.
bir bayanın yapabileceği en aciz açıklamadır. erkekten duysak neyse, bayansın.

ülkeyi din ile yönetmek isteyenlerin, özellikle erkeklerin ağızları sulanarak beklediği durum. *
acaba kendisi kocasının kaçıncı karısıdır. bu lafları edecek insan ya erkektir ya metres ya da hollandalı falandır. kuvvetle muhtemeldir ki, yıllarca metres hayatı yaşayıp onun bunun mezesi olmuştur. kendisine bir statü beklemektedir.
bırakın üresin efendim.
----------------alıntı------------

“zengin, kariyerli, parası olan ve cinsel gücü fazla olan erkek çokeşliliği seçebiliyor. hiçbir kadın fakir bir adamın ikinci karısı olmaz. erkek, daha cilveli, daha çok gülen, cinsel anlamda kendisini mutlu eden kadına koşuyor. erkek olsam, çokeşli olurdum.”

----------------alıntı------------

sibel üresin'den erkeklere açık mektuptur. zenginim, kariyerim var, param var, cinsel gücüm ooyhhhhhşşş erkekim nerde benimm??!!! demiştir resmen.
türkiye' nin içler acısı halidir. gidişata bakın .bunu söyleyen bir erkek olsa neyse dicem. kadın pek bi rahat söylemiş hemde utanmadan. eşler arasında kaçıncı kişi olmayı planlıyor buda merak konusudur.

edit: sibel inlesin
kafan trilyonken bile gitmeyecek hatundur. bırak çoklu eşli grup seksleri tek başınayken bile başka oda da takılanacak kişi.
yaptığı konuşmayla son bir kaç sene içerisinde palazlanmış, ensesi kalınlaşmış "muamazakar" çevreye göz kırpmış hatundur. manevi ve duygusal olarak doyurulamamaktan şikayetçi yurdum kadınının yerinde olsam bu hatuna rocco markalı bir düzine straponla girişirim. al sana al al al...
yaptığı açıklamalardan üreme saplantılı olduğu bellidir.
dikkat çekmek için saçma sapan sözler sarfeden politikacı müsvettesi, kendisine ve diğer kadınlara zerre saygısı olmadığını bu desteklediği düşünceyle göstermiştir.
malum zihniyetin söyleyemediğini söyleme cesaretini göstermiştir. bu kısmı takdir edilesi.
bunların erkek versiyonları kıvır kıvır kıvırıyorlar böyle bir konu ortaya atıldığı zaman. asena'yı aratmıyorlar maşallah. bu en azından aklına geleni söylemiş.

ha düşüncesi için fikrim ne mi?
burada olmaz anam öyle şeyler. iran'a filan s.ktir git sen.
sibel ( sakın) üre( me)sin. bu zararlı zihniyet yeterince ülkemize zarar verdi zaten.
nasıl olur da bir kadın bunları söyleyebilir aklım alıyor, hangi insan sevidiğini, eş olarak kabul ettiği birini başkasıyla paylaşmak ister? Yok fakir erkek çok eşli olamazmış da zengin erkek olabilirmiş, ayrımcılığın bu zihniyetlerde oluştuğunu görmek Türk halkı için bir rehber niteliği taşıyor.
çok eş yasal olsun deyip sıçmış, ardından erkek olsam çok eşli olurdum deyip sıvamış kadın düşmanı.
yasalar nikahlı eşleri koruyamazken (son dönemde kocalarının katlettiği kadınlar), metreslerin hakkı ne olacak diyor.
gülüm metres ya da imam nikahlı olmak matah bir şey olsa biz de olurduk. demek ki neymiş evliye meyil etmeyecekmişiz. yuva yıkanın yuvası olmazmış.
o değil de sabah beri eşim arıyor bak uzman dedi hemde kadın diye imada bulunuyor. yav bişey değil aile saadetimi bozacak, fikri batasıca!
(bkz: eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek) bu durum aynen budur. * *