1. 1.
  it wasn't me şarkısı ile popülaritesi tavan yapmış şarkıcı.bir zamanlar hakkında öldü diye haberler yapılmıştı
  7 -1 ... berbay
 2. 2.
  http://www.bombabomba.com şarkısının başında ki adam sesini benzetmeye çalıştıgı şarkıcı
  3 -1 ... city walk
 3. 3.
  saçma sapan şarkıları olan popüler kültür ürünü.
  2 -7 ... jagatai
 4. 4.
  1995 yılında bombastic ile çıkış yapmıştır yamuktur ama şarkıları hoştur sexy lady ile tavan yapmıştır ölüp ölmediği muammadır.
  5 ... kroleybus
 5. 5.
  şarkı söylemeden evvel kendi kendine gırtlak ameliyatı geçiren şarkıcı.*
  6 ... fallout eternal
 6. 6.
  (bkz: hey sexy lady)
  5 ... ms.viking
 7. 7.
  ing. kaba tüylü.
  4 ... 6.4.r.1.$.h
 8. 8.
  sene 2004 aylardan nisan, uludag universitesi iibf sevgi meydanındayız, sınav öncesi,acayip stresliyiz, b bloğun önünde dikilmiş ölümüne geyik çeviriyoruz* biri ordan bi laf atıyor biri burdan, ama hep boş konuşuyoruz, sallayan sallayana, çok da eğlenceli, o tarihlerde konyaspor teknik direktörü de kaza da ölmüştü* bir arkadaş dedi tevfik lav ölmüş, bizi duyan diğer gruplar da bu konuyu konuşmaya başladı, hoşumuza gitti bizim de sonra arkadaşın biri yüksek sesle, diğerlerine duyurmak istercesine, "huseyin sahin kaza gecirmis sinav iptal" demeye başladı, baktık herkes bunu konuşuyo, sonra ben dedim ki "shaggy ölmus", bu laf bizimkilerin çok hoşuna gitti ve her yerde söylemeye başladılar böylece bi kulaktan kulağa oyunu gibi her yerde duymaya başladık bunu, herkes shaggy olmus diyordu birbirine.. aradan günler geçti o gruptan bi arkadaş yanıma geldi lan shaggy harbi olmus dedi. şok olmuştum , ulan kendi yalanımıza kendimiz inanıcaz , bi siktir git dedim ama araştırmayı da ihmal etmedim, internette bu konu hakkında bi sürü dedikodu vardı, yok adam altin vurus yapmış, yok şöyle ölmüş böyle ölmüş... ama kesin bişey yoktu, bunlar yalan diyen bi kesim de vardı, shaggynin official sitesine girdim baktım öldüğüne dair hiçbişey bulamadım, o öyle muallakta kalmıştı o sıralar ,sonra yavaş yavaş bunun sadece uc bes kendini bilmez*in çıkardığı bi dedikodu olduğunu anladım.
  9 -1 ... yuruyen ansiklopedi
 9. 9.
  Scooby Doo çizgidizisinin çenesinde 4 tane tüyü bulunan, Scooby Doo ile beraber bir-iki salise içinde kılık değiştirip korkunç yaratıkları yaptıkları şebekliklerle dumura uğratan ultra-mega karakter.
  5 ... rtus
 10. 10.
  bi aralar sürekli "shaggy ölmü$" geyiklerine neden olan bi tuhaf şarkıcı.
  4 ... gerizekali