bugün

bundan sonra hakkında "shaggy ölmüş oğlum, bi bar kavgasında herifin teki içki şişesini kırıp bunun boğazını kesmiş" sözlerini sarfeden ilk insana pata küte girişeceğimi şimdiden ilan ettiğim insan. yeter lan. bu geyik ilk 5-6 seve evvel çıkmıştı. orta sona gidiyordum o zamanlar. şimdi hala var.
bir halı cinsidir.
(bkz: öldürmeyen allah öldürmez)
ilk kez levi's reklamında boombastic şarkısının yer almasıyla duymuştum. kaç yaşımda olduğumu hatırlamıyorum.
ne yazık ki kendisini kaybettik.
çok ilginç ama bu gece rüyamda gördüğüm kelime.

aslında şöyle bir rüyaydı; bir garip yaratık gibi bir şey var, böyle sulusulu vıcık vıcık.

hani bir yerden söylenmez ama bilirsin ya rüyanda eminsindir ne olduğuna, ben de adının yani o türün adının ne olduğunu aklımdan geçiriyorum, preemptive shaggy. bunu aklımdan geçirdiğim anda george bush gelip "evet, preemptive shaggy çünkü kıllarla dolmadan ortalık önce bi vıcık vıcık olması gerekir diye düşündük" diyip duruyor, ben de preemptive war ile ilgisi ne acaba diye düşünüyorum. sonra geri geliyor bush ve ilgisi yok siktir et diyip yine gidiyor.

böyleydi işte bilemedim. bambaşkaymışım yazarken farkettim.
inci sözlük'te en çok geyiği dönen insandır.
shaggy öldü mü ölmedi mi tarzında yüzlerce hatta binlerce başlık barındırmaktadır incisözlük.
sabaha karşı kaybettiğimiz sanatçı, dünya fani...
inci sözlük'te günde en az beş defa ölen insandır. artık bu adam için korkmaya başladımda diyebilirim çünkü birşeyi kırk defa söylersen olur diye bi söz var kültürümüzde.
(bkz: kaç gündür shaggy ölmedi)
(bkz: başına bir şey gelmiş olmasın)
25 saat sonra ölebilir.
artık öldüğüne eminim, mtv ve number one tv altyazı geçti.
öldüğü ntvspor tarafından sıklıkla duyurulan şarkıcı.
scooby doo'nun başta gelen kankası olan derbeder delikanlı.
ÖLMÜŞ. CENAZESi iKiNDi NAMAZINA MUTAKiP LOS ANGLES BELEDiYE CAMiiNDEN KALDIRILIP iMAM LUiS AiLE MEZARLIĞINA DEFNEDiLECEKTiR.
ölmeyi alışkanlık haline getirmiş, harbiden ölse de kurtulsak dediğim; çocukluğumuzun mista loba loba'sı. *
sol framede görünce öldü sanılan. *
mtv'nin haberine göre mezarından kalkıp galatasaray'a boş mukaveleye imza atmıştır. hayırlı olsun. *

edit: resmi siteden açıklama geldi. shaggy'nin 4. kez vefat etmesi üzerine transfer devre arasına kaldı. sağlık ekibi bu gelişme üzerine rahat bir nefes aldı.
an itibari ile hayatını kaybettiği öğrenilen yetenekli müzisyen. bir devir onun şarkılarıyla büyüdü.

(bkz: hey sexy lady)
bu sefer harbiden ölmüş. üzgünüz shaggy reyiz.
http://kabilereisi.blogsp...i-uzerine-tum-yurtta.html
aşırı doz uyuşturucudan bir kez daha, yine, yeniden ölmüştür.
ölüp ölüp dirilen.

(bkz: reenkarnasyon)
düğün tv altyazı geçti. başımız sağolsun.
her hafta , genellikle canı sıkıldıkça, aşırı dozdan veya belli başlı sebeplerden dolayı aramızdan ayrılan 90 ların mista loba loba' sı. *
görsel