bugün

sessiz falan değil sike sike bağıra bağıra ülkeyi işgal ettiler.dolar bile isteye 15 e çıkarıldı yabancılara ev arsa satmak için. ekonomi bile isteye batırıldı ki yabancılardan gelen para ekonomiye katkı sağlıyor gönderemeyiz algısı yaratmak için.
"ümmetçi" zihniyetin iktidarda kalması halinde başımıza gelecek kaçınılmaz sonu anlatan kısa film. mutlaka herkes sosyal medya hesaplarından paylaşmalı. olabildiğince çok kişiye ulaşmalı bu film.
MHP'li ülkücülerin yavaş yavaş farkına varmaya başladığı istiladır ama hala gönüllü gönderme veya entegre etme fikrini savunan gafiller var, gerçekten çok yazık. Adamlar bizim gelenek ve kültüre çok yabancı nasıl entegre olabilirler, üstelik çoğu burada ucuz evler bulup iş sahibi oluyor kimi iş kurup patron bile oldu, evlendiler ve Türkiye'den gitmeyeceklerini söylüyorlar. Sen de gönüllü gideceklerini söyle dur etrafta. Buna ancak Lucas ve türevleri inanır efendim.
Göçmen olmak işgal etmek anlamına geliyorsa,
Türkler bütün dünyayı işgal etmiştir. Ben bi sıkıntı görmüyorum ozaman.
almanya ile ne alakası var vahhabi.
türkler savaştan mı kaçtı? menderes denen maşanın ekonomik politikaları yüzünden alın teriyle çalışmaya gitti.
amerikanın planıdır .....

talimat buradan . amerikalı general wesley clark . 1999
" modern avrupada saf etnik ülkelere yer yok . bu düşünce
19. yüzyılın düşüncesidir . biz 21 . yüzyıla geçmek istiyoruz
ve bunu çok etnikli devletlerle yapacağız " ....

görsel

bütün dünyayı saran kiralık , satılık troll şebekesi .....

görsel

görsel

görsel
yayınlanmış...

eserleriyle gurur duysun baştakiler.

https://www.youtube.com/watch?v=EpPo5vjC2bE
amerikanın talimatıyla sınırları açık bırakıp, ülkeye milyonlarca
gayritürk dolduran akp , bu rezaletin farkına varanları gözaltına alıyor ....

"Sessiz istila" isimli kısa filmle gündemde olan gazeteci Hande Karacasu,
gözaltına alındı. Karacasu'nun gözaltına alınmasının ardından
Emniyet Genel Müdürlüğü'nden de açıklama yapıldı.

https://www.aykiri.com.tr...u-gozaltina-alindi/22619/

haçlı seferlerinin , rus ordusunun yapamadığını akp yapıyor .
tabii yıllarca kürt meselesiyle uğraşıp kuvvetimizi tükettik ,
hazinemizi boşalttık ... bu kürt ve arap grubundan kopmadan türklere
kurtuluş yok .....
bazılarına kapak olmuş filmdir.
Ad olarak bu şekilde bir adlandırma kullanmasa da 2010 -2011 civarında bu istilanın ilk gerçekleştiği yıllarda ilteriş yıldırım adındaki şamanist münevver Türk gencinin dikkat çektiği husus. Birkaç gün önce adına entry olduğunu görüp üye olmuştum. Diğer sözlüklerdekileri yıllar önce sildirmişti. Yeminle şu yaşadığımız günlerde çok büyük saygı duydum. (bkz: ilteriş yıldırım)
Saçma bir yapım olmuş. Sürekli doktor olmanın vurgulanması kapanıştaki gençliğe hitabe falan çok sığ kalmış.
Yayıncısı istilaya ses çıkardığı için gözaltına alınmış.
hesap günü geldiğinde sorumluların adalet önünde hesap vermesi için zafer kazanmış olmak gerekir. zaferin zaferi türk milletinin zaferidir.
Sessiz felan değil. Malum kesim bağıra bağıra "hepimiz ermeniyiz” diye eylemler yaptı ve yapıyor.

(bkz: hepimiz ermeniyiz).
görsel
26 şubat 2012 istiklal caddesi. pankartları taşıyan ve dağıtanlar bizdik. genç atsızlar.
Çok etkileyici bir film olmuş.
2011'den bu yana, mülteci dalgasının 2043'e kadar nelere yol açabileceğini açık bir şekilde anlatan, başarılı bir simülasyon.

simülasyon dediğime bakmayın, aslında youtube'da yayınlanan 9 dakikalık bir kısa filmden ibaret. ancak yönetmenin anlatım tarzı gerçekten simülasyonda olduğumuzu hissettirdi. tabi güzellikleri sadece bununla sınırlı değil, ilk birkaç dakikası bildiğiniz kısa film olarak ilerlerken, birden belgesel tarzı bir anlatıma evriliyor. o anlatımı da bayağı bir başarılı buldum, zira mülteci problemi 9 dakikalık videoda bu kadar iyi anlatılabilirdi.

aldığım son bilgilere göre, yönetmeni göz altına alınmış. alınması normal, çünkü gerçekten sessiz bir şekilde istila ediliyoruz, ve gerçekleri öğrenmemizin önüne bu denli geçilebiliyor.
yapımcısı hande karacasu'nun gözaltına alındığı haberinin ardından youtube'daki izlenme sayısı youtube'un koyduğu trend sansürüne rağmen 500 binden 1,5 milyona fırlamış olan distopik kısa film. emniyet'in bu hamlesi filmde resmen streisand etkisi yarattı.
Bu manyaklığa kim son verecekse sonuna kadar arkasındayız.
Sessiz değil alanen yapilan istilanın sorumliları sizi unutmayız merak etmeyin.
islahiyeliyim, antepli. Bir kaç yıl önce yeni kimlik çıkarmak için gittigimde nüfus müdürlüğü ağzına kadar doluydu. Resmen yalan adresle... sırada beklerken defalarca duydum... yalan adresle kayıt yapıyorlardı.

Bu mevzular çıkmadan önce türkmen bir suriyeden gelme arkadaş vardı eniştemin iş yerinde, arada ona soruyordum gerçek gündem için... durum gerçekten vahim duysanız ağzınız açık kalır. Ki bu adam ailesini getirmeden önce haftasonu gidip pazartesi antebe gelip işbaşı yapıyordu sen hesap et.
Bu kısa filme lafa luga eden kişilerin bacılarına, analarına, karılarına taciz tecavüz edildiği zaman anlarlar. Çok kötü bir yere gidiyoruz. Bir an önce bu mülteci bozuntularının sınır dışı edilmesi gerekiyor.
Tayyip'in muhtemelen uygulamaya çalıştığı plan şöyle; Türkiye'ye yabancı sığınmacıları dolduracak ve bunlara vatandaşlık verecek. iç işleri bakanlığı yabancılara kendi vatandaşından daha fazla ayrıcalık gösterdiği için kolluk kuvvetleri bunların her türlü taşkınlıklarına, tacizlerine göz yumacak ve bunun sonucunda Türk Halkı bu yabancı sığınmacılara karşı ayaklanma çıkarıp sokaklara dökülecek. " Böylece Tayyib'in eline inanılmaz bir fırsat geçecek çünkü 2023 seçimlerini kaybedeceğini kendisi çok iyi biliyor. " Tayyip bu durumu bahane edip, Cumhurbaşkanlığı yetkisini kullanarak OHAL ilan edecek ve 2023 seçimleri askıya alınacak. " Biliyorsunuz ki Anayasaya göre iç karışıklık durumlarında Cumhurbaşkanı yetkisini kullanarak Ohal ilan edebiliyor ve bu durumda seçimleri 1 sene erteleyebiliyor " Sonrasında Meclis çoğunluğunu kendilerinde olduğu için 4 ayda bir Ohal durumunu uzatabildikleri kadar uzatacaklar. Muhtemelen bu süre içerisinde de Meclis çoğunluğunu elinde tutan Cumhur ittifakı, Anayasayı değiştirerek, seçme seçilme hakkını tamamen Anayasadan çıkartıp, monarşi ilan edecek ve Tayyip'i değiştirilemez mutlak Devlet başkanı yani Padişah ilan edecekler. 2.Plan ise diyelim ki millet seçimlere kadar sağ duyulu davranıp sokaklara dökülüp isyan çıkarmadı. Bu sefer de oy verme karşılığında Türk Vatandaşlığı verdiği milyonlarca sığınmacının oyu ile 2023 seçimlerini tekrar kazanarak yine Anayasa değişikliği yapacak ve seçme seçilme hakkını Anayasadan çıkarıp kendisini Padişah ilan etmeyi hedefliyor. Yani her 2 ihtimalde de amaçlarına ulaşmış olacak. Nasıl zekice plan değil mi ? " Bir taşla iki kuş " Bu söylediklerimin en büyük kanıtı 15 Temmuz senaryosu ile başkanlık sistemini getirerek tüm yetkiyi kendisi üzerinde toplamasıdır. Bunun ikinci ayağı Seçme seçilme hakkının Anayasadan kaldırılarak, Erdoğan ailesinin yönettiği bir mutlak monarşi oluşturmaktır. 3.Bir planı ise bekçi kadroları üzerinden silahlandırdığı yandaşlarını ve ülkeye doldurduğu yabancı sığınmacıları tek bir çatı altında toplayıp, kendisine bağlı bir milis gücü oluşturmayı hedefliyor. Böylece seçimleri kaybetse bile bazı şehirleri zorla zapt edecek ve bu şehirlerde yeni bir ülke kurarak içinde kendi seçmenlerinin olduğu tamamen kendisine biat etmiş bir millet oluşturup yine burada bir krallık ilan etmeyi hedefliyor. Tabi millet Tayyip'in ülkede çıkardığı bu iç karışıklıklarla uğraşırken, pkk doğuda kürdistan hayallerine, ermeniler ise büyük ermenistan hayallerine kavuşmayı hedefliyecek ve doğudan da onlar saldıracaklar. Böylece Türk halkı doğuda Ermeni ve pkklılarla batıda Erdoğan ve milisleriyle çatışarak ülkelerini savunmak zorunda kalacaklar. Tahminimce bu senaryolar üzerine ABD ve Tayyip çokça planlar kurmuşlardır. Bütün senaryolar ABD'nin işine yarayacak her halükarda ABD'nin hedefi tamamen Türkiye'yi parçalamak. Böylece burada kurulacak bu ufak devletçikleri daha iyi kontrol edebileceklerini düşünüyorlar. Hedef Türkiye'nin yok edilmesidir, her şey sinsice yavaş yavaş planlı projeli bir şekilde Tayyip ve ABD iş birliği ile yürütülüyor. ABD bu planların yürütülmesi karşılığında, Tayyip ve ailesine, aynı Suudi Arabistan, Suriye, Afganistan, Irak, Lübnan, BAE gibi bir çok arap ülkesindeki Krallar gibi bir Krallık vaat ediyor. Adam boşuna seçilirken ben BOP eşbaşkanıyım demiyordu. Necmettin Erbakan hoca vefat etmeden önce Tayyip hakkında çok defa milleti uyarmıştı ancak kimse ne demek istediğini anlamadı. Ülkede 2002'den beri Akp tarafından yavaş yavaş yürürlüğe konulan yasaları, yönetmelikleri, kararnameleri, Anayasa değişikliklerini inceleyip, Tayyip ve Akpliler tarafından söylenen sözleri kafanızda birleştirirseniz, ülkemiz üzerinde yürütülen bu kirli oyunları görmeniz zor olmaz. Türk milleti çok dikkatli olmalıdır ve bu oyunlara gelmemelidir. Yoksa Suriye'de yaşanan olayların yakında Türkiye'de olmaya başladığını göreceğiz...
Bende izledim bu kısa filmi. Çocuk sokaktan geçerken iki suriyelinin çocuğu kovalaması korkuttu beni. Küçükken beni de iki kişi böyle kovalamıştı o aklıma geldi. Berbat bir his.
içişleri Bakanı Süleyman Soylu: “Sessiz istila filmi bir edepsizliktir.
Direkt hükümeti hedef alan bir saldırı ile karşı karşıyayız.
Paylaşım yapanların yüzde 54'ü bot hesap."

https://twitter.com/ttvme...?cxt=HHwWgoC-raXJ-p8qAAAA

vaktiyle soylu şöyle konuşuyordu .....

Süleyman Soylu: “Tayyip Erdoğan’a gününü göstereceğiz” demiş .

https://www.youtube.com/w...mp;ab_channel=ResulCengiz
içişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Samanyolu TV'de "Yeni Türkiye'de artık MHP'ye yer yok.
Seçim barajı inmeli BDP (HDP) meclise girmeli" dediği görüntüler sosyal medyada tekrar gündeme geldi.

https://twitter.com/dokuz...tatus/1120425645534851073