bugün

sessiz falan değil sike sike bağıra bağıra ülkeyi işgal ettiler.dolar bile isteye 15 e çıkarıldı yabancılara ev arsa satmak için. ekonomi bile isteye batırıldı ki yabancılardan gelen para ekonomiye katkı sağlıyor gönderemeyiz algısı yaratmak için.
"ümmetçi" zihniyetin iktidarda kalması halinde başımıza gelecek kaçınılmaz sonu anlatan kısa film. mutlaka herkes sosyal medya hesaplarından paylaşmalı. olabildiğince çok kişiye ulaşmalı bu film.
MHP'li ülkücülerin yavaş yavaş farkına varmaya başladığı istiladır ama hala gönüllü gönderme veya entegre etme fikrini savunan gafiller var, gerçekten çok yazık. Adamlar bizim gelenek ve kültüre çok yabancı nasıl entegre olabilirler, üstelik çoğu burada ucuz evler bulup iş sahibi oluyor kimi iş kurup patron bile oldu, evlendiler ve Türkiye'den gitmeyeceklerini söylüyorlar. Sen de gönüllü gideceklerini söyle dur etrafta. Buna ancak Lucas ve türevleri inanır efendim.
Göçmen olmak işgal etmek anlamına geliyorsa,
Türkler bütün dünyayı işgal etmiştir. Ben bi sıkıntı görmüyorum ozaman.
almanya ile ne alakası var vahhabi.
türkler savaştan mı kaçtı? menderes denen maşanın ekonomik politikaları yüzünden alın teriyle çalışmaya gitti.
mülteci ile göçmen arasındaki farkı dahi bilmeyenleri ortaya çıkarmıştır.

kendi milletimizi eleştirmeye ne meraklı insanlarla bir arada yaşıyoruz. istilanın sessiz olma nedeni bu galiba. kimse ses çıkarmıyor, dur demiyor, eleştirmiyor. genç nüfus ve işçi problemi yaşayan avrupa' nın bile isteye davet ettiği ya da şu an beyin göçü yapan türkler ile başı sonu belli olmayan nereden geldikleri niye geldikleri muamma milletler bir mi? iç savaşı geçtim içlerinde kadın yok çocuk yok. Akın akın genç erkekle dolduruyorlar ülkeyi. hepsi potansiyel katil, tacizci ya da hırsız.

ülkemizde dört dörtlük değil fakat yetiştirilme tarzları ve kültürleri bizden çok farklı milletlerden bahsediyoruz. bu adamlar kadının çalışma hayatında da sokakta olmasına da tahammül edemeyen ve asla entegre olamayacak adamlar.

aksini düşünenler sessiz istilanın ortaklarıdır.
Arap illetinin türk devletine gerçekleştirdiği istilaya verilen ad.
amerikanın planıdır .....

talimat buradan . amerikalı general wesley clark . 1999
" modern avrupada saf etnik ülkelere yer yok . bu düşünce
19. yüzyılın düşüncesidir . biz 21 . yüzyıla geçmek istiyoruz
ve bunu çok etnikli devletlerle yapacağız " ....

görsel

bütün dünyayı saran kiralık , satılık troll şebekesi .....

görsel

görsel

görsel
çok güzel bir kısa film olmuş.
10 dakikalı videoda ülkenin son 10 senelik halini anlatan video.
Bu şekilde giderse 20 yıl sonraki halimizin de ne olacağını söylüyor.

Çok pis işgal ettiler ülkeyi. On sene önce böyle olacağını söyleseler bu kadarına imkan vermezdim, burası yol geçen hanı mı ki derdim ama öyleymiş gerçekten.

işten güçten dolayı eskisi kadar gezip tozamıyordum bayadır, bugün bayramı da fırsat bilip arkadaşımla dışarı çıktım keşke çıkmasaydım.
Şehrin tam ortasında, vapurların otobüslerin tramvayların geçtiği meydana yakın yerde mülteciler müzik açmış halay çekiyorlar.
Vapura bindik en fazla 15 yaşlarındaki bir grup çocuk millete artistlik yapmaya çalışıyor. Kafamı nereye çevirsem bunları görüyorum çıldıracağım abv. Resmen ülkenin bitki örtüsü gibi oldular, insan allah' ın yarattığı kuldan tiksinçlik duyar mı? Duyuyormuş işte.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.