bugün

entry'ler (10638)

32 yaşında işi evi arabası olmayan bekar erkek

türkiye de asgari ücretle çalışan erkektir . ev araba dediğin bugün minimum 1.5 milyon tl.

türkiye de dairelerin araplara satılması

nerede boş daire yeni bina var araplarca satın alınıyor. bunlar artık siksen gitmez.

enflasyon ve işsizliğin en büyük nedeni bu mülteci araplardır .

30 yaşında saç sakalın beyazlaması

gören de zannerdeki 3 çocuk babası 55 yaşında bir adam der. ulan akp ALLAH belanı versin. gençliğimi geleceğimi çaldın.

geçim derdi gelecek kaygısı yüzünden genç yaşımda harap oldum.

bir kedinin yapabileceği en büyük şerefsizlik

hem suçlu hem güçlü olmak genlerinde var. canınızı yakar sinirlenirsiniz bir daha bir daha yapar (bkz: swh)

kürtlerle vedalaşma zamanı

evet siktirin gidin orta asya bozkırınıza amk ırkçıları.

kürt diye inlerken afgan ve surilere kalanlar

türkiye deki kürt nefreti arşa çıkmışken allah bu soysuzlara afgan suriyeli din kardeşlerini musallat etti. ve bunlar öyle böyle değil ülkenin en ücra köşesine bile yerleştiler.

hadi şimdi uğraşın. kürt kardeşlerimizle savaşıp bunları gönderelim deyin. size az amk.

hakkari ve şırnaka 1 milyon uygur yerleştirilmeli

götü yiyen gelsin atsın kürtleri oradan. be amk çok istiyorsan siktir olup gidersin orta asya bozkırına. kimi kimin yerinden ediceksin ulan denyo.

şırnak ve hakkari

sikik faşistlerce eleştirilen güzel insanların olduğu iller.

para kazanmayı bilmemek

doğuştan sahip olduğum özellik. muhtemelen ölene dek asgarî ücretle çalışıp sürüneceğim .

sikerim böyle hayatı deyip kombiyi açmak

açın kombileri sonuna kadar açın artık doğalgaz zenginiyiz.

afgan mültecilerin türkiye akını

siz hala kürt deyin amk ülke araplarca her santimi işgal altında.

new york

italyan mafyasının kontrolündedir.

akp döneminde insanların evlenememesi

hem ev alma anlamında özellikle de bildiğimiz anlamda bir evlilik imkansız hale gelmiş durumda.

ev fiyatları 800 binden başlıyor.

hadi kiraya geçelim dersin asgarî ücret 4250 olsa bile kiralar 30 yıllık daire bile 3500 tl olmuş .

2000 li yılların başında asgarî ücret 600 iken ev kiraları max 150-200 atasıydı. altın fiyatlarına girmiyorum bile.

la arkadaş her evlenecek adamda aylık 10-15-20 binlik bir gelir yok ki. ülkenin yarısı asgarî ücretle çalışıyor zaten.

bu nasıl gelişmişlik bu nasıl bir kalkınmadır amk.

ama pudra şekeri çeken ak çocuklar son model villalarda oturup son model mercedeslere biniyor.

hakkım varsa zehir zıkkım olsun geleceğimizi gençliğimizi çalıp bizi kanser ettiniz ibneler.

metrobüs

metrobüs masrafı gidiş geliş en az 16 tl olmuş. yani günlük 20 tl yüklemeniz lazım. sağol akabe.

ahmet çalık

ALLAH rahmet eylesin.

sevdiğine kavuşmak için böbrek satmak

son 1 yıldır ciddi ciddi düşündüğümdür. yok para ki evlenelim.

psikiyatrik hastalıkların esas sebebi

ekonomik ve travmatik hastalıklar.

hangi yıla gitmek isterdiniz

doğmadığım yıla . çünkü dünya hiç bir zaman iyi bir olmadı .

ne zaman evleneceksin

zamanı değil de maddiyat önemli. aldığım ücret asgarî ücret ev kiraları asgarî ücretle aynı. kız sen erkeksin evi sen geçindirmek zorundasın derse nasıl yeteceğiz amk.

6 yıldır bekliyorum evlenmeyi .halbuki gecekondu bile olsa bir evim olsaydı daha rahat hakaret ederdim.

bazen intiharı bile düşünüyorum.

sadece erkeklerin anlayabildiği cumartesi olayı

la pompa la pompei .
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.