bugün

entry'ler (22)

cihan pamukcu

istanbul 1.bölgeden 28.dönem iyi Parti Milletvekili aday adayı olmuştur. Aslen trabzon of 'ludur. üniversite yerel yönetimler ön lisans mezunudur. Bilişim teknolojileri uzmanıdır. 2007 yılından beri en alt kademelerden itibaren siyasetin içinde aktif görevler almış, sokak hayvanları ve toplum yararına çeşitli proje ve çalışmalar yürütmekte olan aktivist bir kişiliktir.

(bkz: https://www.cihanpamukcu.org)

comnet

Gördüğüm en rezalet, kalitesiz hizmet veren internet servis sağlayıcı firmadır. internet bağlantısında herhangi bir sorun yaşadığınızda direk suçu Türk Telekom firmasına atıyorlar ve sizi haftalarca mağdur ettikten sonra sizden parasını peşin peşin tahsil ettikleri aboneliğinizi iptal ederek, bir anda internet bağlantınızı tamamen kapatıveriyorlar. Online işlemler menüsü üzerinden açtığınız arıza destek kayıtlarına sürekli aynı cevapları yazarak müşteriyi oyalıyorlar. Altyapı firması ile iletişime geçip arızanın giderilmesi için gerekli operasyonları yürütmek yerine müşteriye " biz sizin arızanızı düzeltmek zorunda değiliz, düzeltmeyeceğiz de " şeklinde ukala ve kamu hizmeti veren bir firmaya yakışmayacak bir üslup ile zaten mağdur durumda olan kullanıcının daha çok damarına basıp kışkırtıyorlar. Yaptıkları bu terbiyesizliği, tüm mecralarda insanlara dile getirip hakkını arayacağını söyleyen kullanıcıya yine aynı ukalalığı yaparak " bak sana son uyarımızdır, bizi tehdit etmeye devam edersen internetini kapatırız " şeklinde cevap veren ve sonrasında sizi yalancılıkla onları tehdit etmekle suçlayıp aboneliğinizi sizden habersiz bir anda iptal ederek, içinde bu yazışmalarının kanıtlarının da olduğu Comnet kullanıcı hesabınızı da silerek yazışmaların ekran görüntülerini almanızı engellemeye çalışan bu firmadan kesinlikle uzak durmalısınız. Adamlar resmen dolandırıcı gibi çalışıyor. Sizden önce almadığınız hizmetin parasını peşin alıyorlar sonra veremedikleri hizmetten şikayetçi oluyorsunuz diye aboneliğinizi iptal edip verdiğiniz paranın üstüne yatıyorlar. Onların yüzünden şimdi başka firmaya tekrar yeni abonelik için port tahsis ve kurulum ücreti ödemek zorunda kaldım. Buna benzer şeyler yaşayıp mağdur olmak istemiyorsanız, bu firmaya bulaşmayın derim!

sessiz istila

Tayyip'in muhtemelen uygulamaya çalıştığı plan şöyle; Türkiye'ye yabancı sığınmacıları dolduracak ve bunlara vatandaşlık verecek. iç işleri bakanlığı yabancılara kendi vatandaşından daha fazla ayrıcalık gösterdiği için kolluk kuvvetleri bunların her türlü taşkınlıklarına, tacizlerine göz yumacak ve bunun sonucunda Türk Halkı bu yabancı sığınmacılara karşı ayaklanma çıkarıp sokaklara dökülecek. " Böylece Tayyib'in eline inanılmaz bir fırsat geçecek çünkü 2023 seçimlerini kaybedeceğini kendisi çok iyi biliyor. " Tayyip bu durumu bahane edip, Cumhurbaşkanlığı yetkisini kullanarak OHAL ilan edecek ve 2023 seçimleri askıya alınacak. " Biliyorsunuz ki Anayasaya göre iç karışıklık durumlarında Cumhurbaşkanı yetkisini kullanarak Ohal ilan edebiliyor ve bu durumda seçimleri 1 sene erteleyebiliyor " Sonrasında Meclis çoğunluğunu kendilerinde olduğu için 4 ayda bir Ohal durumunu uzatabildikleri kadar uzatacaklar. Muhtemelen bu süre içerisinde de Meclis çoğunluğunu elinde tutan Cumhur ittifakı, Anayasayı değiştirerek, seçme seçilme hakkını tamamen Anayasadan çıkartıp, monarşi ilan edecek ve Tayyip'i değiştirilemez mutlak Devlet başkanı yani Padişah ilan edecekler. 2.Plan ise diyelim ki millet seçimlere kadar sağ duyulu davranıp sokaklara dökülüp isyan çıkarmadı. Bu sefer de oy verme karşılığında Türk Vatandaşlığı verdiği milyonlarca sığınmacının oyu ile 2023 seçimlerini tekrar kazanarak yine Anayasa değişikliği yapacak ve seçme seçilme hakkını Anayasadan çıkarıp kendisini Padişah ilan etmeyi hedefliyor. Yani her 2 ihtimalde de amaçlarına ulaşmış olacak. Nasıl zekice plan değil mi ? " Bir taşla iki kuş " Bu söylediklerimin en büyük kanıtı 15 Temmuz senaryosu ile başkanlık sistemini getirerek tüm yetkiyi kendisi üzerinde toplamasıdır. Bunun ikinci ayağı Seçme seçilme hakkının Anayasadan kaldırılarak, Erdoğan ailesinin yönettiği bir mutlak monarşi oluşturmaktır. 3.Bir planı ise bekçi kadroları üzerinden silahlandırdığı yandaşlarını ve ülkeye doldurduğu yabancı sığınmacıları tek bir çatı altında toplayıp, kendisine bağlı bir milis gücü oluşturmayı hedefliyor. Böylece seçimleri kaybetse bile bazı şehirleri zorla zapt edecek ve bu şehirlerde yeni bir ülke kurarak içinde kendi seçmenlerinin olduğu tamamen kendisine biat etmiş bir millet oluşturup yine burada bir krallık ilan etmeyi hedefliyor. Tabi millet Tayyip'in ülkede çıkardığı bu iç karışıklıklarla uğraşırken, pkk doğuda kürdistan hayallerine, ermeniler ise büyük ermenistan hayallerine kavuşmayı hedefliyecek ve doğudan da onlar saldıracaklar. Böylece Türk halkı doğuda Ermeni ve pkklılarla batıda Erdoğan ve milisleriyle çatışarak ülkelerini savunmak zorunda kalacaklar. Tahminimce bu senaryolar üzerine ABD ve Tayyip çokça planlar kurmuşlardır. Bütün senaryolar ABD'nin işine yarayacak her halükarda ABD'nin hedefi tamamen Türkiye'yi parçalamak. Böylece burada kurulacak bu ufak devletçikleri daha iyi kontrol edebileceklerini düşünüyorlar. Hedef Türkiye'nin yok edilmesidir, her şey sinsice yavaş yavaş planlı projeli bir şekilde Tayyip ve ABD iş birliği ile yürütülüyor. ABD bu planların yürütülmesi karşılığında, Tayyip ve ailesine, aynı Suudi Arabistan, Suriye, Afganistan, Irak, Lübnan, BAE gibi bir çok arap ülkesindeki Krallar gibi bir Krallık vaat ediyor. Adam boşuna seçilirken ben BOP eşbaşkanıyım demiyordu. Necmettin Erbakan hoca vefat etmeden önce Tayyip hakkında çok defa milleti uyarmıştı ancak kimse ne demek istediğini anlamadı. Ülkede 2002'den beri Akp tarafından yavaş yavaş yürürlüğe konulan yasaları, yönetmelikleri, kararnameleri, Anayasa değişikliklerini inceleyip, Tayyip ve Akpliler tarafından söylenen sözleri kafanızda birleştirirseniz, ülkemiz üzerinde yürütülen bu kirli oyunları görmeniz zor olmaz. Türk milleti çok dikkatli olmalıdır ve bu oyunlara gelmemelidir. Yoksa Suriye'de yaşanan olayların yakında Türkiye'de olmaya başladığını göreceğiz...

otokiraliyorum com

Sürekli bayan personel işe alarak, işe aldıkları bayan personelleri taciz etmeye kalkışıp paralarını ödemeden, sigortalarını yaptırmadan kullanıp kullanıp işten atıyorlar. Böyle rezil yaratıklar, sırf milletin karısına, kızına sarkıntılık edip, taciz etmek için şirket kuruyorlar. Bu tür şirketlerin çalışanlarına bakın, genelde personelleri bayandır ve hep bayan personel ilanı verirler. Çünkü niyetleri, amaçları belli...

Aynı şahıslara ait diğer şirketler: otonukirala.com, akbyrentacar.com

ayasofya cami oldu bizans torunları çıldırıyor

Evet ayasofya' nın cami olmasına sevindik ancak; bunun bir seçim yatırımı olarak yapılması üzücü bir durumdur. akp, oylarının hızlı düşüşünü durdurmak için yine dinimizi kullanıyor ve eminim ki yine saf temiz kalpli milletimiz, sırf bunun için bile gidecek seçimde oyunu akp' ye verecek ve ülke olarak sürünmeye devam edeceğiz. Bir kaç sene önce ayasofya cami olsun diyen halka, " etraftaki camileri doldurdunuz da ayasofya mı kaldı " diye fırça atan başkan, bu gün kahraman ilan edilip alkışlanıyor. Kaç senedir " ha açtım ha açacağım " diyerek milleti oyalayıp buradan oy devşirenlerin, şuan tek amaçlarının akp' nin hızlı düşüşünü frenlemek olduğunu düşünüyorum. Bu konuda samimi olsaydılar yaklaşık 20 senedir iktidardalar ve bu kadar zaman bekleyip, bunu şuan gerçekleştiriyor olmaları size samimi geliyor mu ?

hapşırınca çıkan tükürük kokusu

özellikle yaşlı insanların çok pis kokmaktadır. Çoğu insan ağzını kapatmadan esneyince, bu leş kokusu ortaya çıkar. Nedeni; ağız da ve mide de kalmış olan yemek artıkları, çürüdükleri için bu kokuya neden olur.

on ikinci nesil yazarların kısacık entry girmesi

Başlığı açan kişinin de on ikinci nesil yazar olup kısacık yorum yazması çelişkili bir durumdur. acaba yazarımız burada ironi mi yapmak istemiştir. bunları yazarken, kürsüden ellerini havaya savuran devlet bahçeli gibi hissetmişimdir.

göbekten pipinin görünmemeye başlaması

aynı durum kadınlar içinde geçerlidir. göbek akordeon şeklini aldıkça, her insanın, bacak arası görünmemeye başlar.

iso dosyasının nasıl açılacağını bilen kız

ciddi düşünebileceğim bir kızdır. çünkü onunla ölene kadar beraber bilgisayar oyunu oynayabileceğimizi kanıtlamıştır. Benim gözümde; iso dosyasını açmayı bilmeyen kızın, tuşlu telefon kullanan nene ve teyzelerimizden bir farkı yoktur.

devletin 2 el araba fiyatlarına el atması

Ekonomimizin çöktüğünün resmidir. şu dolar fırlamadan önce 2.el 500 liraya bile satılan araçlar gördüğüm olmuştur ama şuan en çöp araç bile 20 bin liradan başlıyor. tabi bu durum parça fiyatlarının aşırı artmasından kaynaklanması muhtemeldir. sonuçta tüm parçalar yurt dışından geliyor ve dolar üzerinden satın alıyoruz. a habere ve yandaş medyaya göre ülkemiz dubai'dir, ekonomimiz uçuyordur, dünya kainat liderimizden herkes korkuyordur ve tüm dünya bizi kıskanıyordur.

askerlik

Bence ya tamamen zorunlu askerlik kaldırılıp paralı askerlik getirilmeli ya da zengin,fakir,okumuş,okumamış gözetmeksizin herkese 1 ay temel askerlik eğitimi verilerek, evlerine gönderilmelidir. Böylece hem bu adaletsiz askerlik sistemi ortadan kalkmış olur hem de bu insanların en verimli zamanı olan gençliğinden çalınmamış olur. Sonuçta ülkemiz şuan savaş durumunda değil, acemilikten sonra ki süreçte, askerler yerden çöp toplayıp, subayların ayak işlerini yapmaktan başka bir iş yapmıyorlar. Zaten çatışma bölgelerine artık normal askerler yerine uzman askerler gönderiliyor.

Şuan askerlik 6 ay ama siz bunu 1 aya indirirseniz, devletin bu askerlere harcadığı 5 aylık para ile ülkeye fabrikalar açabilirsiniz veya bu gençlere maddi destek vererek hayatlarını kurmalarını sağlayabilirsiniz. Daha bir çok projeye yatırım yapma imkanınız olur ve devletin sırtından büyük bir maddi yük kalkmış olacaktır. Ülkemiz böyle bir sisteme geçerse ve dediğim gibi buradan artan ödeneği doğru yerlerde kullanabilir ise bu proje, kısa vadede ülke ekonomimizi şaha kaldıracaktır, diye düşünüyorum.

rant hilafeti

şuan Türkiye'de akpnin oluşturmuş olduğu, sahte müslümanlığın özetidir. onlara göre din, insanları kandırmak için kullandıkları bir araçtır. yani inşallah, maşallah bahane rant,makam,mevki,koltuk şahanedir.

reyis hakkında ne düşünüyorsun

kimine göre Reyiz, kimine göre Reis, kimine göre Reyis'tir. bazıları onu peygamber olarak görüyor, bazıları tanrı, bazıları dünya liderimiz diyor. kendisi kötü bir şey olduğunda ben yapmadım aha bu yaptı der, iyi bir şey yapılmış ise onlar yapmadı ben yaptım der. bana diktatör diyorlar ben diktatör olsam bunlar böyle konuşabilir mi ? diyor ama onu eleştirenleri veya doğruyu söyleyenleri, kısaca işine gelmeyen bir yorum yapanları, fetöcü veya vatan haini olmak ile suçlayıp içeri attırarak susturmaktadır. bu yüzden insanlar, onun hakkında bırakın eleştirmeyi, ismini anarken bile uzunca düşünmektedirler. Onun hakkında konuşmak istemeyenler, kendilerini kısaca " Silivri Soğuk " şeklinde ifade etmektedirler. Kimseden korkmayın, çekinmeyin, siz korkup sustukça, onlar daha çok milleti ezmeye, sömürmeye devam edecekler. Filden büyük fil avcısı var, fil avcısından da büyük Allah var mümin kardeşlerim.

normalleşme süreci

insanların maske takmadığı, takan insanların da ağzına veya çenesine taktığı durumdur. sanki virüs " ben burundan girmem arkadaş, sadece ağızdan bulaşırım " diyor.

çaylaklık süresi

Yazar olduktan bir kaç dakika sonra yine çaylak yapıldım ve neden olduğunu bilmiyorum. Bari şu sebepten çaylak oldunuz ve şu kadar süre çaylak kalacaksınız diye bir bilgi verilse idi bizde niye bu duruma düştüğümüzü bilseydik değil mi ? Eğer buradaki yöneticiler böyle uyduruk sebeplerden yazarlığınızı elinizden alıyor ise bence buraya emek vermeye değmez. Kimse kusura bakmasın, ben buraya birilerinin egosunu tatmin etmeye gelmedim.

çaylaklık süresi

Sonunda çaylaklıktan kurtuldum, darısı yeni çaylakların başına.

Edit: Profilimin üstünde Yazar Profili yazıyor, altında çaylak yazıyor, bu ne çelişkidir ? Hadi ateyizler bunu da açıklayınız.

göbekli erkek

Bazı kızlar göbekli seviyorum diyor bazıları ise kaslı seviyorum diyor ama hiç biri aşırı kaslı erkek sevmiyor benden söylemesi.

türklerin ölse de vazgeçmeyeceği şeyler

Yeni aldığımız tüplerde kaçak olup olmadığını çakmakla kontrol etmek, hobi olarak inşaat makinelerini izlemek, yoldan geçen kızları arkadan süzmek bunlardan bazılarıdır.

31 çekmek dinen yasak mı

Sağlığınızın riske atan hiç bir şey yasak değildir, mümün kardeşlerim. 31 çekmemekte sağlığınıza zarar vereceği için yasak değildir. Çünkü çekmediğiniz takdirde kasıklarınız da şiddetli ağrılar hissetmeye başlarsınız ve bu durum uzun vadede erkeklerde prostat kanseri oluşmasına neden olmaktaymış. Kadınlara da bir zararı vardır illa ki ama kadın olmadığım için bilmiyorum.

serenay sarıkaya

Bir çok kişinin güzel bulduğu ancak benim tipim olmayan, sarışın kuru bir kızdır. Ankara'da 1 Temmuz 1991 yılında doğmuştur. 2010 Senesinde Miss Turkey 2.si olmuştur. Sinema oyunculuğu ve modellik yapmaktadır.