bugün

kendini intenet girişimcisi diye adlandıran sanal ortamın en gereksiz insanı.
havuz medyası bir ara bunu türkiye'nin bill gates'i ilan etmişti.
(bkz: swh)
Adamdır.
Inci sözlük için kaliteden çok yazar sayısı artsın diye çabalayan insandır. Ara ara siyaset yapar bazen tutturur bazen sapıtır. Çok şaapmayın biz yıllardır sövdük ona akıllanmadı takılıyor öyle.
bir dönem aldılardı bunu nezarethanede ne yaptılarsa artık?
yazdığı doğru bir şey yoktur.
Parayı kırıyor.
arada bazı şahsiyetlere geçiriyor.
eskiden daha muhalif bi tavrı vardı şuan arada twitterdan kendisini takip ediyorum bi kere zeki bir adam, ileri görüşlülüğü var ama bazen çok boş yapıyor .
dünün ateisti, bugünün akpartilisi. çıkar için ne yapacağını şaşırıyor .

-sokak lambası gibi olma ey yar, nereye yandığın belli olsun.-
necip fazıl kısakürek.
Kimin kayığına binerse onun türküsünü söyleyen her devrin adamı.
görsel
bireysel silahlanma yanlışı bir tweet atmış. yani diyor ki alt yazı olarak, bunlar canınızı kurtarmaya muktedir değil siz silahınızı takın belinize en ufak bir tıkırtıda basın tetiği.
umarım kendisi bu bireysel silahlanmanın kurbanı olmaz birgün.

--spoiler--
serkan inci ‏@srkninci 36 dk.36 dakika önce

Akıldan geçiyor ama kimse soramıyor. Yine mahallenin delisi ben olayım;

- Bireysel silahlanma olsaydı o teröristler 40 can alabilir miydi?

111 yanıt 92 retweet 324 beğenme
Yanıtla 111 Retweetle 92
Beğen 324
Daha fazla
--spoiler--
yine ilginç tespitler yapmaya başlamış kişi.
bu herifin aylardır amerika da olmasinin sebebi nedir ??

eksinin de sahibinin amerikada oldugunu biliyorum.. sanirim gitmeden once turkiye de ic savas bekledigini soylemisti. kafamda deli sorular..

tanim inci sozlugun sahini olan kisi.
https://pbs.twimg.com/media/C1lAcztVIAYkhac.jpg

doğma büyüme troll lan bu herif. ama sesli güldüm piç ahaha.
inci sözlüğün kurucusundan ne beklenebilir.

bir insanoğlu.
ak troll olmadan önce ofisinden resim attığında masada bira falan olurdu şimdi olmuyor. ya içki içmeyi bıraktı ak troll olunca ya da biralı resimler gelmiyor. riya paçalardan akıyor serkan.
zall ile iş ortağıdır.
Hükümet yalakasıdır. Bu işlerden ve paylaşımlardan ciddi kar sağlamaktadır, normaldir. Ama emin olun hükümet düştüğü zaman kendisi hükümeti ilk satanlardan olacaktır. Böyle insanları iyi bilirim, o an yükselişte olan, kendi işine yarayacak olan neyse anında ondan oluverirler. Ama merak etmeyin, kaybedecekleri günlerde yakın.
hani her mahallede bir bok bilmediği halde her konuda bi fikri olan tipler olur ya, kendisini aynen ona benzetiyorum kusura bakmasın.
hani bir laf vardır ya koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler diye tam bu adam için söylenmiş olsa gerek. kıçıkırık dijital bir platfom yaratıp kendini kanaat onderi sanmak boyle bir şey olsa gerek.
Hani bi şekil ya? Hıammına.
15 temmuz sonrası hükümet satın aldı kankisi ismail ile bunları sanırsam. Başka bir açıklaması yoksa bu aktrollüklerin.
görsel
Tebrikler kronik evetçi kardeşim. Büyük resmi gördün ve bütün solcuları bozdun.
Oraya mı yalıyayım buraya mı?
senin de eskini buluyorlar kürdistan bayragına sarılı olan hani.