bugün

Çok baba adam. Seviyoruz.
(bkz: ergen)
Yıldırım kasap, yılmaz hırdavat gibi soy ismiyle sözlük açan küçük esnaf.
Zaten burdan ne kadar yaratıcısız bi kafası olduğu belli.
Tanımam etmem. Siyasi görüşü de umrumda değil. Tek düşüncem buradaki üç beş ergenin hakkındaki olumsuz söylemlerine kulak asmayacak olmasıdır.

Malum it ürür kervan yürür.
"Türkiye'ye klinik nöropsikolojiyi getiren Prof. Öğet Öktem Tanör'ün CV'sine Türkiye'ye inci capsi getiren Serkan inci çöp diyor."
tanımlar aşağıda:
(bkz: yalaka)
(bkz: sığ)
(bkz: ergen)
Adam yerine koymaya değmez.
eski hocalarımdan birinin ihraç olduğunu öğrendim bugün (hukuk). adam dönemindeki bütün ordinaryuslardan ders almış, prof. ünvanlı bir hocaydı ve hukuk dünyasında sevemeyeni yoktu neredeyse. gelelim konuya. üniversite sınavında barajı geçemediği için bulgaristanda okuyan bu zat sayın hocamın cv sine çöp diyor.

aç tavuk kendini hiç bu kadar darı ambarında sanmamıştı.
http://galeri7.uludagsozl...236/beyinsiz_451375_m.jpg
Bence her konuda en iyi ben biliyorum gibi saçma hareketlere girişmemesi gerekiyor. Kendini küçük düşürüyor.
son derece zeki tespitler yapabilen, caps kültürünün karizmatik kurucusu. Gelecekte önemli bir yere geleceğine inanıyorum, tam bir politikacı.

Türkiye'ye 9gag'ı getiren adamdır serkan inci. Değerini bilemiyoruz böyle adamların, daha sonra türkiye neden gelişmiyor diye ağlaşıyoruz, garip milletiz vesselam.
ciddi ciddi anayasanın köklü bir değişikliğe gidileceğini sanan sosyal medya trollü. yani en azından ben troll olduğunu umuyorum.
biri arkadaşa hala 82 anayasası adıyla anılan anayasayı kullandığımızı, bu durumun nisandan sonra da değişmeyeceğini anlatsın.
ya da anlatmasın, zira bence kendisi de biliyor.
ülkenin siyasal analizini yapana bak dünyaya tek faydası inci sözlük.
sevgili serkan.

senin o kendini yırta yırta " 80 onoyososo olo yonotoloyoroz" argümanı belki 1000 kere çürütülmüş aptalca bir söylemden öteye geçmemektedir.

zira;

177 maddelik 1982 Anayasası’nın 113 maddesi değiştirildi. ilki 1987, sonuncusu Mart 2011 olmak üzere, tam 17 kez küçük ya da büyük anayasa değişikliği yapıldı.
1987’de siyasi yasaklar, ağırlıklı olarak 67, 75, 175. maddeler ve geçici 4. madde değişti. 12 Eylül’ün siyasi yasak koyduğu politikacılara hakları bu değişikliklerin ardından halkoylamasıyla geri verildi.
1993’te özel televizyonların yayına başlamasıyla birlikte anayasanın 133. maddesi değiştirildi.

1995’te dönemin Meclis Başkanı Hüsamettin Cindoruk’un birleştiriciliğinde, tüm partilerin eşit katılımıyla meslek odalarından sendikalara kadar siyasi haklarda önemli genişleme sağlayan değişiklikler yapıldı. Bu anayasa paketinde, 33, 52, 53, 67, 68, 69, 75, 84, 85, 93, 127, 135, 149, 171. maddeler ve Başlangıç değişikliği vardı.

1999’da Devlet Güvenlik Mahkemeleri’yle ilgili 143. madde değişti. Bu yıl ayrıca 47, 125, 155. madde değişti.

Anayasadaki tek pakette değişiklik rekoru Ecevit’in başbakanlığındaki koalisyon hükümetinin. Özünde “AB’ye uyum” paketi olarak yapılan bu değişikliklerle ölüm cezası da kaldırılmıştı. 3 Ekim 2001’teki bu pakette Başlangıç, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 31, 33, 34, 36, 38, 40, 41, 46, 49, 51, 55, 65, 66, 67, 69, 74, 87, 89, 94, 100, 118, 149 ve geçici 15. madde vardı. Aynı yıl 21 Kasım’da da 86. madde değişti.

3 Kasım 2002 seçimlerini AKP’nin kazanması, partinin genel başkanı Erdoğan’ın ise yasaklı olmasının getirdiği tablonun ardından anayasada 8. kez değişikliğe gidildi. 76 ve 78. maddeler değişti.

AKP iktidarı döneminde, anayasa ile iktidar karşı karşıya gelince, anayasada oynama yapıldı.
2004’te 10, 15, 17, 30, 38, 87, 90, 131, 143, 160. maddeler, 2005’te 133, 130, 160, 161, 162, 163. maddeler, 2006’da 76. madde, 2007’de yeni geçici 17. madde, 77, 79, 96, 101, 102. maddeler, 2008’de 10. ve 42. maddeler değişti.

12 Eylül 2010’da halkoyuna sunulan 16. değişiklikte 10, 20, 23, 41, 51, 53, 54, 74, 84, 96, 125, 128, 129, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 156, 157, 159, 166, geçici 15, yeni geçici 18, 19. maddeler vardı. Bu paketin sonuçları hala tartışılıyor.

Son olarak da 17 Mart 2011’de sporun geliştirilmesi başlıklı 59. madde değişti.

bunlarla birlikte; Türkiye'de 1982 Anayasası'nın 87. maddesi ile, "Bakanlar Kuruluna belli konularda kanun hükmünde kararname çıkarma yetkisi vermek" TBMM'nin görev ve yetkileri arasında sayıldığı için 82'den bugüne kadar yüzlerce kanun hükmünde kararname çıkarılmıştır.

yani neymiş? 80 anayasasından bugüne hiçbir şey kalmamış.

hitap ettiğin geri zekalı kitleye algı yönetimi ile belki bunları yutturabilirsin ama biz düşünen insanlar bunu yemeyiz.

ps: ayrıca o anayasa 80 değil 82 anayasasıdır. öpüldün. evet.
Dogrulari soyledigi icin "Düşünen insanların" (ahahahaghahaha) kuduz köpek gibi saldırdigi adam.

Neymis 80 anayasasindan bugune dek hicbir sey kalmamis. E ne diye bu sistemi yeni gelecek sistem karşısında canhıraş savunuyorsunuz ileri zekali insan pitirciklari sizi?

bu berbat sistemi değiştirmek için partinizin neden kilini bile kipirdatmadiginin, yeni anayasa calismalarinda neden yer alip kendi fikirlerini beyan etmediginin hesabini da yine cok zeki oldugunuz için sormuyorsunuz sanirim.

Düşünmekten adeta kıçınız paralanmış titanikten beter olmuşsunuz ahahahahaha.
Hükümetin, genç nüfüsun oylarını çekebilmek için parayla satın aldığı adam.
Tek kelimeyle: Kanser.
cumhurbaşkanına hakaretten gözaltına alınmadan önce tam bir tröldü. ayrıca anti-tayyipist idi. nedense adam gözaltına alındıktan sonra 180 derece döndü. hükümeti över oldu, milliyetçi, türkçü oldu. yarım aklı ile teknoloji, bilişim ve siyasal konularda fikirler ve öneriler sunmaya başladı twitterdan. üstüne üstlük bir de kısıklı'da konuşma yaptı amına kodumun dansözü. yani bir insan bu kadar dönebilir. bu kadar, fikirlerini, ideolojisini, yaşam tarzını değiştirebilir. bu gerçekleri twitterdan yüzüne vurunca da engelliyor pezevenk. ben şunu düşünmeye başladım. bence cumhurbaşkanına hakaretten dolayı içeri alınanlar için ikna odaları var ya da masa altında tomarca para gösteriyorlar. baktılar tabii bu dingil de içerisinde envai çeşit gereksiz ergenin, faydasız adamların bulunduğu, büyük bir kitleye sahip sözlüğün sahibi. bunu değerlendirelim demişlerdir. parayla ikna etmişlerdir bunu. bir de türkiyenin bill gates'i diyorlar. ulan bu amına kodumun dansözü bill gates'in götünün kılı olmaz bırak bill gates olmayı, götünün kılı olamaz.
"hapisten sonra" sendromuna yakalandığını düşünüyorum.
Yine saçma sapan konuşup benim kanımı beynime sıçratmış çakma filozof ve tarihçi.

Ciddi anlamda bu adamı sandalyeye bağlayıp dinlene dinlene sevesim geliyor.

Neymiş efendim, osmanlı 1. Dünya savaşında çoğu cepheden üstün gelmiş. Bunu da " Çanakkale, kut'ul amere cepheleri gibi " gibi bir cümleyle kuruyor. Bu saçmalamayı geçtim, bir de neymiş osmanlı'nın o devirde gelişmiş teknolojisi varmış kaynak olarak sunduğu ise uzun menzilli bir topçu fotoğrafı.

Öncelikle serkancığım, kut'ul amere bir cephe değil Irak Cephesinde başarılı olduğumuz tek muharebedir. Başarılı olduğumuz cepheleri bir yana başarısız olduklarımızı bir yana koyun anlarsınız bu kadar da cahil olmayın.

Teknolojik üstünlükmüş, arkadaş ingiliz zırhlıları senin mevziilerini senin menziline girmeden vurabiliyor sen teknolojik olarak geri değildi diyorsun. Bu nasıl bir manipüle çabasıdır ya.

Adamın bir de öyle bir üslubu var ki bunların arasına milli mucadeleyi sıkıştırıyor milli mücadele de teknolojik üstünlüğe karşı savaşılmadı imkanlar eşitti diyor.

Aklınca Milli Mücadeleyi sabote edecek.
Lan inci sözlük kurucusundan ne bekliyosun. Liseli tayfaya adminlik yaparak adam olduğunu sanan cahil, konuşma özürlü, Herşeyi bildiğini sanan fakat gerçekte ezikliğini saklamak için bilgiçlik taslayan garibanın teki. Meczup yani, pek ciddiye almayın.

edit: ha pek laf sokmayın, zall bacımın ortağıdır kendisi.
Muhafazakar ve akp li kişilik...

Memlekete çok büyük faydaları dokundu. Çoluk çocuk birbirine bol bol küfretti falan. Dindar nesilde serkan inci nin de payı büyük.
(bkz: onun ben amına koyayım)
Adam gibi adamdır. Gerek tipi gerek karizmatik oluşu ile kızları kendine köle etmiş haldedir. Evet.
Türkiye'ye Nöropsikolojiyi getirmiş insanın cv'sini beğenmeyen aptal.
Twitterına bakınca kahkaha attırıyor, bir de bunun peşinden koşanlar var.
görsel