bugün

entry'ler (10732)

iz bırakan kitap cümleleri

''Henüz kendinizi aramamıştınız: bu sırada beni buldunuz. Böyle yapar bütün inançlılar; bu yüzden çok azdır önemi bütün inançların.''

Armağanın Fenomenolojisi, s.59 F. Nietzsche

geçmişten gelip sert vurdu pos bıyıklı.

türkiye nin gönderdiği kitapları yakan suriyeliler

bak bi tık demokrasi kıvılcımı olsa, oradan biri der ki içinde allah muhammet var yakmayalım. buradan bir tartışma doğar anladın mı? ama yok azizim yok.

direk frontal lob+cortex yakalım diyorlar yakıyorlar. hiç bu işin bi alternatifi doğrusu falan bi tartışma ortamı yok. orta doğu işte. antik yunanın gözünü seveyim.

tek bir peygamber çıkaramamış ülke

öhöm öhööm.

zamanı geriye alsaydınız nereye gitmek isterdiniz

2016 ekim.

not: istanbula uzaktan bakan fatih gibiyim o zamanlar. 3 kere de daha deliyim. ne tatlı bir heyecandı o..

yaş ortalamasını yükselttiğini fark etmek

anancı velet nası siktim yaş ortalamanı iki dakkada. 12 yaşına iniverdin bak :D

siktimin altı harflileri. bi bitmediniz amk.

yaş ortalamasını yükselttiğini fark etmek

ananın amınaaaaa ananın amınaaaa ananın amınaaaaa ananın amınaaaa xdxddx.

puding götlü kızlar

https://youtu.be/4b5OIIOcnVQ?t=12

şişirilmiş balon

(bkz: lebron james)

gecenin şarkısı

https://youtu.be/RBtlPT23PTM

at loopa takıl.

diyanet in 29 ekim mesajında atatürk ü anmaması

2 gün evvel baldızını yalayabilirsiniz diyen adamların atatürk anmaması, atatürk'e derin saygı ve muhabbet besleyen benim nazarımda bir iyikidir.

squid game

https://twitter.com/guven...tatus/1449409278973026308

üzerine çok taşşaklı bir analiz.

covid 19 delta varyantı

her gün başka bi hastalıkla vs atıp galip gelmek gerekiyor gibi. bi semptomu bir gün içinde yenemiyorsan ertesi gün bişey daha ekleniyor 2v1 atıyorsun.

şuan 5. günümdeyim 3v1 atıyoruz. gözlerim acımaya başladı. sırtım da acıyor. öksürdükçe gövdemdeki kaslar acıyor artık. ama fena gitmiyorum. boğaz ağrısı artık yok. nezle semptomplarından da kurtuldum.

uzun uzun notlar tuttum kafamı toparlıyım bir rehber vlogu çekicem sözlü. xd

not:ebem sikildi. kaç ay geçti hala düzelemedim. sitokin fırtınası olmuş damarlarımın anası sikildmiş. vücudumun yarısı uyuştu bi süre. kalbim zayıf gibi bi tık aşırı çabuk yoruluyorum. yumurta ve peynirden çok değişik kötü bi tat alıyorum. fakat kötüye gitmiyorum. toparlayacak gibiyim.

not2: yine ölmedim. oysa bunu bi gece ciddi ciddi istediğimi hatırlıyorum.

not3:vlog mlog da yok aq. o kabus günleri hatırlayanı siksinler. hala zar zor yürüyorum. gbs bile dediler bi ara. anasını sikeyim. bu arada t.c doktorları leş. ezbere tanı koyup adamı geriyorlar. kaç tane doktora yükseldim. haberlere konu oluyorduk neredeyse. neyse ki sivilizasyonumu tamamladım da asgari müşterekte anlaştık. koskoca doktora mr sonuçlarının ardından bel fıtığımın olmadığını öğrettikten sonra tabi.

siz öldükten sonra dünyanın devam edecek olması

biz ölmeden de çok insanın yasını tuttuk. her şey devam etti.

hayatı yaşanabilir kılan detaylar

bir çift meme, iki dudak, ince bel, kalın bacak, çıplak bir sırt, sıcak avuç içleri, ıslak bir dil. kolun göğüsle buluştuğu yerde oluşan yumuşak tümsek. ince köprücük kemikleri. öpüldüğünde kasılan bir boyun.

kadına dair bi çok şey. üff.

edebiyatçı kızı etkilemek için kitap önerisi

öveceğin kitapları değil, söveceğin kitapları bileceksin. ne bileyim orhan pamuğa en baştan bi salla. ağır bi söv. elif şafak bokla. gg marquez basit aq bana göre değil de. hatta kafkayı itin götüne sok. ne kadar basit metinlerin nası yüceltildiğini sen de fark ediyor musun de biraz da o boklasın. burdan kaos doğar o kaosun üstüne yürü.

son hamleni çok güçlü ama underdog bi yazarla yap. ben hep rousseau kullanırım. ya da cioran falan bazen. kızına göre değişiyor. ama gidipte dostoyevski falan deme bu noktada. ne dedik? underdog.

hadi bakim rastgele.

pro tips: soner sarıkabadayı dansı öğren. nutkun tutulunca başla soner sarıkabadayı dansı yapmaya.

plokmijnuhbygvtfcrdxeszwaq

izlanda da bir yanardağ olabilir. bi bakın bence.

uludağ sözlük yazarı olmak

bir saate kadar yakın zamandır eski entrylerimi okuyorum. taa en başından. zaman zaman cringe, zaman zaman yıllar sonra bile kendimi kahkahalara boğabildiğim şeyler yazmışım. özellikle uzun yazdığım entrylerden bazıları o kadar kuvvetli ki ben bunu yazabilecek ne yaşıyormuşum dedirtti. kendime şaşırdım. 2016 falan benim için çok zor geçmişti. resmen buralara içimi kusmuşum. bi farkedilme, birileri tarafından tekrar kabul edilebilmenin çığlığını atmışım. muhtemelen uzman biri baktığında ağır klinik bir vaka tanılayacaktır. belki de bu çığlığı duyabilenlerin yanımda olma sebepleri bu yüzdendi bilmiyorum. şimdi hiç biri yok. en nihayetinde insanın bir yerlere kusup rahatlaması gerekiyor. iyi rahatlamışım o dönemlerde. akabinde tam bitti dediğim yerden hiç hesapta olmayan, yok canım benim de başıma gelmez heralde denebilecek şeyler gelmiş başıma. normal hayatta ihtiyatlı davranırım. bir konu karşısında direkt olarak bi yargıya varıp geçiştirmem. ama burada bu kadar ciddi olmak zorunda değilim. bi akış halinde gördüğüm bir başlığa aklıma ilk geleni yazıp bambaşka bir konuda bi siyasiye küfredip, başka bi başlıkta kadınları aşığlayıp bi gün ülkücü bir gün anarşist alabildiğine peşin hükümlerle ve tutarsızca zihin mastürbasyonu zamanında iyi gelmiş. biraz da özlemişim trollüğü okurken farkettim. neyse nerden aklıma geldiyse öyle bi geldim geçtim tekrar bugün burdan.

artık sarmıyor. o dönemlerdeki kadar kötü değilim. işler hala yolunda gitmiyor ve aslında bu eylülde zor geçti ve ever biliyorum siyaseten inanılmaz malzeme var üzerine konuşulabilicek ama ne bileyim ilgimi kaybettim heralde çoğu şeye. yada o eski birileri tarafından kabul edilebilmek artık pek sikimde değil. umursamıyorum. açar bi kitap okurum bi anime falan izlerim daha iyi diyorum. o sebebten artık pek kullanmıyorum. ama güzel günler geçirdik burada sanırım. baktığımda bir dönemi bol kahkahalı hatırlıyorum. güzel mecra lan. o eski klişeyi yapmayayım diyorum ama eskiden tanıdığım buradaki insanlarla daha güzeldi. şimdi çoğu yoktur muhtemelen. bir durak işte bir dönem geçip gitmesi gerekenlerin uğradığı. sanırım. bilemiyorum. olgunlaşmak zorunda olmaktan nefret ediyorum. keşke şurda 17 yaşında gibi takılabilsem her gün aq. fakat bu benim için de iyi değil. biraz büyümek vakti.

17 yaşında gibi takılmak, 5 yaşında gibi takılmaktan sonra dünyanın en güzel hissi. ileride tekrar delirirsem yine gelirim.

gecenin şarkısı

https://youtu.be/JuUvjfnbtU0

gsa sannin modo.

öyle bir şey yazın ki sahibinin sesiyle okuyalım

Sono Sharingan omae wa doko made mieteiru..

gecenin şarkısı

https://youtu.be/7QCwUaZOTis

3:00 uzaklara bakarak balkon sigarası.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.