bugün

entry'ler (1798)

bir kadında zekaya önem vermek

bana göre saçmadır ne yapacaksın abi zekisini satranç mı oynayacan ne yapacaksın. hem kadının zekisi makbul olmaz.

uludağ sözlük yüzünden hakkımda dava açılması

uludağ sözlük yönetimi ak trollük yapmaktan sözlük yönetmeye fırsat bulamamış anlaşılan ki onun emarasi bu olay. böyle bir şey olabilir mi ya rezilliğe bakar mısın ya adamların vurdum duymazlığı yüzünden bir gencin sicili bozulacak.

akpde fetöcü olmaması

fetö operasyonlarının kendilerine hiç dokunmamasından mütevellit yaptığım çıkarımdır. sözcünün bile fetöcü olduğu(operasyon yapılıyor şu an kendilerine fetöcü oldukları için) ortamda akp kendini fetöden nasıl muhafaza etti bunu kamuoyuna açıklaması gerekir.

fenerbahçe

serhat akın'da survivordan eli boş dönerse bu sezonu kupasız kapatması kuvvetle muhtemel takım.

acun veteranlar turnuvası düzenler belki kupasız kalmasınlar diyerekten olamaz mı olabilir.

chris cornell

52 yaşında ölmüş. bu eleman rocky'nin film müziğini yapmış film çekileli baya oluyor bu adam kaç yaşında yapmış acep o efsane müziği.

haddinden fazla anlam yüklenen şeyler

çay'dır efendim anlamsız bir maneviyat yüklenmekte.

olgun kadın

muhabbeti güzel oluyor aşmış olduğu için bazı şeyleri daha rahat oluyorsun muhabbeti sarıyor. arkadaşlığı iyi oluyor sevgililiğini bilemem.

cb korumalarının abd de ypg ye meydan dayağı

sabahımıza neşe katmıştır. elinde mikrofonla terörist erdogan diye bağıran piçi iyi dövdüler.

scorp kızları

lan bunlar bizim memlekette mi allah aşkına nerede bunlar ben niye görmüyorum. anasını satıyım çok kafa kızlar ve üstüne bir de güzeller imkansız gibi bir şey bunların bu memlekette var olduğunu bilmek bile güzel.

zengin fetöcülerin tahliye edilmesi

kavurmacı ile başlayıp tatlıcı ile devam eden furyadır. haşmetmeab reisimiz 16 nisandan sonra fetöcülerle ilgili sürprizim olacak diyordu demek ki sürprizi buymuş. sıradaki tahliye boydaklar olabilir malum iyi zenginler.

çaycısı, öğretmeni, memuru yatsın zengini çıksın ne güzel adalet be.

kitap okuduğunu sürekli belli etmeye çalışan insan

amk cahilleri okuyun benim gibi itici gıcık piçin teki olun subliminal mesajı veriyor. kendisi o mesajı vermiyor lakin biz o mesajı bu şekilde alıyoruz. okuyun abi okuyun da gözümüze sokmak nedir.

müşterisi hiç bitmeyecek şeyler

yemek ve ölüm sektörü.

yunan ordusu türk ordusunu perişan eder

benim babam senin babanı döver

bursaspor

hamza ilk 6 dayken saçma sapan protestolar sonucu bıraktı şu an düşme adaylarından birisi olan takım. haftaya da beşiktaş 5 çakar akılları başlarına gelir. ertuğrul hocanın ahı bunlar hep.

ismail alpenin kestiği fatura

kadere bak kimleeeeeer kimlerle beraber kadere bak. serkanın akp'de kasedi var diye düşünüyordum bu yalakalıklardan sonra meğer para alıyormuş hatta deli para alıyormuş normal aktroll olması. kızmıyorum ha bu duruma bana verseler o paranın dörtte birini ben de yaparım.

karadeniz neden türkiye nin üzerine dökülmüyor

bir bu bir de kızılırmak nasıl oluyor da karadenize dökülüyor aklım almıyor. amk dünya düzcülerin dediği gibi hakkaten dünya düz mü lan yoksa. kafamda deli sorular.

sözlük kızlarının fotoğrafları

(bkz: ulan ne karılar var be)

mehmet ekici

bu çocuk sıkıntılı bir eleman bu entry'i not alın fenerbahçe'de de sıkıntılar yaşayacak ve yaşatacaktır. lan bu adam werder bremenden trabzonspora niye geldi antrenmadan hocanın yanında takım arkadaşıyla kavga ettiği için geldi. ondan önce nürnberg'de falan da aynı olayları yaşadı. geldi trabzonsporda da aynı sorunları yaşadı erkan zengin bunu yumrukladı.
iyi oyuncu oyun zekası üst düzey bayern alt yapısı mahsulü lakin istikrar ve akıl yok. kendisinin iki yılda yaptığı asisti, golü yusuf şurada 10 maçta yaptı. nürnbergde beraber oynadığı ilkay nerelerde şimdi kendisi nerede yazık.
fenerbahçenin aradığı bir isim falan da değildir bir kaç yıla piyasadan silinip gidecektir.

35 yaşındaki uludağ sözlük yazarları

özellikle kadının en verimli çağıdır. o yaşlarda bir sevgilim olmasını isterim kendisinden 8 yaş küçük olmama rağmen. *

chp nin tek başarılı olduğu konu

(bkz: yok ki)