1. 1.
  aşk oyunu dizisinin esas ve yakışıklı oğlanı.
  1 -1 ... jikase
 2. 2.
  siyahın matemidiye albümü çıkan ama nedense fazla piyasada tutanamayan genç rockcı.duyduğuma göre yazın kurduğu grup ile albüm çıkartıp müzik hayatına devam edecekmiş
  1 ... berbay
 3. 3.
  yıllarca yurtdışında yaşamış türkiye ye geldiğinde erol köse tarafından kandırılarak nikah masası yorumlattırılmış kişidir.*sarp,nikah masasını o zamanlarda yeni öğrenmiştir ve şu sıralarda izmir de kıbrıs şehitlerinde bi barda söylemektedir.
  ... rsbrnch
 4. 4.
  ıslak kumlarda diye bir şarkısı vardır bu aganın. hendrix kardeş yollamıştı bana,idare eder...
  1 ... pink_floyd
 5. 5.
  izmirin sadece kızlarının güzel değil erkeklerinin de yakışıklı ve dikkate şayan olduğunu gösteren brad pıtt ikamesi unutulan şarkıcı.
  2 ... doksanüç
 6. 6.
  eski aşklar adlı 2inci albümü çıkmış olan rockçı. öyle sarhoş olsam ki parçasını güzel coverlamış.
  ... janjan
 7. 7.
  hakkında hiçbir fikrim yok ancak firması mtv türkiye'ye iyi para yedirmiş olsa gerek ben ne zaman mevzu bahis kanalı açsam(ki çok az açarım kurban çarpsın) kendisini görmekteyim. bar taburesinde kakası gelmiş gibi suratını büzüşünü izlerim. mtv gençliği, neo-liberal kapitalist politikalar falan derdik de bakıyorum sarp yalan etmiş tüm konsepti.
  2 ... martin edilen
 8. 8.
  yeniden ortalarda görülen biri.
  ... cutcut
 9. 9.
  geçen yaz akçaydaki noche' de verdiği konser ile dönüş sinyalleri veren, siyahın matemi adlı şarkısı zamanında çok popüler olmuş şarkıcı.
  ... legend of the stranger
 10. 10.
  eski halinden daha bir geniş gorunen, fazla renkli yüz hatları- hip hopcı tarzı ve cover sarkılarıyla yeni albumu olan şahsiyet-rockçı.
  ... cutcut