bugün

samsung'un çıkardığı dokunmatik, androidli telefon.

fiyatına göre çok yetenekli olan telefon.

özellik/fiyat oranı oldukça yüksek.
aldığımdan beri zevkle kullandığım f/p oranı yüksek akıllı telefon. her ne kadar ufak tefek sorunlar yaşasam da fiyatının hakkını sonuna kadar veriyor.

ekleme: biraz da ayrıntılarından bahsedelim.

teknik özellikleri kısaca saymak gerekirse telefon, 3.2" boyutunda 320x480 hvga çözünürlüğünde qualcomm qct msm7227 chipsete sahip arm tabanlı turbo 800 mhz işlemcisiyle birlikte adreno 200 gpu'ya sahip.

telefon için yapılan incelemeler;

http://bit.ly/iuZsUG
http://bit.ly/fwUGUm
http://bit.ly/qRAg5w

telefonun kamerası ne çok iyidir ne de çok kötüdür. aşağıdaki linkin sonlarına doğru telefon ile çekilen fotoğraflara bakılabilir;

http://bit.ly/nz2RWP

telefonda flaş bulunmamaktadır. telefonun diğer eksikliklerinden birisi de flash player'ı desteklememesidir. simpligio romu ve üzerinde oynanmış 10.1 flash player bu sorun giderilebilir fakat flash player'ın bug lu olduğu gözardı edilmemelidir. flash player eksikliğini skyfire ve puffin browser ile bir nebze giderebilirsiniz.

telefon ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için(modifiye rom, flash player vb.);

http://bit.ly/nO1nah

http://bit.ly/kAM2kl

http://bit.ly/ozIaAK

not: son iki site google çeviri yardımıyla kullanılabilir.**
Şu an kullandığım telefon kamerasının çok iyi olmaması dışında on numara telefon.
Flash player'i desteklememesi telefonun tüm cazibesini yok edebilecek kadar büyük bir sorun oolan telefondur.

Günümüzde internette bir çok site flash üzerine kurulu. ( Flash olamayan bir site sonbaharda yapraklarını döken bir ağaç gibidir. )
her ne kadar kamerası kötü olsa da flash desteği olmasa da on numara telefondur. 450 TL.ye alınan bir telefondan bahsediyoruz, gönül isterdi tabi Galaxs S II alalım, hatta iphone 4 alalım, fiyat performans olarak bakılırsa en baba telefondur, o segmentte rakibi huawei x5 vardır kamerası flashlıdır, flash player desteği de vardır lakin huawei markası insanı düşündürmektedir.
gerçekten süper hızlı bir telefon, dokunmatiği de çok kaliteli mesaj yazmayı keyifli hale getirebiliyor, android işletim sistemi milyonlarca uygulamayı ücretsiz sunuyor, handikapı çok uğraşınca sarjı adeta içiyor bir de flash player eksik bunun dışında harika bir alet kendisi.
Yazın aldığım ve çok sevdiğim bir telefon, herkese tavsiye edilir.
özelliklerine göre fiyatı uygun, kullanımı kolay telefon. android rahatlığına varmak isteyenlere şiddetle tavsiye edilir.
verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eden bir telefon. daha bir ay olmadı alalı, şimdiden kendisine aşığım. her şeyden önce nokiadan geçtim bu telefona ve hayatımın sonuna kadar bir daha nokia almamaya karar verdim diyebilirim. sebebi android işletim sistemi. ne güzel bir şeymiş bu, teknoloji ne kadar ilerlemiş de ben bilmiyormuşum! android işletim sistemine bir de gerçekten çok hassas bir kapasitif ekran bulunmakta telefonda, android sisteme ayrı bir tat veriyor bu ekran. telefonu bir kaç saniye içinde access pointe çevirebiliyorsunuz, wifibağlantısın da hiç bir sorun bulunmamakta, şak diye algılıyor ağları tak diye bağlanıyor. kapsama alanı şu anda kullanmakta olduğum compaq cq 60 markalı diz üstü bilgisayarım ile aynı menzile sahip, oldukça geniş yani. telefonda android market bulunmakta dilediğinizi indirebiliyorsunuz ve tabi ki samsung apps var lakin samsung appse girmeye henüz gerek duymadım çünkü wi fi ile bağlanmıyor, operatörün hattından bağlanmak istiyor bir öğrenci olarak buna müsade etmek her zaman mümkün olmuyor doğal olarak hele ki her yer wifi ile çevrili ise. harika bir ara yüzü var telefonun, hızıda oldukça yerinde. 3. nesil iphonelardan donanım olarak daha iyi olduğunu ifade etmeliyim burada. ekranı biraz daha küçük kalıyor lakin arada 600 tl kadar fark var bırakın o da olsun.

bir saniye bile düşünmeyin bu telefon için. eğer telefona flash özelliği olmadığı için biraz sövülüyor lakin bence okadar da gerekli değil, facebookta chatten youtubeda video izlemeye kadar her bir şeyi yapabiliyorum telefonum ile özelliklede symbian işletim sisteminden sonra yetiyor da artıyor bile.
son derece hızlı ve yumuşak bir dokunmatiğe sahip , üstüne birde konuşmayı metine çeviren şeysi çatır çatır çalışan alet.
açık konuşmak gerekirse bunun sadece galaxy s lere has birşey olduğunu sanıyordum. kesinlikle yamuldum. elimdeki iphone 4 anca bakar. o götünü dilledikleri siri anca birkaç dili tarzanca anlayabilirken bu aparat en sağlamından bir paragrafı gıkını dahi çıkarmadan zibilyon tane dilde metine çeviriyor.

iphone 4 ü satmayı düşündürendir.
son güncellemesiyle android sürümünü 2.3.6 ya çıkarmıştır.
Fiyat & performans & kalite bakımından alınabilecek en uygun, en ucuz android özelliğe sahip telefon.
600 tlye alarak kazık yediğim telefondur.
600 liralık fakir telefon. 600 liraya telefon mu olur ayol? kokar o.
bugün gold'da 569 yerine 399 liraya indirimli satışa sunulmuş android işletim sistemi,3 mp kamera,3g ve wifi özelliklerine sahip telefon.
son güncellemesinden önce çok iyi performansı olan telefondu.android 2.3.6 ya güncelledikten malesef sıçtı.ekran kilidi açarken bile bir telefon kasıyorsa, onun çöpe atılma zamanı gelmiştir. bence..
samsung'un galaxy serisinde olan fiyatı cazip, android telefonudur. bu telefonu, samsung galaxy ace'den ayıran tek özelliği kamerasını 3.15 mp olmasıdır. ace'de ise bu 5 mp'dir. telefonun çözünürlüğü;320 x 480 piksel, işlemci işletim sistemi ve diğer özellikleri;

android 2.2
800mhz processor
social hub
touchwiz interface
a-gps
google search
maps, gmail
youtube
calendar
google talk
picasa integration
dnse sound enhancement
3.5 mm audio jack.

bunun dışında fiyatı 500 tl ve 600 tl arasında değişmektedir. gerek blackberry, gerek sony ericson, gerek nokia ile karşılaştırdığımızda bu fiyata göre en iyi android telefondur. dokunmatik özelliğine değinirsek gayet iyidir, algıları güçlüdür zaten 800mhz'den dolayı gayet hızlıdır. küçük bir dokunuşu bile algılar tıpkı iphone4 gibi. siyah ve beyaz rengi mevcuttur. inceledim, diğer telefonlarla karşılaştırdım ve şimdilik edindiğim bilgiler bunlardır.
an itibariyle telefonu 489 liraya almış bulunmaktayım. almadan önce çok araştırdım, birçok yorumları okudum. denildiği gibi fiyatı performansı ve kalitesiyle alınabilecek en uygun telefon-muş. hala şarjda beni bekliyor. henüz zamanı gelmedi kullanmanın. ama kullanmayı dört gözle bekliyorum diyebilirim. görünüşüyle de, kibar, kullanışlı menüsüyle de kendine çeken bir telefon. online mağazadan "whatsapp, viber, angry birds, fruit ninja." gibi ücretsiz chat, ücretsiz konuşma ve ücretsiz kaliteli oyunları indirebilirsiniz. kısacası on numara telefon, herkese tavsiye ediyorum. kullandıktan sonra bir entry daha girerim belki.
ilk çıktığından beri kullandığım akıllının akıllısı bir telefondur. bu fiyata bu performans başka telefonda yokturdur efendim. telefonu yeni alanlara hayırlı olsun der, soruları varsa beklerim.
uludağ sözlükte birçok övgüye mazhar olmuş şanslı telefondur. parasını hakeden, hatta beklenenden daha fazlasını verdiği söylenen ilginç telefon.
biz hala birbirimize alışamadık. kendi kendine google arama tuşuna giripü, liralarımı emip, şarjını içen, geri tuş özelliğini henüz kavrayamadığım telefon, yanında birde tecrübeli kullanıcısını verseler dediğim telefondur bide.
canım cicim telefonum çok günler görürüz umarım beraber.
almayı düşündüğüm telefon. kullananlar bi yardımcı olsa sevinirim.

edit: kendisi elimde şu an. evet gayet iyi.
*android işletim sistemi
*3 mp kamera
*3g
*wifi
gibi başlıca özellikler olan telefon.
şu sıralar teknosada indirimli 569 yerine 459 liraya, bonusla 413 liraya satılan akıllı telefon.
kullandığım telefondur. iyidir güzeldir flash player yüklenememesi sinir bozucudur.
Samsung galaxy s3ten iyi değildir.