bugün

entry'ler (5396)

gazapizm

bütün yaşıtlarım ezhel gibi yaşıyor, ben gazapizm. böyle hayatın ta amk.

unutulacak dünler

önüne gelenin hayatını, emeklerini, hayallerini çaldığı türk gencine bir saygı duruşudur bu şarkı. sokaktaki tinerciden üniversitedeki araştırma görevlisine kadar tüm gençler bu çarka diyet ödemişlerdir. evet onca gece uykumuzu yok yere böldük ve rezil sabahlara kalktık. hiçbir hayalimiz ve beklentimiz kalmadı o yol ağzında bekleyen cellatlarımız yüzünden. o yüzden kimsenin türkiyede neden bu tarz müziğin tutulduğunu sorgulamasına gerek yok bence. gençler hayatının aynadaki yansımasını böyle şarkılarda görüyorsa eğer, burada sorun müzikte değil gençlerin hayatını mahvedenlerdedir.

kurumuş boğazım.

sağlı sollu

dikkat şahan çıkabilir skeci gibi isme sahip siyaset programı.

sosyalizm den öcü gibi korkan insan

mao zedong yoldaşımdan öcü gibi korkmalarıyla bilinirler.

neden uyumuyorsunuz aşkolar

ağlayarak 31 çekiyoruz.

ufo361

türkçe konuştuğu bi videoya rastladım. bildiğin duvara karşı cahit bu adam. onun punk değil de rap seveni.

uğur yılmaz deniz

biraz daha kalsa şeflere dübür içi burma yapabilirdi.
(bkz: küfürbaz haydo)

joe biden

gençliğinde hayvan gibi yakışıklıymış. şimdi de 78 yaşında 78 tane estetik ameliyatla kaportayı ayakta tutmaya çalışıyor galiba.

elif çağlar

jürisi olduğu müzik yarışmasında kendi özel ders öğrencisini birinci seçebilecek karakterde bir insan. yetenekleri falan umrumda değil, etik açıdan sıfır kendisi.

2020nin tek cümlelik özeti

(bkz: bana sana bize bir şey olabilir)

çirkinim diye üzülen insan

eskiden bendim, şimdi umrumda bile değil çünkü kimseye güzellik borcum yok.

birsen tezer

erkin koray, günümüzde duman vs ile arabesk rock’ı gördük. sagopayla arabesk rap’i de gördük. geriye ne kaldı derken, bu hanım arabesk cazı da tanıtmış bu ülkeye. vay anasını.

yazarların hayalindeki sevgili

uzun boy, beyaz ten, kaslı olmayan, ince vücut yapısı, uzun ve yağlı olmayan saç, nipple piercing.

hande erçel vs demet özdemir

çirkinlik bakımından mı yeteneksizlik bakımından mı? bu hiçbir özelliği olmayan iki kadının televizyonda kapladıkları yeri görünce konservatuarlı oyuncu gençlere öyle üzülüyorum ki. bu kadar niteliksiz insanların tonla para götürmesi... pes yani.

essy silik olsun kampanyası

merhaba ben pembe tolga vardı. sahi o ne oldu?

ismail küçükkaya

karısına “öğretmenken ismail küçükkayanın karısı oldun” falan diyormuş shdhshshhs.
bir burhan altıntop kolay yetişmiyor.
alt tarafı seçim gecesi muharrem inceye 5 saniye içinde satış koymuş bi adamsın. tc tarihinde alabileceğin yer max bu kadar. bu kadar önemseme kendini anam.

aleyna çakır

şu başlığın altında ölmüş bir kadın üzerinden hala kadın düşmanlığı yapıyorsunuz. anladık şu tipin bile sevgilisinin olması, sizin olmaması size koymuş ama inanın şu an hiç zamanı değil bunun. ölmüş bir kadın üzerinden törk közönön pöç örkök törcöhö muhabbeti yapamazsınız. içten içe seviniyor musunuz yoksa bu adamı seçip de öldürüldüğü için? oh olsun mu diyorsunuz, zaten bizim gibi üniversite mezunu burhan altıntoplar dururken bu kekoyla çıkıyordu diye. yapmayın. biraz vicdanınız olsun, erkek olmadan önce insan olun.

ebru şallı

sağda solda şunla gezdi, bunla dolaştı, ona metreslik yaptı ondan başına bunlar geldi diyenleri görüyorum. allah belanızı versin arkadaşlar. başka söz yok.

bu kadar güzel olma

https://m.youtube.com/watch?v=SmMrhTs69zk

ekrem imamoğlu geliyor

(bkz: volkan öge geliyor)