bugün

soyadı ganz olanı*, çöküş filmindeki adolf hitler rolündedir.

düzeltme: seri halde eksi oy atan ibneye selamlar.
ali g nin en komik karakterlerinden biri.
bim'lerde satılan kremalı bisküvi markası. biskot tarafından fason olarak üretilmektedir. kaliteli denemese bile iş görür. 1 kilogramı 3,1 ytl'dir.
cmde ileride çok büyük bir yildiz olacak brezilyali genc oyuncu.
böyle bir yazar var desem inanır mısınız?

(bkz: hoşgelmiş)
serbest cağrışım
(bkz: giordano bruno)
80 li yılların dizisi fame de vardı,bruno martelli..romantik adamdı...
bruce willis inde özdeşleşmiş ismidir,birde albüm yapmıştı..return of bruno diye,,tavsiye edilir..
yalnızca bimde bulabileceğiniz,çikolata ve kremalı bisküvi markası.bir kez denedim,tadı kötü değil ama kaliteden yoksun,tabii bu şahsi fikrim.
çek cumhuriyetinin viyana ya sınır olan şehri.Çek Cumhuriyetinin ikinci büyük şehri olan Bruno özellikle kiliseleriyle ve her yıl düzenlenen ´Grand Prix`le ünlüdür.Şehrin merkezinde tarihi binalar, tiyatrolar, çeşmeler, heykeller ve birbirinden güzel restoranlar yer alır. Şehir merkezinde yer alan dini yapılar arasında St Peter ve Paul Katedrali mimari yapısıyla dikkat çeker. 12. yy.a tarihlenen katedral Petrov Tepesi üzerinde yer alır. Diğer görülmeye değer belli başlı kiliseler arasında St James Kilisesi ve Kırmızı Kilise sayılabilir.Brnoda görülmeye değer bir diğer yer Genetik Müzesidir. Genetik pek ilginize çekmese bile, müzeyi ziyaret ettiğinizde hiç de sıkılmadığını fark edeceksiniz. Müzede dönem dönem farklı sergiler de olabiliyor. Müzeye gitmeden önce o dönem düzenlenen sergiler hakkında da bilgilenin.Brunoda yer alan Tugendhat Villa, mimarideki bauhaus akımının en klasik örneklerinden biri olarak sayıldığı için UNESCO Dünya Miras Listesinde yer alır. 1992 yılında Çek Cumhuriyeti ve Slovakyayı birbirinden ayırma kararı bu villada alınmıştı.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.