bugün

bu coğrafya'nın insanının gülecegi şeyleri iyi bulan başarılı aktör. Borat filmini izlerken ne fenalık geçirsemde, the dictator filmi ile kahkahalar attım. Ancak bizim coğrafyamızda bu kadar başarılı olduğunu düşünüyorum bir ABD'li için bu kadar başarılı olamaz.
freddie mercury'yi canlandıracak manyak. kendisini çok sevsemde freddie mercury'yi Christian Bale'in daha iyi canlandıracağını düşünüyorum nedense.
kimse onu pek sevmese de başarılı bir aktördür.
herhangi bir yahudi pisliğidir.
(bkz: yahudi pisliği)
Neyleyim ali g deyince "jungle is massive" diye bağırmayan sevgiliyi tarzı bi yaklasıma sürüklenmeme sebep olmuş kişi. Komiktir efendim.
yavşağın önde gidenidir.
Tek gayesi islam alemiyle taşak geçmek olan orospu evladı bir yahudi dölüdür. Sabun yapılsa insanlığa daha faydalı olurmuş. Dedesine gazı fitil olarak vermişler bu böyle olduğuna göre.
komik adam. filmleri baya komik.

filmlerinde musevilikle de çokça dalga geçmektedir. sadece islam değil. kaldı ki islamla pek de dalga geçtiğini görmedim.

gözünüzle ve beyninizle izleyin filmleri.
kendisi ve eşi Isla Fisher, Suriyeli mültecilere 1 milyon dolar bağışlayacakmış.

http://www.hurriyet.com.t...bagis_unluler_dishaberler

ulan o değil de isla Fisher gibi güzel bir hatunu nasıl kandırdın onu merak ediyorum.
Cem Yılmaz'ın Amerika versiyonudur. ince kaliteli espriler göndermeler havada uçuşur.
(d. 13 Ekim 1971, Hammersmith, Londra), Yahudi asıllı ingiliz komedyen ve aktör.

Başarılı ve tepki çeken karakterleri ile ünlüdür: Ali G (West Staines, ingiltere'den beyaz bir rapçi), Borat (Kazakistan'dan bir haberci) ve Brüno (Avusturyalı homoseksüel bir moda habercisi). Üç karakteri Da Ali G Show'da genelde belli bir senaryosu olmadan; Sacha Baron Cohen'in röportajlarıyla gerçekleşir. Dördüncü olarak Diktatör filminde Diktatör Aladin rolünü oynamıştır. Şovu BAFTA ödülleri almış ve Emmy'ye aday olmuştur. 2007 yılında Borat rolüyle Altın Küre kazanmıştır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Sacha_Baron_Cohen
Beyinsizleri güldüren bir adam.
fazlaca komik bulduğum komedyen. ince esprileri ve taklit yeteneği beni benden alıyor. özellikle yeni başlayan dizisi who is america'da yaptığı yahudi taklidi beni benden almıştır. kaliteli bir komedyen ve aktördür.
Filmleri, Yahudileri yüceltip, diğer tüm insanları aşağılır niteliktedir.
Normalde komedi filmlerinde oynamasına rağmen the spy isimli dizide bir mossad ajanını da başarı ile canlandırmış ingiliz aktör.
Çok tuhaf bir kişilik bu adam kesinlikle yüksek bir kafada film yapıyor harika.