1. 1.
  Toplam 5 sezon sürmüş, Larry David'in başrolde, kendisini oynadığı dizidir. Türkiye'de sanırım çok tutmadı. Kendine has bir mizah anlayışı vardır.
  2 -1 ... timsah48
 2. 2.
  larry david seinfeld dizisini yazarken, george costanza karakterini kendinden esinlenerek yaratmıştır. işte curb your enthusiasm'de bu sebeple bir nevi george costanza belgeselidir. sitcom'lardan farklı bir tarzı olduğu için çok tutmamıştır, fakat çok ince esprilere sahip süper bir kara mizah dizisidir.

  sevenler için ayrıca (bkz: the office)
  8 ... experimental
 3. 3.
  izlemesi oldukca zevkli olan bir dizi..insan arada "gulsem mi aglasam mı yahu" diyor..
  1 ... mrtince
 4. 4.
  seinfeld bir yana, çok ince esprilerden ziyade zekaya hitap etmeyen esprilere sahiptir.
  anlık, vücut dili kullanılan, mimiklerle beslenen günlük sıradan oyunlardır.

  türk televizyonlarında izlediğim gelmiş geçmiş en kötü 3 dizi arasındadır.

  aklıma geldi de sözlükte şey ediyim dediğim dizidir.
  -3 ... ihtiyar
 5. 5.
  ana konu ve esprilerin etrafinda dogaclama, senaryoya bagli kalmadan oynanan dizidir. costanza tipi esprileri seviyorsaniz iyidir, daha cok kramer'in yaptigi saklabanliklara guluyorsaniz o zaman pek sevmeyebilirsiniz.
  1 ... installer
 6. 6.
  Bugüne kadar yapılmış en başarılı bir kaç komedi dizisinden biridir. Seinfeld'in yaratıcısı Larry David yine yapacağını yapmıştır. Seinfeld ile kıyaslamak yanlıştır. Adı sitcom olsa da, reality show gibi izlenmesi gereken bir dizidir. Şu an 7. sezonu çekilmektedir. Cheryl Hines'ın 7. sezonda geri döneceği açıklanmıştır. Merakla bekliyoruz.

  Bu dizinin ilham verdiği diğer diziler için:

  (bkz: the office)
  (bkz: extras)
  (bkz: it s always sunny in philadelphia)
  3 ... david brent
 7. 7.
  7. sezonu bomba gibi devam eden dizidir. hal-i hazırda, the office ve it's always sunny in philadelphia ile birlikte yayına devam eden en komik dizi olmaya adaydır.

  özellikle geçen pazar yayınlanan 9. bölümde Seinfeld kadrosunun tamamını yine aynı mekanda görmek heyecan verici olmuştur.
  4 ... david brent
 8. 8.
  anlatılmayıp yaşanılacak dizilerden biridir.komedinin garantisi kesindir.genellikle durum komedisinden pay çıkarır ve bununla insanı yerlere serer gülmekten.
  1 ... tarladaucanpirasa
 9. 9.
  diyalogları sadece gülümsetir,hareketleri,mimikleri ve kendi kendine gelişen olay örgüsü ise yavaş yavaş,çaktırmadan yarar.
  çok çok iyi bir dizi,ve tartışmasız,en çok güldüren dizi.
  1 ... c is for chinese democracy
 10. 10.
  altyazı eksikliğinden izleyemediğim dizidir.
  1 ... paranoid dreamer