1. 1.
    galatasaray* yüzünden başının belaya girmesini istemediğim arkadaş.
    ... electronica
  2. 2.
    dolu dolu bir çocuk bu. sözlüğe ne kadar çok şey verebileceğini görebildiğim yazar.
    galatasaraylı olmasını mı saysam,
    ülkemizle ilgili farklı bakış açısını mı,
    sinema sevdasını mı?
    yollarımız artık kesişti ve ilk ankara zirvesi için haber bekliyoruz.
    -1 ... legend of the stranger
  3. 3.
    (#1310440)

entrysinin kaynağını görmek istediğimiz yazar.
    1 ... pammuk
  4. 4.
    entrylerinin kaynağı word olan yazar. bi de çok kibar, entryimden utandım, ama kendime ibret olsun diye silmiyorum, o derece. saygılar.
    2 -1 ... pammuk
  5. 5.
    esprili,edebi ve anlamlı yazılarıyla dikkat celb eden yazar...
    1 ... tamada
  6. 6.
    an itibariyle beni evinde misafir etme inceliğini gösteren kültürlü ve beyefendi yazar.
    1 ... legend of the stranger
  7. 7.
    taa eskişehirlerden tiki avlama zirvesine gelen, bizi de pek mutlu eden yazardır. kendisinden ilerde de faydalanabileceğim birsürü şey öğrendim. sağolsundur. varolsundur. * çekingenmiş normalde ama gayet de güzel sohbet ettik kendisiyle. * nice zirvelere efendim * .

edit: * ilginç bir babası, hala unutmadığı fen bilgileri olan yazardır. *
    1 ... blackandwhite
  8. 8.
    - ya hatırlamıyorum hangi entry idi ama ben bir entry ni eksi oyladım senin. hangisiydi hatırlamıyorum bakarım gidince..

dürüst yazar. * zirvede tanışılmış, bolca muhabbet edilmiş yazar.
    ... kutupsal form
  9. 9.
    zirvede ilk tanışılmış olmasına rağmen pek fazla muhabbet edemediğime üzüldüğüm yazar. ayrıca kendisi zirvede striptiz yapmıştır. *.
    1 ... mia
  10. 10.
    bölümdaş ve takımdaş olarak çatalaa diyerekten kaynaştığımız yazar. öyleki bir ara sadece o ve kelimeleri vardı, başka bir şey duymadım, görmedim.*
    pek çok şeyden memnun kaldığını bilmenin verdiği rahatlıkla arkasından su döktüğüm misafir yazar. her zaman bekleriz.*
    1 ... gothic evil