1. 1.
  bir zamanlarin hurriyet sinema krali. cok hizli bir yasamdan sonra (yaklasik sekiz sene) cizgisini tamamen degistirmistir. christopher reeve'e olan benzerliginden dolayi metro goldwyn mayer yapimcilari superman returns filmi icin kendisiyle gorusmeye gelmisler ama kendisinin deyimiyle tarzan ingilizcesini yeterli bulmayip, uzulerek geri donmuslerdir.
  5 -1 ... laz pacino
 2. 2.
  hanımıyla birlikte dine sıkı bir dönüş yapmış şahsiyettir. sırlar dünyası sayesinde tanımayan kimse kalmamıştır bu abiyi.
  6 -1 ... palta
 3. 3.
  gonul yazar'la yasadigi iliski dedikodusundan muzdariptir kendisi. anlattigina gore isin asli soyledir.

  gonul yazar'la bir dizide veya bir filmde basrol oynadigi zamanlar bir telefon gelir. teleonun ucundaki sahis gonul yazar'in arabasiyla takla attigini hemen su hastaneye gelmesi gerektigini soyler. o da bir sey oldu diye hemen gider ama yakinlari dururken kendisinin niye cagirildigina anlam veremez. gittiginde gorur ki gonul yazar'in ona destek olabilecek bir yakini yoktur. yazar'in korumasi asagida kalabalik bir grubun oldugunu soyler ve kendisinin yerine onun gidip aciklama yapmasini rica eder. yeprem asagida bekleyenlerin onun yakinlari veya dostlari oldugunu sanip asagiya iner ama asagida bekleyen sadece gazete ordusudur. hemen flaslar patlar, "reha bey sizin isiniz ne burada?", "reha bey gonul yazar sevgiliniz mi?" gibi sacma sapan sorulara muhatap kalir ve cevabi ne olursa olsun ertesi gun gazetelrde ki baslik su olacaktir. "gonul yazar arabasiyla kaza yapti. sevgilisi reha yeprem onu yalniz birakmadi."

  arastirmaci gazetecilige tesekkuru bir borc biliyor kendisi.
  9 -2 ... laz pacino
 4. 4.
  dilencilerin cirosunu arttıran eleman.
  3 -1 ... antilopyawrusu
 5. 5.
  bir zamanlar hülya avşarla da ''kirli çamaşırlar'' adlı dizide oynamış temiz yüzlü oyuncu.

  edit: dizinin adı ''süper yıldız'' mış. *
  5 ... pinaa
 6. 6.
  bir adamla tanıştım hayatım değişti derse inanabileceğimiz bir adamdır. önceden erotik içerikli şeylerde de oynamışlığı vardır. stv açıldığında mutlaka rastlarız.
  3 ... avedis
 7. 7.
  (bkz: yusuf yusuf)
  (bkz: beyaz show)
  2 ... akraba evliligi urunu
 8. 8.
  sonradan olma dini bütün. ben gene de onu hülya avşar'lı bir gençlik filmi ile hatırlayacağım, aklımdaki güzel hali ile. filmin sonunda sezen aksu'dan geri dön çalıyordu. geri dön geri dön ne olur geri dön....
  1 -3 ... blonde mermaid
 9. 9.
  90`ların sinema kralı diye anılan bir zamanların hızlı çapkını şimdinin tövbe eden insanı. kariyerinin zirvesindeyken ne olduda birden u dönüşü yaptığını bazı çevreler fethullah hocayla tanışmasına bağlar.

  daha sonra manevi dünyalara dalarak stv bünyesine katılıp uhrevi programların vazgeçilmez ismi oldu bu yakışıklı adam. kendisine sorulan pişmanmısınız lafı, ki bende hangi manada sorulduğunu anlamadım, niye pişman oluyorum ki içki ve kumardan öleceğime namaz ve kuranla ölürüm diye yanıtlamış, uçmuş, hidayete ermiş kişi.
  4 ... sex files
 10. 10.
  aylar önce otobüs ilen balat taraflarından geçerken gördüğüm, görüp de ciddi ciddi tırstığım adam. programlarında giydiği rahip yaka takım elbiselerden giymiş, kaldırımda fiti fiti yürüyordu. yürüyor da denemez gerçi. adam süzülüyor gibiydi a.k. bembeyaz giyinmiş bir de. sahne kostümü falan değilmiş yani üzerindeki.
  ama kendimi sır kapısından girmiş gibi hissettim şerefsizim. o an kazara dönüp baksa otobüse, kısmi felç falan inerdi büyük ihtimal. bilinçaltımın hamuğa koymuş adam resmen. onu farkettim.
  31 -4 ... ahey ahey tey