bugün

nickinden ve entrylerinden de anlaşılacağı üzere rap hakkında muazzam bir bilgi sahibi olduğunu anladığım yazar.
(bkz: afro ninja)
nickimin ironisi hakkında yaptığı yorumda, ironi mi yapmış ayar mı vermiş anlayamadığım yazar. ho$gelmiştir bu arada.
muhabbeti güzel, entry'leri güzel, uslubu ile sıkılmadan okunabilecek eğlenceli başlıkların sahibi.
--spoiler--
eteği dalgalanırken dönüp gözlerimin içine baktı, hafifçe gülümsedi? zaten hafif kadındı!

bakkal nurinin önünden geçerken ciddiyet takındı, önce ona sonra bana baktı kahveye doğru yöneldi. bir an kahveye girip ocakcıyı köşeye sıkıştırıp oracıkta sevişecek sandım ki yolunu değiştirdi ?

terzi pis pis sırıtıyordu, kadını kapmak için bekliyordu adeta o sırada yakın dövüş uzmanı kankim rapper hüseyin göründü, kırmızı şahinini terzinin önüne çekti bana el işareti yaptı çocuğada iki çay söyledi.

afrika anılarını anlatmaya başladı, yeşil etekli kız parkın önüne doğru giderken bir zenci fili nasıl tokatladığını anlatıyordu ki, babası tekmelemeye başladı; ' kalk lan eşşoğlu gene rüya görüyon'
--spoiler--
(#3410708) tespiti ile güzel yazan bir yazar olduğunu belli etmiştir.
entrylerı dıkkat ceken,okundukca okunası ısrarla takıp edılesı yazar.

ailecek severek ızlıyoruz.
üç yaşında şarkı söylemeye başladı, tv lerde gördüklerini söylüyordu kerata. 5 yaşında şarkı sözü yazmaya başladı şunun gibi;

gezerim otlarım
çayır çimen atlarım
genelleme yapanı
yatak odamda katlarım

bu şarkı mahalle takımının marşı oldu daha sonra, tüm deplasmanlarda söylenmeye başlandı.

bunların etkisiyle futbola merak saldı, mahallesinden geçen çizgili eşofmanlı abileri çok sevdi ve onlar gibi top peşinde koşmaya başladı, peşinde koşan topları görmeden.

kıroları hiç sevmedi alışamadı onlara, pipisi 20 cm önden giden abazanlara kızdı hep, onları uyarmak istedi.

şimdi balkonda oturuyormuş. sokakta 'benim babam senin babanın pijamasını giyer' tartışması yapan veletlere bakıyormuş. aman su falan dökme üstlerine abileri gelip döver seni.
kendisini tanımam etmem, ancak pek eğlenceli pek süpersonik yazıyor. Takipçisiyiz.
kendisini tanırım ederim, ancak bi boka yaramaz. taklitçisiyiz.
çaylak olduğu dönemde; hayatı sorgulamak, kendine "benim şu dünyada amacım ne? nereye gidiyorum?" sorularını sormak yerine, uygur triosunu*, brezilya dizilerini izleyerek geçirmiş yazar. ayrıca çaylaklıkta, yukarıdakileri yapan biri varsa da, kendisine mesaj atsın, bana bulaşmasın.

değerlendirmek haddime değil ama yazıları da çok nefis. böyle ağızda dağılıyor şerefsizim. okutuyor.

* süheyl, behzat, bi tane de bende var, etti mi 3.
uludağ sözlük ün en komik yazarı.
çılgın yazar. severek okuyoruz.
#3513691 hayalgucu kesinlikle asmis yazar.
siyasi entry yazmadığı sürece en başarılı yazarlar listesinde ilk sıralara oynayabilecek potansiyelde bir yazardır. gerek yok rapper, bak karman da artar.*
bir yiğit özgür havası var. çok farklı açılardan güldürüyor, eline sağlık. siyasete karışmasın! katılıyorum. iyi gidiyor böyle ince ince.. *
"iki nokta" (..) ile bir akrabalığı olduğunu düşündüğüm ninjadır. *
komik yazar inanmayan baksın #3559665, ayrıca yazdıkları ile harbi lan dedirtiyor bazen onada inanmayanlar bakabilir #3557316 .
fakat hemoroid tedavisi için sabah hollandaya uçmuş #3554535 büyük konuşmamak lazım yiğidim .
bu kadar reklamın ardından 'fatih terim', dönünce seninlede görüşecek dediğim kişilik. (bkz: #3554476)
karma olarak zall'ı geçmiş yazar.

zall: 305 (vizyon sahibi)
rapper ninja: 421 (süper mario)
yazarların başlıkları altına pek yazan bir yazar değilim. hele böyle yazarın entrysini gösterip bak ne demiş hayvanoğlu hayvan veya ahaha canım benim ne komiksin gibisinden rencide veya reklam yapıcı hareketleri de hiç sevmedim... yine yapmıycam entry göstermicem ama şu gayet sinirli-mutsuz-üzgün-yıkık oldugum anda, hakemlerin annelerinin oynadigi reklam filmi hakkında yazdıkları ile beni bir müddet mutlu edebilmiş yazardır...

bak gördüğünüz gibi entry numarası falan vermedim reklam yapmadım. * * *
bilezik gibi entry döşeyen insan evladı. hepsi okumaya deger, hepsi bir ayrı tad veriyor allah'ı var şimdi.

eline koluna sağlık rapper...
seattle'lı yazar. * *
tam bir firlama, pratik zekalı yazar!
(bkz: ben buna guluyorum)*
süper yazar.
ağlattığım yazar. uzak kalmamanın mümkün omadığını nasıl anlatsam diye düşünüyorum an itibarı ile. ama biliyorum ki o güzel yüreği kabul eder mazeretimi. hadi be klasniç, yapma, seviyorum seni.