bugün

euro 2008'de görev yapan bazı hakemlerin annelerinin rol aldığı reklam filmidir.. hayalidir.. olsa manalı olurmuş ama..

jenna frojfeld: benim oğlum çok inatçıdır, bir keresinde bir oyuncuyu oyuna girmesi için bir yarı kenarda bekletti, hatta bir sonraki maça da almadı..
fabriza rosetti: ohoo o da bişi mi?.. benim oğlumun sarı kartları olmasa hiçbir şey gerçekleşmez.. oğlum diye demiyorum, yan hakeme bile sarı kart çıkartır, bayrağını geç kaldırdı diye..
klara busacca: sen sus hırvat çingeni.. oğlun çok belli etti kendini yakıyordu takımı.. asıl benim oğlum o kadar sinsidir ki, maçı alır bir takıma verir, bunu yaparken bir de penalltıyı es geçer.. hatta bir de hat trick yapar, yine de kimse bir şey bulamaz oğluma diyecek.. yaa.. yaa..
jenna frojfeld: kızlar kaçın yine o deli karı geliyor..
francesca collina: sizin ağzınızı caaaarrt diye yırtarııım ben mahallee yosmaları.. çocuklarınız oğlumu ağlattı..

not: hakemler, anneleri, reklam filmi derken 'entry hakaret ve küfür içermemelidir' format maddesini unutmayın efendim..
..... çakar *: benim ahmet'imi konuşanınız yok bakıyorum.
ananluigi collina: benim oğlum aslan gibi aslan. maşaallah hem de çok karizmatik.
karpuz merk: hadi be nerden aslan oluyormuş aslan görmesek yiyeceğiz sen oğlun kel.
ananluigi collina: koyum da kendine gel.

(bkz: oy asiye asiye)
busacca'nın anası : oğlum diye demiyorum durdurursa massimo durdurur türkleri.
edilen küfürlerin gerçekleştiği filan düşünülürse: "muhtemelen kerhanede geçecek olan reklam filmidir."
üç kuruş paraya çalışıp şike yapamayanların ek gelir kaynağıdır.
cem papila: o da bir şey mi hanımlar, benim oğlum o kadar başarılı maç yönetir ki tribünler ismimi zikretmekten dillerinde tüy biter.
benimkinin annesi kart ya da penaltı nedir bilmez. korner kelimesini ise hiç duymamıştır. ama yeşil gözlerine zoom yapan kamerada öyle bir gurur ifadesi görürsünüz ki konuşmasına gerek kalmaz.
muhtemelen reklam sırasında fanatik taraftarlardan yediği küfürlerle sonunda hamile kalacak hakem annelerinin çekmemesi gereken filmdir.
taraftarların hedef kitleyi tanıması açısından manidar bir reklamdır.
güncel Önemli Başlıklar